piątek, 20 września 2019.
Strona główna > Wiadomości > Jacyna-Witt i Kosmal wybierają się do Senatu

Jacyna-Witt i Kosmal wybierają się do Senatu

Jacyna-Witt i Kosmal wybierają się do Senatu
Data publikacji: 2019-07-22 21:53
Ostatnia aktualizacja: 2019-08-01 12:01
Wywietleń: 1953 404354

Małgorzata Jacyna-Witt oraz Edward Kosmal będą kandydatami Prawa i Sprawiedliwości do Senatu w województwie zachodniopomorskim – poinformował na antenie Radia Szczecin minister gospodarki morskiej i żeglugi śródlądowej Marek Gróbarczyk. 

Jacyna-Witt jest przewodniczącą klubu PiS w sejmiku zachodniopomorskim. Edward Kosmal to szef Solidarności Rolników na Pomorzu Zachodnim.

Przypomnijmy, że Gróbarczyk w naszym regionie jest jedynką PiS na liście do Sejmu.

(as)

Fot. Dariusz Gorajski

Jacyna-Witt i Kosmal wybierają się do Senatu

Komentarze

małkowskiego
Wzajemnie się wybierają, jak w KRS.
2019-08-01 11:39:35
Gość
Klęska - obornik i tupeciara.
2019-07-25 12:37:44
Nie
W regionie PiS przygotowuje klęskę wyborczą w wyborach do senatu.
2019-07-25 12:33:06
@kawa
A kobiety z opozycji sa atakowane przez pania Malgosie.Ostatnia " milosc" jacyny do kobiet to Gretkowska,wczesniej Michalik...Tylko kobiety z pisu sa dzielne i odwazne;)))?Kobieta o innych pogladach niz jacyna to drugi sort?A mloda dziewczyna z marszu rownosci (atakowana przez "obroncow katolickiej,patriotycznej rodziny") nawet nie zasluguje na najmniejszy komentarz obronczyni kobiet?
2019-07-24 08:38:13
Za hejterskosc@Czytelnik
Czyli na pis tez pan/pani nie odda glosu :).Pani jacyna i matecki to mistrzowie w tej dziedzinie.
2019-07-24 08:26:49
kawa
Będziemy za panią Małogosią głosować. Kobiety są strasznie atakowane przez opozycję, co za seksizm. Seksizm totalny
2019-07-24 06:05:38
Czytelnik
Młodzieżówka ruszyła z hejterskimi wpisami. Czy tam nad nimi nie ma nikt kontroli? W Polsce obowiązuje konstytucja i przepisy prawa. Każdy uprawniony może kandydować więc dlaczego nie wystarczy im po prostu głosować na kogoś innego a muszą opluwać na portalach? No już tacy są i dlatego nie oddam na nich głosu. Za tę hejterskość!
2019-07-23 23:52:50
Szczecin
O Bosze 😭 ona do senatu tak pasuje jak wol do karety
2019-07-23 20:10:49
ZS
A przypadkiem PO to nie komuniśći i uciekinierzy z SLd?
2019-07-23 16:31:27
Zazula
Bezczelny typ goniący za kasą. Niech wynosi się ze Szczecina.
2019-07-23 12:23:22
iii
cytując klasyka z sejmu"NIECH JADĄ !!,najlepiej na stałe
2019-07-23 11:34:46
a kto z PO będzie kandydatem
znowu przywiezieni z warszawy , czy jakiś komuch.kto teraz jest senatorem bo wiem że ktoś z PO.
2019-07-23 11:33:54
;]
Im dalej tym lepiej, wyślijcie Pajacynę z misją na Marsa.
2019-07-23 11:19:01
buaahaha
Jacyna na senatora?? Przecież ona nic nie umie, a wszystko czego się dotknie zamienia w gruz
2019-07-23 10:30:03
kiedy w KOSMOS ?
kiedy lot w Kosmos z udziałem Pani Jacyny no kiedy ?
2019-07-23 10:27:38
tfu
PiS=komuniści
2019-07-23 10:14:46
Jadzia
Juniorka (65+) wśród seniorów z PiS. Za okno na parapet plastikowy bym ją posadziła niech świat psuty przez PiS ogląda.
2019-07-23 10:04:16
Vera
Rozumiem że wybierają się do Senatu jako sprzątacze powierzchni płaskich, bo przecież nikt rozumny na senatorów takich ludzi nie wybierze
2019-07-23 10:01:53
Czytelnik
Biznes is biznes-ona kasę liczyć potrafi,więc lgnie tam gdzie dobrze płacą.A wszystko resztę to po prostu bzdura,populizm i troska o to by zera na koncie się zgadzały.Tak postrzegam owczy pęd "do polityki" u większości osób.
2019-07-23 09:28:21
paszły ze Szczecina
misiewicze-pisiewicze samo zło
2019-07-23 09:26:22
oby
Jedyny plus że beztalencie Jacyna zniknie wreszcie ze Szczecina i przestanie jątrzyć
2019-07-23 09:23:34
Jurand
Szczecin wolny od pisu
2019-07-23 09:19:33
hehe
Bardzo dobrzy kandydaci, platfusy i lewica do pięt im nie dorastają! Brawo PIS!
2019-07-23 09:07:25
Z daleka
Jeżeli taka działalność na terenie Zachodniopomorskiego skutkuje nagrodą w postaci jedynki na listach to PiS faktycznie nie ma nic do zaprezentowania. Za krótka ławka rezerwowych, kadra juniorów. Z drugiej strony będąc w Warszawce nie będą mieli nic do powiedzenia w Szczecinie. I krzyż na drogę.
2019-07-23 08:51:01
Anna
Brawo !!!super kobieta !! Świetny kandydat !!
2019-07-23 08:43:07
To ma swoją nazwę
Karierowicze
2019-07-23 08:31:15
Dajdyche
Polandebiland Polandburdeland i Polsracz Pisiorski
2019-07-23 08:21:35
Alex
Jacyna-Witt to jeden z największych szkodników w Szczecinie. Czego się nie dotknie zamienia się w ruinę.
2019-07-23 08:10:27
1
Każda partia ma działaczy, którzy są w niej od samego początku, na dobre i na złe, którzy zasługują na jedynki.
2019-07-23 07:43:20
tyle
Nigdy nie oddam głosu na komunistów z pis
2019-07-23 07:35:10
zed
Największe lenie i karierowicze, szczególnie ta Jacyna która wykończyła Gryfię
2019-07-23 07:27:37
Przypadek jacyny to
powtorka z rozrywki.Roznica tylko taka-ze kiedys podpierajaca sie ' niezaleznoscia',a teraz ' uzalezniona'.
2019-07-23 07:22:35
były wyborca PIS
No brawo jest szansa się jej pozbyć z lokalnego podwórka niech mąci i jątrzy w warszawce tam jej pyszczek utrą:))
2019-07-23 06:15:02
Dobre kandydatury
Pani Małgorzata ma mój głos.
2019-07-23 00:12:57
Steel
Super.Oboje zaangażowani,z doświadczeniem, nie dający sobie dmuchać w kaszę.Jestem na tak 👍
2019-07-22 23:07:12
Hubim
To są świetni kandydaci PIS-u: siejący nienawiść, mistrzowie głupoty, posiadający IQ na poziomie zepsutej lodówki. Tacy kandydaci na pewno nie zostaną wybrani do Senatu.
2019-07-22 22:52:29
Grzesiek
Dobry wybór!!Świetni kandydaci !
2019-07-22 22:40:00
Normalny
Boże, chroń Polskę!
2019-07-22 22:35:47
Andrzej
MJW to kobieta z charakterem. Będzie dobrze nas reprezentować w Senacie RP!
2019-07-22 22:35:27
Mateusz
No to pani prezes ma mój głos!
2019-07-22 22:32:30
Piter
I brawo!
2019-07-22 22:30:23
jjjj
ten "zwiazek zawodowy" powinien zmienic nazwe na zwiazek zawodowy popierajacy czlonkow i dzialaczy jedynej slusznej parti jak kiedys.... a sam najprzewodniczacy nie kandyduje na prezydenta? cos od pol roku o nim cicho-nie chcieli wkurzac wyborcow? co z oczu to z serca? wazne ze Panstwo Watykan na plusie -dziekujemy polskim obywatelom za tak chojne datki -najwieksze w skali swiat-DZIEKUJEMY I PROSIMY O WINCEJ !!!!!!!
2019-07-22 22:19:00
???
...... tego sie tu nie da napisac... ,ale czy beda reklamy i transparenty na ciagnikach w ramach blokady zycia miasta Szczecin i jego mieszkancow jak to mialo miejsce kilka lat temu- co roku przez bidnych rolnikow ze sprzetem za kilkaset tysi ?a co ze stocznia kto ja uratuje ? gryfia i offshore juz "uratowane" Bruksella tez, to teraz senat?
2019-07-22 22:16:08