wtorek, 12 listopada 2019.
Strona główna > Wiadomości > Koalicja Obywatelska na Manhattanie: Jesteśmy gotowi do rozmowy

Koalicja Obywatelska na Manhattanie: Jesteśmy gotowi do rozmowy [GALERIA]

Koalicja Obywatelska na Manhattanie: Jesteśmy gotowi do rozmowy
Data publikacji: 2019-08-07 12:44
Ostatnia aktualizacja: 2019-08-08 14:53
Wywietleń: 2028 407099

Służba zdrowia, edukacja, drożyzna - według polityków Koalicji Obywatelskiej przede wszystkim to te tematy interesują Polaków. W środę działacze zachodniopomorskiej Platformy Obywatelskiej wraz z posłanką Małgorzatą Kidawą - Błońską, byłą marszałek Sejmu, rozdawali ulotki wyborcze na targowisku Manhattan w Szczecinie a potem pojechali do mniejszych miejscowości naszego regionu. 

- W całym pasie nadmorskim będziemy rozmawiali z mieszkańcami regionu i turystami, przedstawiając program Koalicji Obywatelskiej, "szóstkę" Schetyny i rozmawiając na temat bieżących problemów Polaków - poinformował marszałek Olgierd Geblewicz, szef kampanii KO w naszym regionie.

 - Dla ludzi ważna jest służba zdrowia, to pierwszy temat, bardzo ważna jest edukacja, wzrost cen - dodawała Kidawa - Błońska. - Klimat od 2015 roku bardzo się poprawił. Zupełnie inaczej Polacy rozmawiają z nami teraz niż cztery lata temu. Widzą, co się dzieje w Polsce. Nabierają do nas zaufania, widzą w nas partnera, to znaczy, że jak z nimi rozmawiamy, to nie zapominamy o tym, tylko wprowadzamy to do naszego programu. Sondaże sondażami, ale atmosfera tych spotkań daje nam wielką nadzieję, że te wybory wygramy.

Według posłanki Magdaleny Kochan wiele osób, z którymi rozmawiali działacze Platformy, było oburzonych sposobem finansowania służby zdrowia. Z kolei, jak relacjonowała, drobni przedsiębiorcy skarżą się na niesprawiedliwe podnoszenie składek na ZUS.

- Ta kampania będzie miała charakter otwarty, to będzie kampania wśród ludzi - zapowiedział poseł Arkadiusz Marchewka, jedynka na liście KO w okręgu szczecińskim. - Nie będziemy patrzeć na mieszkańców z billboardów czy zza telewizyjnego szkła. Będziemy rozmawiać z ludźmi, jesteśmy gotowi na rozmowy, także te trudne rozmowy. "Szóstka Schetyny" jest fundamentem naszego programu. Będziemy go rozbudowywać w rozmowie z mieszkańcami. Przygotujemy też program regionalny, który przedstawimy wraz ze startem kampanii.

Marchewka przypomniał, że jeden z punktów "szóstki Schetyny" zakłada podwyższenie płac: osoby zarabiające płacę minimalną dzięki obniżeniu podatków dostałyby na rękę 612 złotych więcej a ci, którzy zarabiają pomiędzy minimalną płacą a jej dwukrotnością, otrzymaliby "specjalne wsparcie".

Wszystkie nazwiska na listach wyborczych KO mamy poznać 17 sierpnia. Wybory do Sejmu i Senatu odbędą się 13 października.©℗

(as)

Fot. Dariusz Gorajski

Na zdjęciu: Małgorzata Kidawa-Błońska, posłanka Platformy Obywatelskiej, była marszałek Sejmu, spotkała się z mieszkańcami Szczecina na targowisku Manhattan.

Koalicja Obywatelska na Manhattanie: Jesteśmy gotowi do rozmowy Koalicja Obywatelska na Manhattanie: Jesteśmy gotowi do rozmowy Koalicja Obywatelska na Manhattanie: Jesteśmy gotowi do rozmowy Koalicja Obywatelska na Manhattanie: Jesteśmy gotowi do rozmowy Koalicja Obywatelska na Manhattanie: Jesteśmy gotowi do rozmowy Koalicja Obywatelska na Manhattanie: Jesteśmy gotowi do rozmowy Koalicja Obywatelska na Manhattanie: Jesteśmy gotowi do rozmowy Koalicja Obywatelska na Manhattanie: Jesteśmy gotowi do rozmowy Koalicja Obywatelska na Manhattanie: Jesteśmy gotowi do rozmowy Koalicja Obywatelska na Manhattanie: Jesteśmy gotowi do rozmowy Koalicja Obywatelska na Manhattanie: Jesteśmy gotowi do rozmowy Koalicja Obywatelska na Manhattanie: Jesteśmy gotowi do rozmowy Koalicja Obywatelska na Manhattanie: Jesteśmy gotowi do rozmowy Koalicja Obywatelska na Manhattanie: Jesteśmy gotowi do rozmowy Koalicja Obywatelska na Manhattanie: Jesteśmy gotowi do rozmowy

Komentarze

Do... PO-litycznie za-KOD-owanych
I co z tego, ze Wy jako Lewicowi PO-stkomunisci jestescie "gotowi do rozmow"... jak juz prawie Nikt, procz PO-dstawionych - nie chce nawet i na Manhattenie z wami po-rozmawiac ???
2019-08-08 14:10:55
kod
A ta młodzież co niesie flagi to czasami nie są z tęczowej rewolucji?.Takie podobne twarze widzialem w telewizji na PARADZIE RÓWNOŚCI.A gdzie się podział dedektyw Mitras?.Jego do Szczecina już boją się wysyłać, bo źle by to się skończyło dla PO.WYŚLĄ GO DO KOSZALINA MOŻE TAM ZNAJDĄ JELENI.Sławek na komendanta policji !!!.W rzeczach osobistych polityków tyle się kryje ciekawych rzeczy.Ale Nitras to ujawni.
2019-08-08 13:48:44
Klient
Strach chodzic na targowiska! Oni wszystko moga obiecac, nawet obinzke VAT
2019-08-08 07:25:05
Odkazić Rogera!
.
2019-08-08 01:23:25
Z foto wziete
A te torby przy Kidawie i Geblewiczu... to w godzinach pracy PO-robione zakupy ??
2019-08-07 23:02:00
I w Szczecinie musza rzadzic 100 % Polacy !
A Nie jacys tam... Wschodnio-Europejscy i Afrykanscy "Spadochroniarze" ???
2019-08-07 22:36:49
jaja
Ludzie przestaną na targowiska przychodzić, bo sie będa bali, że tam polityków tej albo innej partii spotkają. Człowiek idzie po marchewkę czy pietruszke i jest atakowany przez jakieś osoby, które namawiają go do akceptacji takiego czy innego programu politycznego. Przeciez to jest chore!!!! ja chce w spokoju kupic marchewkę a nie wysłuchiwac agitacji Jakiejkolwiek politycznej. Jak bede chciał cos wiedziec o programie partii to sobie w internecie znajdę lub pójde do siedziby danej partii. Dajcie ludziom robić spokojnie zakupy!!!!!
2019-08-07 22:13:58
Pogodno
O!!!! Misiu wrócił z Warszawy? Teraz już lubi Grzesia?
2019-08-07 21:41:28
roger
odkazić to targowisko
2019-08-07 21:40:49
PO k.o.
Wybierając taką nazwę, PO nokautje się samemu już przed wyborami. Nie wiem czy płakać czy śmiać się, patrząc na taką tragedię. Powoli robi się z tego dramat teatralny na poziomie śmierci Dantona.
2019-08-07 20:20:34
ja
Gang Olsena w amoku
2019-08-07 20:12:24
Do pytam !! Odpowiadam jak rządzi PIS>>>
Jakie wartości chrześcijańskie i europejskie? 1. Nie będziesz miał bogów cudzych przede Mną. I dlatego tak wielbią o. Rydzyka ignorując to co mówi Ojciec Święty? 2. Nie będziesz brał imienia Pana Boga swego na daremno. Dlatego tak mieszają Boga z polityką jednej partii? 3. Pamiętaj , abyś dzień świety święcił. Dlatego prowadzą kampanie partyjne w niedzielę? 4. Czcij ojca swego i matke swoją. Dlatego nie dbają o oddziały geriatryczne? 5. Nie zabijaj. Dlatego nie chcą przyjmować imigrantów? 6. Nie cudzołóż. Dlatego co niektórzy posłowie i radni zdradzają żony, a nawet podobno pojawiają się w domach publicznych? I chronią niektórych pedofilii? 7. Nie kradnij. Dlatego pobierali nienależne diety i ich nie zwrócili? 8. Nie mów fałszywego świadectwa przeciw bliźniemu swemu. Dlatego prowadzą kłamliwą propagandę w TVP, mówią, że negocjowali wprowadzenie polski do UE, najwyższe władze kłamią o liczbie uchodźców, wielkości luki VAT (mafii VAT), pomocy niepełnosprawnym itp. itd. 9. Nie pożądaj żony bliźniego swego. Dlatego wielu z nich rozwiodło się i wzięło sobie drugie żony? 10. Ani żadnej rzeczy , która jego jest. Dlatego niszczą służbowe laptopy, korzystają do celów prywatnych z rządowych limuzyn i samolotów i każą sobie usługiwać policjantom? A nie to żydowskie przykazania. Po chrześcijańsku to powinni po prostu miłować swoich bliźnich i nieprzyjaciół. Dlatego mówią o nich gorszy sort, kanalie, że nie wspomnę o gorszych inwektywach szeregowych zwolenników obecnego rządu komentujących na forach internetowych? TAK TO TEŻ CIEBIE DOTYCZY PISI TROLLU.
2019-08-07 20:04:33
!
Jedynym sposobem na uratowanie"polskiego spoleczenstwa obywatelakiego" jest NIE glosowanie na PiS. Opozycja musi być konkrerna.Demokratyczna,tolerancyjna i proeuropejska.Szczecin latami nie był traktowany jako miasto "priorytetowe" tylko jako nieznany "dziki zachód".Dopiero "to kapitalistyczne" pokolenie jak i kolejne mają szanse na europejski rozwoj Szczecina.
2019-08-07 18:58:15
bobo
przypomnieli sobie o ludziach - szubrawcy
2019-08-07 18:14:52
qazik
Gotowi do rozmów o POzamykanych w szczecinie POlskich zakładach pracy ?
2019-08-07 17:40:46
Wywóz smieci o 30 % w Szczecinie
PO to wy wprowadzacie drożyżnę .Odkąd rządzicie w Szczecinie.Przy segregacji podwyzka o 30 % przy braku segregacji jeszcze większa.PO w sprawie braku rekompensat za szybki wykup gruntów .Tyszler z PO miasto wie lepiej co zrobić z pieniędzmi niż obywatele.Dobrze że tylko Szczzecin dostaliście do rzDzenia , a nie cały kraj.
2019-08-07 17:31:34
OLABOGA
SOFIA LOREN PLATFUSOW AGITUJE JAKO PRZEDSTAWIcIELKA ::GRZEGORZA ZNISZcZE" WSROD DORODNEJ MARcHEWKIW DALEKIM SZcZEcINIE
2019-08-07 17:17:27
wiesiek
To szczyt bezczelności ze strony PO ze agituja w Szczecinie .Przez okres swoich rządów spustoszyli nasz region i miasto .Wstyd i chanba .Co oni mają do zaoferowania Polakom ???? A jakie mają poparcie wystarczy spojrzeć na zdjęcia. A gdzie są te dwie gwiazdeczki nitras i arlukowicz wstydzą się spojrzeć ludziom w oczy precz z naszego miasta .
2019-08-07 16:57:49
kibic
cyrk przyjechał do Szczecina :)
2019-08-07 16:41:17
Haha
Młodzieżówka PiS dwoi się i troi. Może napiszcie coś o latającym marszałku Kuchcinskim
2019-08-07 16:34:53
Pan Kleks
To już nie spotykacie się na cmentarzach?
2019-08-07 16:16:53
Co może załatwić Marchewka w Warszawie
Stasiu Gawłowski załatwił pieniążki na meliorację, zegarek i apartament w Chorwacji dla rodziców pasierba.
2019-08-07 16:09:30
friko
Marszałek nie przyleciał odrzutowcem, razem ze swoją świtą?
2019-08-07 15:34:17
znawca
Błagam, darujcie sobie te spotkania. Mieliście 8 lat. Straconych lat. Moja rodzina biedowała w tym czasie a pewna pani co teraz jest w Brukseli gardziła nami jak psami a jeszcze inni zajadali się ośmiorniczkami. Teraz te same osobniki chcą mojego głosu. A taki wał!
2019-08-07 15:11:57
pytam
POpaprańcy a co wy macie do zaoferowania Polakom? Masturbacje dla dzieciaków, gejowskich latarników w przedszkolach i szkołach, sprowadzanie islamskich imigrantów, podwyższenie wieku emeryturalnego, likwidację 500+, wprowadzenie euro i likwidację NBP, likwidację IPN, Likwidację CBA żeby mafie VATowskie mogły swobodnie działać, podział dzielnicowy Polski na udzielne ksiąstewka kierowane przez partyjnych bonzów - czyli likwidację państwa polskiego??
2019-08-07 15:11:52
jab
Nie wierzę im, nie ufam już im, bo nie potrafią rządzić.
2019-08-07 15:08:11
Darek, czy po każdym zdjęciu czyściłeś matrycę w aparacie??
.
2019-08-07 15:00:28
Marek
Wasza Partia jest ospowiedzialna za całkowity upadek przemysłu w Szczecinie
2019-08-07 14:58:51
terens
Wszystko lepsze niż PIS
2019-08-07 14:57:32
Jeszcze za mało nakradli idą po więcej, naród nie da się ponownie oszukać
.
2019-08-07 14:54:09
PO-walczymy, nie PO-dammy się
Nie PO-ddamy się, idziemy PO zwycięstwo i za-PO-wiadamy zmiażdżenie za-KOD-owanych. PO wygra te wybory!!!! PO-wrót PO to szansa dla PO-lski
2019-08-07 14:53:10
Wódz OTUA
Kiedy znowu członkowie Partii Oszustów zaczną znowu spotykać się na cmentarzach.Towarzyszu Napieralski mam sprawę do załatwienia...czekam na Centralnym przy trzeciej bramie.
2019-08-07 14:53:02
PO-lska bez PO
Nie wam nie PO-może PO-legniecie i nie PO-wstaniecie. Ludzie jeszcze nie za-PO-mnieli waszych PO-czynań. za to ja za-PO-mniałem tabletek dla PO-mylonych
2019-08-07 14:14:45
MR
Widziałem tych pajaców jak krygowali się do kamery oraz słyszałem fragment nowo mowy czyli pustosłowia. Niech się przebiegną na szczaw i mirabelki.
2019-08-07 14:12:31
A My - juz wam "skosno-nosi"
Wiecej nie zawierzymy i Wladzy w Kraju - Nie PO_wierzymy ???
2019-08-07 13:59:34
Pokemon
Marchewka zjedz snickersa i dawaj do fitness world:)
2019-08-07 13:58:24
Hmm
Teraz nagle jestescie "gotowi na rozmowy" jak juz wyraznie jestescie POKO-nywami... i "Sek w tym" ze juz prawie nikt poza PO-dstawionymi - nie chce z Wami rozmawiac ??
2019-08-07 13:35:27
Olsen
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA..........Co oni mają do zaoferowania chyba tylko NIE BO NIE!,nieudacznicy GANG OLSENA !!!!!!!!!!!!!
2019-08-07 13:20:13
mietek
głosowanie na platformę to wstyd i żenada...
2019-08-07 13:19:07
Zgoszkniały
Proste pytanie, dlaczego PO-KO mając dwie kadencje nic nie zrealizował ze swoich obietnic a wręcz przeciwnie robili dokładnie przeciwnie niż obiecywali. To PO za swoich rządów podniosła wiek emerytalny, VAT, zabrali nasze pieniądze z OFE by ratować budżet. Wyborcy PO mają krótką pamięć, niestety. I cały czas są nabierani przed tych samych ludzi.
2019-08-07 13:18:23
Taaak, taak
"Obiecanki-Cacanki a glupiemu radosc"... szczegolnie z ta "6-ka Schetyny" ?? A ta Kidawa -Blonska jakie ma PO-chodzenie KO-rzenie... ze az tak nagle i o Szczecin "sie martwi" ??
2019-08-07 13:11:10
Tak trzymać!!!
Watachy Pisdzielców latają rządowym i wojskowymi samolotami na popijawy i grilowanie w domowych, wsiowych podrzeszowskich ogrodach a my za to płacimy!!! Kilo kartofli już teraz kosztuje w kaczej PRLce ponad pół dollara USA!!! W czasach rządów PO/PSL kartofle kosztowały 0,30 do 0,50 złotego!!! Najwyższy czas kaczą ekipę wywieżć do bajora politycznego!!!
2019-08-07 13:03:00
mdm
Nieudacznego Kaupa wywalili na śmietnik? Tego młodzieńca, który łamał ciszę wyborczą przy wyborach do Rady Osiedla Pomorzany?
2019-08-07 12:55:47