poniedziałek, 17 czerwca 2019.
Strona główna > Wiadomości > Koalicja Obywatelska podsumowała kampanię

Koalicja Obywatelska podsumowała kampanię

Koalicja Obywatelska podsumowała kampanię
Data publikacji: 2018-10-18 15:26
Ostatnia aktualizacja: 2019-04-13 00:58
Wywietleń: 1321 356986

- Chcieliśmy pozytywnej kampanii, w której dyskutowano by o programach. Ale to się nie udało - stwierdził Olgierd Geblewicz, marszałek województwa. W czwartek kandydaci Koalicji Obywatelskiej podsumowali kampanię wyborczą.

Swoje wnioski przedstawili tuż przy szczecińskim schronisku dla zwierząt.
- Kandydaci zdecydowali, by w końcówce kampanii nie wydawać pieniędzy na gadżety, które mają przekonać wyborców. Kupili za nie koce i pokarm dla zwierząt. Postanowiliśmy w ten sposób, odmienny od codziennej polityki, zakończyć tę kampanię - stwierdził poseł Arkadiusz Marchewka.

Kandydaci Koalicji Obywatelskiej zaapelowali do wyborców, aby w niedzielę głosowali właśnie na ten komitet.
- Nie ryzykujcie! Nie oddawajcie głosów na ugrupowania, które dzisiaj zastanawiają się, czy wejdą w koalicję z Prawem i Sprawiedliwością, czy też nie wejdą - apelował Geblewicz.

Zapowiedział także, że po zakończeniu kampanii wyborczej pozwie Telewizję Polską za naruszenie dóbr osobistych i będzie się domagał zadośćuczynienia, które przekaże na cele charytatywne.

Tuż po spotkaniu przy schronisku swoją indywidualną konferencję zwołał poseł Sławomir Nitras - kandydat KO na prezydenta Szczecina. Trwała 10 minut a pojawił się na niej tylko jeden dziennikarz - "Kuriera". Nitras po raz kolejny wytknął urzędującemu prezydentowi Szczecina nie dotrzymanie obietnic sprzed lat.

- Już w 2012 roku obiecywał m.in. aquapark, modernizację stadionu, park przy lotnisku. Teraz znowu proponuje to samo. Ale pytam: ile razy można obiecywać to samo? - dociekał Nitras. ©℗

(dar)

Fot. Facebook KO

 

