poniedziałek, 23 września 2019.
Strona główna > Wiadomości > Kieruj się życiem!

Kieruj się życiem! [GALERIA]

Kieruj się życiem!
Data publikacji: 2018-08-26 15:55
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 12:18
Wywietleń: 1359 347708

Niecodzienny widok - kilkuset motocykli - można było ujrzeć w niedzielę na ulicach Szczecina. Ich właściciele zebrali się na Łasztowni, inaugurując kampanię profilaktyczną „Nie bądź pierwszy po tamtej stronie. Kieruj się życiem!".

To akcja szczecińskiej drogówki prowadzona wspólnie z ze Stowarzyszeniem Motocykliści Dla Dzieci przy wsparciu Moto46 oraz PZMot.

Celem kampanii jest promowanie prawidłowych zachowań na drodze. Często bowiem zdarza się, że młodzi ludzie dają ponieść się emocjom na drodze, a wystarczy chwila nieuwagi, zbyt mocno odkręcona manetka i można znaleźć się „po tamtej stronie”. Policjanci apelują, by na drodze nie posługiwać się fantazją, ale przede wszystkim zdrowym rozsądkiem.

Po dotarciu do siedziby Polskiego Związku Motorowego w Szczecinie odbył się festyn. Mozna było spróbować swoich sił na symulatorze jednośladu i przypomnieć sobie zasady udzielania pierwszej pomocy.

ToT

Fot. Dariusz GORAJSKI

Kieruj się życiem! Kieruj się życiem! Kieruj się życiem! Kieruj się życiem! Kieruj się życiem! Kieruj się życiem! Kieruj się życiem! Kieruj się życiem! Kieruj się życiem! Kieruj się życiem! Kieruj się życiem! Kieruj się życiem! Kieruj się życiem! Kieruj się życiem! Kieruj się życiem! Kieruj się życiem! Kieruj się życiem! Kieruj się życiem!

Komentarze

...
Kiedy policja zrobi porządek z motorami bez tlumika jezdzacymi ponad 100 km.h przez centrum? takich debili niestety nie brakuje i jeszcze zyja ,ci co sa na fotkach napewno sa normalni i jezdza zgodnie z przepisami ale niestety jest wielu patusow co psuja wizerunek ,
2018-08-27 09:10:18
Chlodnia
To jest chłodnia na ryby
2018-08-26 23:19:46
obserwator
W tle pomarańczowy obiekt , magazynu gazu skroplonego gazowni PGNiG z jej tradycyjnym emblematem.Stąd gaz trafia do mieszkańców Szczecina. Swoja drogą trudno uwierzyć , aby w tak newralgicznym turystycznie miejscu Szczecina postawić tak wybuchowy obiekt.
2018-08-26 18:55:44

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
20
na godz. 15:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Wokalne popisy na pl. Grunwaldzkim

Nekrologi

Sonda

Czy popierasz Marsz Równości?

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie