czwartek, 19 września 2019.
Strona główna > Wiadomości > Koalicja Europejska na wieczorze wyborczym w Szczecinie

Koalicja Europejska na wieczorze wyborczym w Szczecinie [GALERIA] (akt. 1)

Koalicja Europejska na wieczorze wyborczym w Szczecinie
Data publikacji: 2019-05-26 21:32
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 12:41
Wywietleń: 2145 393503

Według sondażowych wyników Koalicja Europejska zdobyła w wyborach do Parlamentu Europejskiego 39,1 proc. głosów, co daje jej drugie miejsce tuż za Prawem i Sprawiedliwością (42,4 proc.). Informację tę działacze KE przyjęli gromkimi brawami podczas specjalnego niedzielnego wieczoru wyborczego w Szczecinie.

Bartosz Arłukowicz, który prawdopodobnie został wybrany europosłem z listy KE ocenił, że wynik ten można uznać za zwycięstwo. Podziękował również wszystkim licznie zebranym w szczecińskiej restauracji "Anużwidelec".

- To jest dopiero pierwszy odcinek długiego maratonu, który jest przed nami - powiedział poseł Platformy Obywatelskiej. - Jesteśmy coraz bliżej, aby wygrać z tymi, co dzisiaj w Polsce łamią demokrację i konstytucję.

Uczestnicy wieczoru wyborczego Koalicji Europejskiej w Szczecinie po krótkim wystąpieniu Bartosza Arłukowicza krzyczeli: "Bartek, Bartek!" oraz "Bartek Team".

Na scenie pojawili się kandydaci Koalicji wraz z marszałkiem województwa Olgierdem Geblewiczem, posłem Arkadiuszem Marchewką, oraz byłym posłem Nowoczesnej Piotrem Misiłą.

Kampanię podsumował prof. Bogusław Liberadzki, jedynka na liście Koalicji w naszym okręgu wyborczym, który w tym momencie nie może być jeszcze pewny promocji do Parlamentu Europejskiego.

- Radujmy się, że mamy wspaniałą koalicję - powiedział pełen entuzjazmu, po czym dodał: - Poczekajmy jeszcze na oficjalne wyniki wyborów.

Jeszcze przed pojawieniem się pierwszych sondaży prof. Liberadzki, wyraził nadzieję, że "polskie społeczeństwo umie odróżnić prawdziwe intencje prawdziwych profesjonalistów, prawdziwą europejskość od pewnego wrażenia i ułudy".

(KK)

Fot. Dariusz Gorajski   

Koalicja Europejska na wieczorze wyborczym w Szczecinie Koalicja Europejska na wieczorze wyborczym w Szczecinie Koalicja Europejska na wieczorze wyborczym w Szczecinie Koalicja Europejska na wieczorze wyborczym w Szczecinie Koalicja Europejska na wieczorze wyborczym w Szczecinie Koalicja Europejska na wieczorze wyborczym w Szczecinie Koalicja Europejska na wieczorze wyborczym w Szczecinie Koalicja Europejska na wieczorze wyborczym w Szczecinie Koalicja Europejska na wieczorze wyborczym w Szczecinie Koalicja Europejska na wieczorze wyborczym w Szczecinie Koalicja Europejska na wieczorze wyborczym w Szczecinie Koalicja Europejska na wieczorze wyborczym w Szczecinie Koalicja Europejska na wieczorze wyborczym w Szczecinie Koalicja Europejska na wieczorze wyborczym w Szczecinie Koalicja Europejska na wieczorze wyborczym w Szczecinie

Komentarze

czerwony Szczecin
W tym pięknym Szczecinie zadomowiła się UBecia TW i inne Komuchy - to wszystko przyjechało na ruskich czołgach Co zrobił Arłukowicz dla służby zdrowia w Polsce albo taki Rosatti dla Szczecina Szczecin jest czerwony i nikt tego nie zmieni..
2019-05-27 16:36:38
Ona
Szczecin NIE dla PiS !!
2019-05-27 12:40:41
Quistorp
P.S. Mała poprawka nr2 . Zamiast; (Czemu jesteście tacy zdziwieni. Przecież, wracacie z pracy!) winno być. - Czemu jesteście tacy zdziwieni?! Przecież, nie daliście do kieszeni.
2019-05-27 12:22:35
Quistorp
P.S. Mała poprawka. Zamiast; (Czemu jesteście tacy zdziwieni. Przecież, wracacie z pracy!) winno być. ;[Czemu jesteście zdziwieni tacy. Przecież, wracacie z pracy!
2019-05-27 12:10:53
Quistorp
Parafrazując dowcip ś.p. Bogdana Smolenia z kabaretu "Tey"; -"Ludzie! Czemu jesteście tacy smutni? Przecież jedziecie do pracy!. To samo się orosi. do zwolenników partii koalicyjnej, "KE". Ludzie ! Czemu jesteście tacy zdziwieni. Przecież, wracacie z pracy!
2019-05-27 11:58:41
rob
Brawo Szczecin!!!!!!!!!!!!!!!!!!Tak trzymac i nie dac sie Pissslamistom a czarnosukienkowych pognac gdzie pieprz rosnie.Ciekawe co ma dymer na lolaknych czarnosukenkowych ze tak go trzymaja
2019-05-27 11:05:54
ADAMS
Ha, walczą o konstytucję ramię w ramie z członkami KC PZPR i TW. No super.
2019-05-27 09:08:57
do @ Grzesio
"Nie moge jeść, nie mogę spać.Jak do tego dojszło nie wiem#....PO_chlastej się to jedyna ulga przed jesienią.
2019-05-27 08:58:45
@@@Tak samo
Albo Pan/Pani myśli wyłącznie nienawiścią, albo niemądrze pisze.
2019-05-27 08:39:49
Dramat
Teraz do Europarlamentu zamiast profesora Liberadzkiego, członka Komisji Transportu, człowieka posiadającego wiedzę i doświadczenie do zajmowania się tego typu sprawami, człowieka, który rzeczywiście walczył o dobro Polski w PE wejdzie... celebryta i lekarz pediatra, ale za to ze Szczecina. Brawo szczecinianie. Skąd w Was taki lokalny patriotyzm?
2019-05-27 07:51:34
Ja221
Miasto w którym ludzie są bardziej świadomi i nie popieraja P....I....S!!!!!! Brawo
2019-05-27 07:30:25
Komuna
Miasto wolnosci zaglosowalo na komune
2019-05-27 05:37:40
nic nie rozumiem?
Dlaczego Szczecin jest taki bolszewicki!
2019-05-27 05:18:41
@@Tak samo
Leming nie myśli i dlatego nie czuje się zdrajcą.
2019-05-27 05:15:07
można orła wywinac
Jak się czyta te wasze komentarze, skowyt psów ogrodnika, sami nie zjecie, a innym zazdroscice? Trzeba było kandydować, może też byście się złapali (na kasę) ? Ale to nie ja robota dla pol mózgów!
2019-05-27 00:14:52
@Tak samo
Głosowałem na KE i nie czuję się zdrajcą, pseudo-patrioto. Nie tobie to oceniać, dzbanie.
2019-05-26 22:50:21
obserwator
wreszcie ten ziejący nienawiścią pseudo celebryta stąd ucieknie
2019-05-26 22:16:35
xxx
No i pan profesor stracił mandat. To są skutki koalicji. Lepszy prof liberadzki niz ten co za niego uzyskał mandat. A Czarzasty w niebo wzięty bo wszedł Miller,Cimoszewicz,Belka. Pytanie tylko kto na nich głosował ?
2019-05-26 22:15:55
Tak samo
Grzesio ,napisałeś prawdę, tylko jest jedna prawda polacy głosujący na KE to głusi ,niemi i ślepi typowi fanatycy i zdrajcy Polski tzn zagłosować na Róże lub Sikorskiego itd to jest jawne chamstwo !
2019-05-26 22:14:53
Grzesio
Nie moge jeść, nie mogę spać.Jak do tego dojszło nie wiem