Koalicja Obywatelska podsumowała kampanię

Komentarze

Odp. do... :) z godz. 10:03:46
Jesli rzekomo jestes Panem... to chyba "bez-jajecznym" ??
2018-10-19 23:33:08
A wiec...
Bierzmy Wzor z Lewackich PO-litykow... i za wszyskie Przestepcze i Machlojkowe Przewinienia... rowniez z lat 1945-2015 w razie Ujawnienia ich przed Wymiarem Sprawiedliwosci - TYLKO PRZEPRASZAJMY i PRZEPRASZAJMY... gdzie po zakonczonej Sprawie, powinnismy i My zwykli ludzie - byc rowniez ULASKAWIENI i WOLNI...!!
2018-10-19 23:27:18
Terefere
"Chcieliśmy pozytywnej kampanii..." dlatego przepraszaliśmy za kłamstwa tylko dwa razy.
2018-10-19 12:18:45
A Wiekszosc Wyborcow...
"PO-zwie" w glosowaniu Marszalka za wy-PO-wiedzi na tasmach... w nadchodzacych Wyborach ! I ciekawym jest rowniez: a ile "Q...a" tych tasm "tak czy owak" jeszcze Nie PO-ujawniano...???
2018-10-19 12:17:15
:)
@Do Pani co twierdzi, że kobiety uratują... :Nie jestem Panią tylko Panem ;-)
2018-10-19 10:03:46
Do Pani co twierdzi, że kobiety uratują...
Szanowna Pani Bogno (kandydatko) wspólnie z Pani "koleżankami" nawołuje Pani na swoim portalu do przemocy wobec mężczyzn, instruowane są kobiety w jaki sposób rozbijać rodziny, składać fałszywe zeznania, pomawiać i niszczyć mężczyzn, w jaki sposób wsadzać mężczyzn do więzień oraz wiele innych - oczywiście pod przykrywką zgodności z przestarzałym prawem rodzinnym, tak samo przestarzałym jak Pani, Pani sposób myślenia i większość Pani "wspaniałych" koleżanek. Dlaczego nie nawołuje Pani do opieki naprzemiennej, która byłaby najlepszym rozwiązaniem dla dzieci??? (Bo koleżanki straciłyby alimenty - pieniądze, które tak bardzo uwielbiają.) Chyba "zawisła" Pani w dawnych czasach i nawet nie dostrzega, jak wiele się zmieniło, np. proszę się rozejrzeć, jak wielu mężczyzn opiekuje się dziećmi. Do czego Pani maniakalne przesączone nienawiścią i agresywne zachowania mają prowadzić??? Naoglądała się Pani za dużo "Seksmisji"?
2018-10-19 09:06:51
:)
TEN KRAJ URATUJĄ KOBIETY ! Kochane dziewczyny : WIELKI APEL do was o udział w wyborach 21 październik 2018-niedziela ,niektóre komentarze pokazują jak pewne partię polityczne widzą rolę kobiet-nie jako wolne które mogą mieć wybór a jako zniewolone,z zakazami, z nakazami-jak na bliskim wschodzie np: w Arabii Saudyjskiej ,w Rosji gdzie jest dyktatura kobiety także są podobnie traktowane czy Turcji.Oni są tacy sami jak radykalny islam tylko inaczej się nazywają i głoszą poglądy skrajnie prawicowe rodem ze średniowiecza .Jeżeli nie chcecie być traktowane jak przedmioty w was siła ,pokażcie ją,tylko tak możecie coś jeszcze zmienić lub nie dopuścić do jeszcze gorszych zmian.GŁOSUJCIE ALBO ZROBI TO ZA WAS JAKIŚ DRES CZY INNY PSYCHIATRYK,NIE POZWÓLCIE IM ZMIENIĆ WASZEGO I NASZEGO ŻYCIA,WOLNOŚCI,DEMOKRACJI,BYCIA W UNII EUROPEJSKIEJ I NATO,JESZCZE NIE JEST ZA PÓŹNO .PO 2019 TAKIEGO WYBORU NIE BEDZIE, NIE BEDZIE TEGO PORTALU, NIE BĘDZIE WOLNYCH MEDIÓW,GAZET, BĘDZIE CENZURA JAK NA WĘGRZECH W TURCJI CZY ROSJI ,BEDZIE TYLKO KONCESJONOWANA "OPOZYCJA" W POSTACI KUPISÓW, CZY NARODOWCÓW.TAKIEGO KRAJU CHCECIE DLA SIEBIE I WASZYCH DZIECI?!ZA 500 SREBRNIKÓW WOLNOŚCI HONORU I SZACUNKU SIĘ U OBYWATELI NIE KUPUJE !WIELU NARZEKAŁO ŻE PODNIESIONO WIEK EMERYTALNY-PRAWDA NIE BYŁO TO DOBRZE PRZEPROWADZONE MIMO ŻE KONIECZNE ALE TO JUŻ BYŁO, WIELU SIĘ CIESZY ŻE MA 500ZŁ -PRAWDA TEGO NIKT NIE ZABIERZE BO PRZEGRA,, OFE-PAŃSTWO COŚ ZABRAŁO? Z NOWYM PROGRAMEM BĘDZIE PODOBNIE TYLKO POJDZIE TO DO ZUSU .... ,PROGRAM TEN SAM ALE INNA NAZWA, SĄ INNE WAŻNIEJSZE SPRAWY ,CO BYŁO ZŁE JEST ZAŁATWIONE, TERAZ CZAS NA PRZYSZŁOŚĆ
2018-10-19 08:33:30
Ala
Mają mój głos
2018-10-18 21:21:00
Zako
Platforma Obywatelska zawiodła wielu - jak nie wszystkich, ale Koalicja Obywatelska to jedyny komitet, który może wygrać z PIS, a pan Nitras (opinia o tym panu jest jeszcze gorsza) jest jedynym kandydatem, który może wygrać z panem Sochańskim z PIS i w drugiej turze zmierzyć się z panem Krzystkiem. Sytuacja niewesoła.
2018-10-18 19:14:22
Nikt
Jeszcze jutro jest dzień gdzie mogą wam wyciągnąć np "dziadka z wehrmachtu"
2018-10-18 18:06:45
obserwator
i tam jest ich miejsce: w schronisku
2018-10-18 17:54:07
Jerzy Michalak
Geblewicz - kończ waść, wstydu sobie oszczędź. Zniknij z życia publicznego, może koledzy z "ciemnych mas finansowych" cię przygarną, bo w polityce jesteś skompromitowany. I jeszcze to obłudne kłamstwo o chęci rozmawiania o programach. A kto jak nie wy fałszywie oskarżyliście konkurenta o rzekome konszachty z Rosjanami? PO - skompromitowana "nieprzyzwoita partia"(cyt. za panem Geblewiczem)
2018-10-18 17:24:43
Banda idiotów od Tuska
Panie Marszałku - my się nie obrażamy za słowa prawdy, w szczerej rozmowie.
2018-10-18 17:24:08
S. Gawlowski
Nitras nie ma mojego poparcia i nie pokazywałem się z nim.
2018-10-18 17:20:47
wyborca
po co głosować na potencjalnych koalicjantów PIS , jak można bezpośrednio na PIS.Nitras nie nadajesz się na prezydenta, skoro byle ryska w aucie i to z twojej winy wyprowadza cię z równowagi.Ty się człowieku lecz > skoro PO nie ma lepszego kandydata niż nitras tzn że partia osiągneła dno
2018-10-18 17:00:05
Olgierd superstar.
Podoba mi się szczerość Olgierda . Trafnie scharakteryzował swoją partię oraz rząd Tuska. Podzielam jego opinię , że PO to debile. Boję się tylko , żeby jego partyjni koledzy nie próbowali go teraz odsunąć na boczny tor. Z tego co słyszałem , Olgierd postanowił korzystać z usług niemieckich lekarzy z Pasewalku. To mądra i dalekowzroczna decyzja. Powodzenia Olgierd.
2018-10-18 16:41:54
Ryzyko.
Olgierd Geblewicz z Goleniowa , Sławek Nitras z Połczyna , Staszek Gawłowski z Koszalina . Zaistnieli dopiero w Szczecinie , gdzie zawsze największe męty wypływają na powierzchnię. Ale karierę robią dopiero teraz. Cytuje ich cała Polska. Olgierd stwierdził , w przypływie alkoholowej szczerości , że rząd PO to debile i zadał pytanie : :" dla kogo my k***a jesteśmy partią ? ". Staszek odpowiedział , że : " swój elektorat zrobiliśmy w ch**a ". O Sławku nie ma co pisać , bo to przypadek dla dobrego lekarza. Olgierd apeluje ; " nie ryzykujcie i nie oddawajcie głosu na innych". Czyż nie jest większym ryzykiem oddawanie głosu na Olgierda czy Sławka ?
2018-10-18 16:13:10

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
22
na godz. 12:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Widoki z wielkiego koła

Nekrologi

Sonda

Czy w Szczecinie powinien powstać pomnik Piotra Zaremby – pierwszego prezydenta Szczecina?

 

W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie