poniedziałek, 17 czerwca 2019.
Strona główna > Wiadomości > Gwiazdy mówią, że wygra...

Gwiazdy mówią, że wygra...

Gwiazdy mówią, że wygra...
Data publikacji: 2018-10-19 17:57
Ostatnia aktualizacja: 2019-04-13 00:58
Wywietleń: 2792 357128

Patrząc na horoskop miasta, można zauważyć, że Jowisz zbliża się do ascendentu, co zapowiada dobry czas, taki układ zdarza się raz na 12 lat, zatem przyszły prezydent miasta będzie miał za sobą wsparcie planet. 

Do wyboru mamy sześciu kandydatów, który z nich wygra i co to przyniesie dla nas i dla miasta? Ważne są osobiste horoskopy wszystkich kandydatów i to, jak grają z dniem wyborów oraz jak wzmocnią wizerunek miasta.

W dniu wyborów, 21 października, Słońce stoi w znaku Wagi, którego władcą jest Wenus, która znajduje się w Skorpionie, co zapowiada ostrą walkę i silne ujawniające się emocje, które naruszą równowagę niewzruszonej szali Wagi.

Na którą stronę się wychyli szala zwycięstwa i komu przyniesie profity, można sprawdzić za pomocą wglądu w indywidualne horoskopy każdego z kandydatów: Sławomira Nitrasa, Bartłomieja Sochańskiego, Dawida Krystka, Jakuba Kozieła, Piotra Czypickiego, Piotra Krzystka. Jakie szanse na elekcję dają im gwiazdy?

Specjalne horoskopy kandydatów przedstawia Małgorzata WADŻET-GARDASIEWICZ.

Fot. Dariusz GORAJSKI

Więcej przeczytasz w „Kurierze Szczecińskim”, e-wydaniu i wydaniu cyfrowym z 19 października 2018 r.

Komentarze

Miś
A czy u tej pani horoskopiarki można obstalować zamawianie paskuda na kołtun? jeżeli tak, to w jakim "ascendencie"? Wróżenia już chyba nie trzeba, gdyż wróżba KONIEC CYWILIZACJI już spełniona. Czekamy na "cuda" i "zjawiska niewyjaśnione" wszelakich oszustów.I ostatnie pytanie do pani wrózki: jeżeli zna numery najbliższego losowania Jackpot, to dlaczego nie obstawia?
2018-10-20 09:18:01
Tak się robi dla swojego miasta
Zgoda na 98-proc. bonifikatę przy przekształceniu prawa użytkowania wieczystego w prawo własności nieruchomości – to główne założenie uchwały przyjętej w czwartek przez stołecznych radnych. Na nowych przepisach mają skorzystać zwłaszcza mieszkańcy lokali w spółdzielniach mieszkaniowych.
2018-10-20 08:12:51
123
Cała ta astrologia, wróżki to kolejny biznes na wyłudzenie kasy od ciemnego luda, a nauce jest astronomia dziedzina stworzona 200 lat temu z uwagi na brednie astrologow a kazdy horoskop w gazecie jest takze dla ciemnoty.Jak by wrozka znala przyszlosc nie byla by wrozka buahha a za takie uslugi bierze po kilkaset zl, ciekawe czy maja kasy fiskalne
2018-10-19 18:12:34

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
19
na godz. 09:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Widoki z wielkiego koła

Nekrologi

Sonda

Czy w Szczecinie powinien powstać pomnik Piotra Zaremby – pierwszego prezydenta Szczecina?

 

W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie