poniedziałek, 20 maja 2019.
Strona główna > Wiadomości > Gorąco przed siedzibą szczecińskiego PiS-u

Gorąco przed siedzibą szczecińskiego PiS-u

Gorąco przed siedzibą szczecińskiego PiS-u
Data publikacji: 2019-04-25 10:45
Ostatnia aktualizacja: 2019-04-27 08:46
Wywietleń: 1772 387540

W czwartek rano przed siedziba szczecińskiego PiS-u doszło do małej konfrontacji, gdy przedstawiciel młodzieżówki Platformy Obywatelskiej Stanisław Knaup próbował powiesić na budynku kartkę z napisem "#DaliśmyCiała". To hasło nawiązywało do jednego z tweetów Joachima Brudzińskiego, ministra spraw wewnętrznych i administracji w rządzie PiS, który w ten sposób tłumaczył swoją nieobecność na wtorkowej konferencji prasowej w Szczecinie.

Wedle Knaupa hasło "#DaliśmyCiała" odnosi się do wielu działań PiS-u. Nie udało mu się jednak umieścić kartki z tym napisem na budynku. Uniemożliwił to młody mężczyzna, który nie chciał się przedstawić dziennikarzom.

(as)

Fot. Alan Sasinowski

Komentarze

Gregor, podobnie, jak nic dobrego dla Polski nie zrobili i nie zrobią narodowcy, tacy jak ty.
Wam Polacy dziękują i odsyłają na zieloną trawkę od zawsze. Nigdy nie mieliście i nie będziecie mieć nic do powiedzenia w tym kraju. Ten środkowy palec od Polaków dla was musi deprymować. Dziwię się, że tobie jeszcze chce się bawić w tej prymitywnej piaskownicy.
2019-04-27 00:35:57
a jak ?
Właśnie zawiesiłem kartkę - WC NIECZYNNE ! , nie , nie na siedzibie jakiejś partii . Czy opiszą to w gazetach ?
2019-04-26 16:53:29
Czytelnik
To taki POmysł pana Knaupa na zaistnienie w przestrzeni. Do tej pory nie wiedziałem kto to - teraz po coming out już wiem i zapamiętam. Zastanawia mnie zawsze ilość dziennikarzy, różnego rodzaju ścierwojadów którzy nagle w takim miejscu się pojawiają ... Skąd wiedzą, że ktoś będzie się wypróżniał akurat tam i wtedy ? Dziwi mnie , ze redakcja Szanownego Kuriera wspomina na swoich łamach o takich incydentach. Nie ma ważniejszych wydarzeń w naszym biednym mieście ?
2019-04-26 07:32:58
Obiektywnie
PO mogłoby powiesić u siebie kartkę z napisem daliśmy d...
2019-04-25 20:58:10
gregor102
Całe to totalniactwo, "dobre" jest tylko w takich durnych happeningach i wnioskach o votum nieufności dla ministrów.. nigdy nic dobrego dla Polski nie zrobili, nie robią i niczego już mieć możliwości zrobienia mieć nie będą mieli, Polacy "podziękowali" m w 2015 roku. :)
2019-04-25 20:09:18
popijajać kawkę..
NiePOtrzebna prowokacja !! A Pisowski Naziol to strażnik dyktatu Kaczora i jego nieudaczników...
2019-04-25 20:00:39
xxx
Ten młody mężczyzna to typowy kundel na usługach pisowskich kacyków, dobrze mu że rodzina i znajomi teraz muszą wstydzić się za niego.
2019-04-25 18:31:29
kibic
metrosexualni zrobili protest?!
2019-04-25 17:51:08
Prof
Platforma jest opłacana z zewnatrz dlatego wszystko niszczy - ma nic nie byc poza posada w europarlamencie
2019-04-25 17:38:21
Rozlepiacz
Jak ktoś tak zaczyna to jak skończy?
2019-04-25 15:18:15
nie popieram PISu
ale zachowanie Pana Stanisława Knaupa jest desperackim krokiem utrzymania się na powierzchni dryfującej PO... żenujące, słabe, niesmaczne, kiepskie, niemerytorczyne... Panie Stanisławie, jak chce Pan uprawiać politykę to prawdziwą, a nie dziecinadę, w którą Pan pogrywa, a którą my obserwujemy z obrzydzeniem i polityowaniem
2019-04-25 15:01:24
na siedzibie
ale PEŁO niech powiesi
2019-04-25 14:56:06
Gerwazy
Nie będę głosował na pis i Brudzińskiego
2019-04-25 14:26:36
Chłopcy z PO się nudzą?
Do roboty! Pomóc starszym i chorym - w zakupach, opiece.
2019-04-25 14:02:57
Knauf
Niech sobie Knauf przyczepia kartki na siedzibie POpaprańcow, bo oni dali doooopy na wszystkich frontach i zapiepszyli mi kasę z OFE! A czy czasem nie ma on żydowskiego nazwiska?
2019-04-25 13:33:42
Dajdyche
Polandburdeland polandebiland i polsracz
2019-04-25 13:08:39
Magda
NaucZyciele strajkują i młody człowiek się nudzi... głupio wymyślił, ale widocznie takich miał nauczycieli...
2019-04-25 12:39:53
on
niech ten p. Knaup weźmie się do solidnej pracy, to lepiej na tym wyjdzie. Już zaczyna promować się w tej młodzieżówce, aby robić polityczną karierę. Dosyć mamy darmozjadów.
2019-04-25 12:21:15
Rock
UB-eccy potomkowie w natarciu!!! Metody jakby znane z przeszłości!
2019-04-25 12:10:46
Dert
Szacunek dla Pana Knaupa. PiS daje ciała na każdej linii, szczególnie w oświacie
2019-04-25 11:59:07
Nic dziwnego
Gdyz jeszcze wiele glu-PO-t... i Stsetsinskie Lewactwo PO-wymysla... !!!
2019-04-25 11:59:03
Poziom umysłowy
Minister napisał na tweeterze zdanie a działacz PO chciał powiesić to nie swoje zdanie na siedzibie nieswojej partii. Jak ocenić takie postępowanie? A jeśli ktoś z jakiejkolwiek innej partii lub organizacji napisze na tweeterze że p. Knaup jest idiotą, to p Knaup również będzie chciał przykleić taką kartkę?
2019-04-25 11:55:47
Pedro
Szacunek dla obrońcy , niech POpapraniec przyklei sobie kartę na czole .
2019-04-25 11:28:40
czytam
Wszyscy " daliśmy ciała" . I wyborcy PiS i Totalni . Polska na tym przegrywa . Jeśli jesteśmy Polakami , to może powinniśmy o niej / OJCZYŻNIE ?/ myśleć a nie prześcigać się w happeningach typu : powieszenie kartki , pomazanie drzwi i wyśpiewywanie piosenek typu - " przy ognisku studenciaki zaśpiwali i brzdąkali ".
2019-04-25 11:15:31