piątek, 26 kwietnia 2019.
Strona główna > Wiadomości > Kaczyński już w Szczecinie

Kaczyński już w Szczecinie

Kaczyński już w Szczecinie
Data publikacji: 2018-09-15 18:36
Ostatnia aktualizacja: 2019-04-13 00:54
Wywietleń: 5724 351471

Jarosław Kaczyński, prezes Prawa i Sprawiedliwości, jest już w Szczecinie. Pojawił się - razem z m.in. ministrem spraw wewnętrznych i administracji Joachimem Brudzińskim oraz wojewodą Tomaszem Hincem pod pomnikiem swojego brata, prezydenta Lecha Kaczyńskiego, który stoi przed siedzibą „Solidarności”. Zdjęcie z tego wydarzenia opublikował poseł Leszek Dobrzyński. Lider prawicy oraz Mateusz Morawiecki, premier rządu, będą obecni podczas szczecińskiej niedzielnej konwencji PiS.

(as)

Fot. Facebook/Leszek Dobrzyński

Komentarze

Jarun
Sam słyszałem jak Hinc z Dobrzyńskim śpiewali: Pan prezes już się zbliża, już puka do mych drzwi. Pobiegnę go przywitać, z radości serce drży. O szczęście niepojęte, Jarek odwiedza mnę...
2018-09-17 13:32:29
m.k
scholcia...nie ma racji bytu partia PIS...chyba chodziło Ci o to że nie ma zwolenników,a tu bym się nie zgodził i twierdzę że ma poparcie ok.40%.Moim zdaniem dlatego że to co obieca to robi.Krótko mówiąc jest wiarygodna dla wielu ludzi.
2018-09-16 17:28:55
scholcia
ze sie nie bal przyjechać do szczecina. W szczecinie nie ma racji bytu partia pis
2018-09-16 16:31:32
m.k
A ja się zakładam ze znajomymi że PIS będzie miał 40 % poparcia.Ciekawe że niewielu chce ryzykować i wygrac zakład...to jak to się ma do wyrażanych opinii...
2018-09-16 15:56:22
her
cichy i uśpiony agent rosyjskiego wywiadu bezcześci Szczecin
2018-09-16 14:30:04
Jestem
LUDZIE przestańcie pisać brednie nienawieści, tylko poczekajcie do końca kadencji i przed wyborami ocenimy kto zrobił więcej dla Polski i dzięki komu żyje się w naszym kraju łatwiej lepiej i przyjemniej. Moim zdaniem sytuacja w naszym kraju znacznie się poprawia, a wcześniej jakoś to nie wychodziło rządzącym.
2018-09-16 12:20:37
Ktos tam napisal ....
...w życiu najważniejsze jest mieć żarcie, ciepłe posłanko i je przeżyć. Tfu!... I tak jest teraz. Ciekawe czy zalapali sie na korek przed mostem Dlugim? Jak tak, to juz za rok, bedzie nowy most
2018-09-16 12:18:39
Kaczyński to oszust
Tyle naobiecywali, a nic dla Szczecina nie zrobili. Kompletnie NIC.
2018-09-16 11:44:31
@patriota...
Opodatkujcie wszystko!Podatek od podatków emeryci płacą od lat! Już cezar powiedział:"pieniądz nie śmierdzi"pecunia non olet!" i opodatkował sr.anie! Wzór macie!
2018-09-16 11:32:10
Szczekajcie dalej kundelki, zmanipulowane lewacką propagandą bez szacunku dla wartości!
Kaczyński ma wiele złych decyzji na swoim koncie, ale jest patriotą, nie sprzedaje kraju, broni jego niezależności i pielęgnuje tożsamość narodową. Już za to należy mu się szacunek w dobie Europy bez moralności, szacunku dla morlaności i wartości chrześcijańskich. Cywilizacja rozwijała się za czasu rządów prawicy. Ludzie żyją dla ideałów, ambicji i wyższych celów. A lewactwo uczy „przezorny zawsze ubezpieczony” - w życiu najważniejsze jest mieć żarcie, ciepłe posłanko i je przeżyć. Tfu! Stop z lewackimi patologiami! Stop z lewacką Europą! Prawica rośnie w siłę w na Starym Kontynencie. To kwestia kilku lat jak znów będzie chrześcijański i odzyska swą europejskość. Pozdrowienia dla myślących, a nie zbałamuconych propagandą TeVałEn itp.
2018-09-16 11:04:06
Patriota
1 stycznia 2019 r. ma wejść w życie nowy podatek od zysków hipotetycznych, będący wdrożeniem dyrektywy Rady UE 2016/1164 z dnia 12 lipca 2016 r. Przedsiębiorcy, którzy będą chcieli przenieść swoje aktywa, siedzibę lub stały zakład za granicę i tam zrealizować zyski kapitałowe, zapłacą z tego tytułu podatek. Jestem za takim podatkiem.
2018-09-16 10:42:56
@m.k
Zapytaj się jego, czy on cię szanuje, w co bardzo wątpię.
2018-09-16 10:19:33
m.k
A ja szanuję p.Kaczyńskiego i co mi zrobicie?
2018-09-16 10:03:37
tr
TROHAN TO DUPOLIS JARKA K.ZWANEGO ZDRADZIECKĄ MORDĄ!!
2018-09-16 09:53:27
Obs.ryver
Tymczasem: "1 stycznia 2019 r. ma wejść w życie nowy podatek od zysków...." Czytaj więcej na https://biznes.interia.pl/podatki
2018-09-16 09:52:09
Aniela
Kaczyński to jest człowiek zły do szpiku kości. W dodatku niszczy nasz kraj. Nie chcemy go tutaj w Szczecinie
2018-09-16 09:06:21
Precz!
Kaczynskiego ze swoja switą, Kim Jon Una, Trumpa i Orbana na San Escobar i znowu zycie będzie wspaniałe.
2018-09-16 08:59:40
orp
Mam nadzieje zobaczyc kiedys bohaterow zdjecia za kratkami a te figure na zlomie.
2018-09-16 08:59:26
cap kościelny
Bi skop modli się do betonowej figury JackoPlacka który ukradł księżyc!!! Katolicyzm z okrutnego robi się bałwochwalczo-molestsexualny....
2018-09-16 08:36:37
trohan
Puste komentarze - pustych ludzi.
2018-09-16 08:00:05
Precz z Kaczyńskim
Gonić tego bolszewika ze Szczecina
2018-09-16 07:52:38
Precz
Precz z kaczorem dyktatorem!
2018-09-16 07:50:21
do gogo
NIE CYTUJ GOMUŁKI !!! nie masz swojego zdania? jesteś pod wpływem "wrogiej propagandy" z lat 60tych ub stulecia! Najgorsze - nie masz o tym pojęcia!
2018-09-16 07:30:22
poznaniak
Mam informacje z przecieków ,ze Mati i Jaro obieceja Szczecinianom wybudowanie IKEI w kolejnej kadencji samorzadowej i ten fakt przyciagnie do urien wyborczych 100\% uprawnionych i wszyscy zaglosuja za PIS.
2018-09-16 05:59:16
Przyjechał zrobić porządek!
Z lewacką chołotą i pederastami co w sobotę cyrki odstawiali. Mam nadzieję, że podczas wiecu Policja odpowiednio odizoluje Kabaret Obrony Demokracji.
2018-09-16 03:25:00
Nie lubie Kaczynskiego ani PiS wiec mam ten także ten komfort
- nie lubię "kaczystów" i prezesa, ale tylko ci próbują w Polsce zmienić, aby 50 złotych babci na "benzyniarni" nie zostało jako; - "Z dopuszczonej opinii biegłego wynika, że obwiniony jest osobą odpowiedzialną, introwertyczną, natomiast charakteryzująca się dużym stopniem roztargnienia - powiedziała sędzia SN Agnieszka Piotrowska uzasadniając dzisiejszy wyrok. W ocenie SN do zaboru banknotu nie doszło "w bezpośrednim zamiarze jego przywłaszczenia na szkodę pokrzywdzonej, lecz najprawdopodobniej w wyniku błędu, fatalnej pomyłki, wywołanej wysokim stopniem roztargnienia obwinionego oraz skoncentrowania jego uwagi i myśli na czekających go czynnościach służbowych"....Dlatego zagłosuję na PiS.
2018-09-16 01:56:26
@Złodziej i aferzysta
Poproszę o dowody na potwierdzenie twojej teorii.
2018-09-16 01:07:51
szczecinianka
ojoj, ale nie widzę MJW ? nie przyszła przywitać wspaniałego wodza, naczelnika...niepokoje się o panią radną-bezradną
2018-09-16 00:58:36
Nie lubie Kaczynskiego ani PiS wiec mam ten komfort
ze mogę napisać ze Kaczyński jest miernym politykiem i żadnym strategiem ale na tle swojej konkurencji urasta do rangi męża stanu i wybitnego stratega - to źle świadczy o całej klasie politycznej Polski.
2018-09-16 00:23:40
A czy Pan Prezes wie...?
Ze Pomnik jego Brata czyli L. Kaczynskiego stoi przed Siedziba PO-stkomunistycznej Solidarnosci nr 2, z ktora L. Kaczynski nie mial Nic do czynienia i PO-wstalej PO Okraglym Stole czyli z kilkuletnim opoznieniem...( od Sierpnia 1980 roku liczac ! ) i obecnie Kierowanej dalej przez bylego PZPŔ-owca...PO-chodzeniem z Mysliborza, ktory jakis czas temu az PO-zloscil na przyczepie Figure D. Tuska na Pl. Rodla w Szczecinie - czyli ze Facet dziala... "jak wiatr zawieje" !!
2018-09-15 23:48:25
JBC PIS
Znowu podali jak maly frajer juz przyjechal, a nie wczesniej.Chetnie bym mu NACHARAL na zdradziecka morde.
2018-09-15 23:29:38
gogo
Przykro czytać niektóre komentarze.Cóż złego uczynił wam ten człowiek.Trochę pokory.Jesteście pod wpływem wrogiej propagandy.Zacznijcie myśleć samodzielnie.
2018-09-15 22:56:50
Mani
Ten psiowierny wzrok Joja i rączki złożone na padołku,bezcenne. Warto poczytać o schyłku "Ojca narodów". To wiele wyjaśnia.
2018-09-15 22:55:44
tkm
prałat Kazieczko z torebusią, hihihi, prezencik od Kaczyńskiego czy dla Kaczyńskiego w tej torebusi?
2018-09-15 22:52:06
Weger
Czy wiecie w jakim hotelu zatrzymało się to indywiduum? Chętnie pójdę mu uprzyjemnić nocke.
2018-09-15 22:09:50
Zbig
Witamy w Szczecinie pana Kaczyńskiego prezesa Prawa i Sprawiedliwości.Życzymy owocnej wizyty,aby swoimi słowami przekonał do swojego programu jak najwięcej szczecinian oraz dużo zdrowia życzymy!
2018-09-15 22:08:11
Szczecinianin
Jarosław Kaczyński zniszczył Polskę, zniszczyl naszą Ojczyznę za co szczerze go nienawidzę. Mam nadzieję że po nastepnych wyborach zostanie za to postawiony przed sądem.
2018-09-15 22:04:36
Złodziej i aferzysta
Przypomnę ze Kaczyński okradał Polaków w takich aferach jak FOZZ, Telegraf, Art-B itd.
2018-09-15 21:59:22
Szczęść Boże
Witamy Szanownego Pana Prezydenta
2018-09-15 21:55:56
tollo
To najladnieszy pomnik Lecha w Polsce.To byl lepszy prezydent.
2018-09-15 20:48:24
Śp.Stalin
Przeprowadzimy deratyzacje!!! wykurzymy te szsczury
2018-09-15 20:37:34
GREGORYT
A może tak więcej szacunku w tych komentarzach dla innych osób?
2018-09-15 20:29:27
kaczka
Niewiarygodne, a jednak można - kłaniać się pas, całować klękać przed - starym facetem który całe dorosłe życie żyje na wikcie publicznym, który niczego nie dokonał i nie zrobił co robi normalny człowiek czyli: zakupy, sprzątanie, obiad, dzieci do szkoły itp. a wysługuje się innymi ludźmi. Jedyne co lubi to jątrzyć, mieszać, manipulować - w tym czuje się jak ryba w wodzie. Widać, że lubi koreańsko-płn.klimaty, gdzie uwielbienie wodza ma być widoczne na każdym metrze. Ponad 70 lat temu takiego jednego zbawcę narodu też wielbili, potem było już tylko strasznie jak dostał pełnię władzy - notabene też też takiej chce. Brakuje mu jeszcze samorządów. Wyrażam swoją opinię na temat publiczny, do czego mam prawo.
2018-09-15 20:27:53
Jarun
Pielgrzymka pisiorów pod pomnik jak do Lourdes. A pod pomnikiem następuje cudowne nawiedzenie (i dziwne znaki na niebie). Postawić w każdym mieście i w każdej wiosce pomnik Lechowi i niech prezes pielgrzymuje z tymi chochołami. Traumę trzeba leczyć a nie podsycać, karmić.
2018-09-15 20:21:13
@r.
Tutaj też cię przyniosło, bigocie?
2018-09-15 19:50:47
Obserwer
Dobrzyński w roli nadwornego fotografa. Brawo.
2018-09-15 19:47:46
Kotek
Jak mozecie tak pluc na czlowieka ktory chce wam pomoc
2018-09-15 19:45:48
dana
Pan (lub pani) Jojo dopiero się dowie, czym nas skrzywdził Kaczyński i jego rząd. Wtedy jednak będzie już za późno na ratunek. Z łapą w nocniku wylądujemy. Nie wiem dlaczego zwolennicy tego św. Mikołaja nie chcą tego zauważyć.Wolą liczyć pieniądze w portfelu. Ale już niedługo portfel nie będzie im potrzebny.
2018-09-15 19:43:46
Halo
Jojo już w hotelu. Zabrał głos.
2018-09-15 19:39:21
Jojo
Ludzie czy Was skrzywdził ten człowiek (Kaczyński), dlaczego jest przez Was wyśmiewany, nie zrobił nikomu krzywdy, a wręcz przeciwnie próbuje nam pomóc. Czy mu to wychodzi to zostawiam każdemu indywidualnie tę kwestię do oceny, ale Ludzie On nie robi przecież nam krzywdy. Dlaczego nie " krzyczeliście jak Pan Tusk likwidował NASZ przemysł stoczniowy i obiecał Katarczyków. Przecież wtedy prawie nic się w naszym kraju nie opłacało - należało sprzedawać (obcemu kapitałowi) i prywatyzować. A tu nagle teraz się opłaca i nawet można inwestować, CZY WY NAPRAWDĘ JESTEŚCIE AŻ TAK ŚLEPI.
2018-09-15 19:35:44
r.
J.Kaczyński to najlepszy polski polityk od wielu, wielu lat.
2018-09-15 19:29:16
Zofia
Ten po lewej to jakiś nadzorca
2018-09-15 19:27:58
Karol
Zachowują się jak na cmentarzu
2018-09-15 19:21:18
Mam pytanie
Czerwony skąd wiedział, że przyjedzie?
2018-09-15 19:19:02
Prr
Prrrrrrrrrrrtrrrecz!
2018-09-15 19:16:26
Słuchajcie
A po co on tu?
2018-09-15 19:14:33
Krzysio
wygląda jak towarzysz Kim ze świtą.
2018-09-15 18:57:38
Super zdjęcie
Pozdrawiam Pana Kaczyńskiego!
2018-09-15 18:53:28
News
Przyjechał na marsz równości. Trochę się spóznił.
2018-09-15 18:51:17
Miś
Bardzo elegancką i twarzową torebusię ma ten pan w czerwonym.
2018-09-15 18:48:39
Hura!
No, hit!