czwartek, 27 czerwca 2019.
Strona główna > Wiadomości > Jarmark, czyli „domówka”

Jarmark, czyli „domówka”

Jarmark, czyli „domówka”
Data publikacji: 2016-12-01 14:29
Ostatnia aktualizacja: 2019-04-12 23:36
Wywietleń: 1358 178754

To ewenement nie tylko na skalę Szczecina. Bo kto widział jarmark rękodzieła w stylu kameralnej „domówki"? A jednak. Od 1 grudnia w pracowni artystycznej Doroty Saneckiej będzie funkcjonował Bożonarodzeniowy Jarmark Domowy.

Prezentuje na nim prace grupa Szczecińskich Twórców Rękodzieła oraz studenci Akademii Sztuki. Wachlarz oferty jarmarku domowego jest więc różnorodny. Od grafiki, ceramiki, okolicznościowych kartek, dekodruków, przez równie dekoracyjne poduchy, wianki, ręcznie wyrabiane mydła, latarnie, świeczniki, po biżuterię, płócienne torby - nie tylko w ludowe wzory - oraz patchworkowo-witrażowe pudełka drewniane. Są również dostępne świąteczne dekoracje florystyczne, czyli kameralne kompozycje: na stoły, komody i półki. Nadające się do dekoracji domów urządzonych właściwie w każdym stylu, zarówno reprezentacyjnych pokoi, jak też bardzo prywatnych wnętrz sypialnianych, buduarowych, także dziecięcych.

Bożonarodzeniowy Jarmark Domowy potrwa do 23 grudnia. Odbywa się w pracowni artystycznej - Doro Sanecka Dekoracje - przy ul. Monte Cassino 4/2.

- W domowej atmosferze, przy kawie, herbacie czy grzanym winie można kupić prezenty, rękodzieło, młodą szczecińską sztukę, biżuterię, dekoracje, a także porozmawiać z twórcami i poczuć prawdziwy klimat świąt - zachęca organizatorka wydarzenia. - Jesteśmy dla wszystkich otwarci codziennie: do 23 grudnia, między godz. 12 a 20, a jak się zagadamy… to i dłużej. Zapraszam!

(an)

Fot. Mirosław WINCONEK

Jarmark, czyli „domówka” Jarmark, czyli „domówka” Jarmark, czyli „domówka” Jarmark, czyli „domówka” Jarmark, czyli „domówka” Jarmark, czyli „domówka” Jarmark, czyli „domówka” Jarmark, czyli „domówka” Jarmark, czyli „domówka”

Komentarze

bomis
Na co komu takie badziewie
2016-12-01 19:05:53
bobo
Ja tam jej nie poznałem , z twarzy niepodobna do nikogo....
2016-12-01 16:03:35
Reklama
To nie ewenement, tylko zwykła reklama. Przyznać się szczerze, kto w ogóle słyszał o tej pani? No więc właśnie, a właśnie w tym momencie poznał ją już każdy czytelnik Kuriera ;)
2016-12-01 14:56:04

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
18
na godz. 12:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Widoki z wielkiego koła

Nekrologi

Sonda

Czy w Szczecinie powinien powstać pomnik Piotra Zaremby – pierwszego prezydenta Szczecina?

 

W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie