czwartek, 19 września 2019.
Strona główna > Wiadomości > Hiszpanie zapraszają na pokład żaglowca Juan Sebastián de Elcano

Hiszpanie zapraszają na pokład żaglowca Juan Sebastián de Elcano

Hiszpanie zapraszają na pokład żaglowca Juan Sebastián de Elcano
Data publikacji: 2019-06-12 23:07
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 12:42
Wywietleń: 1537 396413

Przy nabrzeżu Bułgarskim w Szczecinie cumuje żaglowiec szkoleniowy Juan Sebastián de Elcano. Piękna hiszpańska jednostka do niedzieli (16 czerwca) udostępnia codziennie przez kilka godzin swój pokład zwiedzającym. 

Czteromasztowy szkuner będzie dostępny w czwartek od godz.10 do 13 oraz 15 -19.30. W piątek w godz.10-13, w sobotę 10-13 oraz 15-19, a w niedzielę 15-19.30.

Żaglowiec Juan Sebastián de Elcano po raz pierwszy gości nie tylko w Szczecinie, ale i w Polsce. 

(g)

Fot. Dariusz Gorajski

ZOBACZ PROGRAM DNI MORZA 2019

Komentarze

Robert
Skorzystajmy z możliwości że to okręt marynarki wojennej i poddajmy się Hiszpanii. Jako zamorska prowincja tego królestwa nareszcie byłoby lepiej i normalnie, a może i kultury w narodzie by przybyło.
2019-06-14 10:10:23
@ Marco
Aleś się trollu wysilił aż czuć...i tacy jak ty mają prawo głosu strach pomyśleć co czeka ten kraj pod PISimi rządami...
2019-06-13 20:48:53
Konrad
Żenada,gdzie zacumował tak reprezentacyjny żaglowiec.Całkowicie podpisuję się pod komentarzem p.Ciapuły.
2019-06-13 11:28:34
Bulgarskie
Nabrzeze BULGARSKIE to chyba nie reprezentacyjne miejsce Szczecina!!!
2019-06-13 10:14:04
SZKODA
SZKODA ......A kiedy ponownie DNI MORZA jak zawsze przy W.CHROBREGO ? Kogo to wina .....polityka miasta, czy pseudo interesy ,pseudo kapitalistow ?
2019-06-13 10:11:49
Marco
W końcu ktoś się wziął za naszych włodarzy oni kasują wszystkich jak za zboże a ich kasować niewolno brawo PŻM
2019-06-13 10:01:58
gg
Dokładnie tak,ale nie mamy panskiego płaszcza i co pan nam zrobi ? miasto ma 49% udziałow to żaglowce powinny cumować na49% powierzchni bulwaru-wszystko zgodnie z prawem,najsmieszniej jest rano jak szambiarki przyjezdzaja wypompowac co nieco ze statkow bialej floty,a pzm widac woli zarobic na niemieckich turystach pare zł niz udostepnic na kilkadni nabrzeże dla zaglowcow z korzyscia dla wszystkich , tacy "patrioci"
2019-06-13 09:27:02
Ciapuła
A dlaczego nie stanął przy REPREZENTACYJNYCH bulwarach Wałów Chrobrego? czy mogą odpowiedzieć na to pytanie panowie z PŻS należącym do PŻM którego właścicielem jest państwo czyli PIS i prosze nie kręcić że miasto oferowało za mało za wynajęcie tylko proszę o odpowiedź skąd się wzięła cena 500 tysięcy ? pewnie z sufitu, a co na to pani Jacyna Witt ta dzielna obrończyni obywateli czy to nie jej mąż rządził PŻS gdy postawiono tak zaporowe stawki? Po raz pierwszy -od kiedy pamiętam w Dni Morza bulwar przy Wałach Chrobrego będzie świecił pustką- to zasługa PIS ! i nic tego nie zmieni nawet trole pisowkie.
2019-06-13 07:59:20