środa, 20 listopada 2019.
Strona główna > Wiadomości > Kobiety przeciwko nienawiści. Manifestowały na pl. Grunwaldzkim

Kobiety przeciwko nienawiści. Manifestowały na pl. Grunwaldzkim [GALERIA]

Kobiety przeciwko nienawiści. Manifestowały na pl. Grunwaldzkim
Data publikacji: 2019-03-08 18:45
Ostatnia aktualizacja: 2019-10-17 07:30
Wywietleń: 1582 379567

Kilkadziesiąt osób - głównie kobiet i dzieci - zebrało się w piątkowe popołudnie na szczecińskim pl. Grunwaldzkim. Pod tęczowymi flagami i z fioletowym transparentem "Kobiety przeciwko nienawiści" namawiały m.in. do uśmiechania się, zaprzestania mowy nienawiści i edukowania nawet najmłodszych dziewczynek, by miały świadomość, że zawsze i w każdej sytuacji mają prawo powiedzieć "NIE!".

Kolejne spotkanie - 17 marca - odbędzie się pod pomnikiem Colleoniego, tym razem będzie to protest przeciwko rasizmowi.
(isz)
Fot. Grzegorz Siwa
Kobiety przeciwko nienawiści. Manifestowały na pl. Grunwaldzkim Kobiety przeciwko nienawiści. Manifestowały na pl. Grunwaldzkim Kobiety przeciwko nienawiści. Manifestowały na pl. Grunwaldzkim Kobiety przeciwko nienawiści. Manifestowały na pl. Grunwaldzkim Kobiety przeciwko nienawiści. Manifestowały na pl. Grunwaldzkim Kobiety przeciwko nienawiści. Manifestowały na pl. Grunwaldzkim Kobiety przeciwko nienawiści. Manifestowały na pl. Grunwaldzkim Kobiety przeciwko nienawiści. Manifestowały na pl. Grunwaldzkim Kobiety przeciwko nienawiści. Manifestowały na pl. Grunwaldzkim Kobiety przeciwko nienawiści. Manifestowały na pl. Grunwaldzkim Kobiety przeciwko nienawiści. Manifestowały na pl. Grunwaldzkim Kobiety przeciwko nienawiści. Manifestowały na pl. Grunwaldzkim Kobiety przeciwko nienawiści. Manifestowały na pl. Grunwaldzkim Kobiety przeciwko nienawiści. Manifestowały na pl. Grunwaldzkim

Komentarze

brach
...ta Pani Czarna ..gdyby nie krzyż jeździłaby Pani ruskim traktorem. Od tego singlowania przewraca się w głowach .A piękne takie wszystkie, że żaden facet się nie obejrzy!
2019-10-17 06:12:29
Dry
Liczę jakieś 10 kobiet w tej demonstracji - chce się sterroryzować całe miasto - kiedyś był terror komunistyczny wymyślony przez Marksa,Trockiego,Zinowiewa i Kamieniewa by utrzymać się przez chwilę u władzy, a potem tragicznie zginąć
2019-03-10 13:02:49
@Jarun
Zgadzam się w stu procentach!
2019-03-09 21:00:02
"ech logika" - chyba trochę przesadziłeś z ofiarami prawicy.
W jeden dzień rewolucji październikowej mordowano więcej jak cała inkwizycja.
2019-03-09 18:08:28
Ech logika lewactwa...
Aborcja jako sposób obrony dzieci przed okrucieństwem... jak rozumiem (neo)komunizm z bagażem ponad 120 milionów zamordowanych ludzi jest OK? Bo to przecież w imię postępu, równości, łączenia i braterstwa lewica zamordowała na całym świecie w ciągu niecałych 100 lat ponad 120 milionów ludzi... to prawdopodobnie tyle samo ile tzw prawica w całej historii ludzkości (wliczając w to konkwistę, wyprawy krzyżowe i inkwizycje).
2019-03-09 16:48:00
Dziewczyny, czy mogłybyście po przyjacielski (bez nienawiści) przypomnieć mi jak się onanizować?
Mam już sporo lat i zapomniałem.
2019-03-09 16:19:30
Jak pustą trzeba mieć głowę, żeby wlać do niej takie bzdury i z tym się obnosić.
.
2019-03-09 15:42:27
kibic
jak dla Was manifestacją jest ok.10 osób to gratuluje zaklinania rzeczywistości ... kurier schodzisz na poziom tvn czy tvp.
2019-03-09 15:27:05
oblech
Za tydzień pokaz grupowej masturbacji kobiet połączony z konkursem mężczyzn o nagrodę złotej prezerwatywy.
2019-03-09 15:23:02
jjj
One walczą z mową nienawiści nienawiścią do normalnych.
2019-03-09 15:19:22
Tak wyglada manifestacja
heterofobów, mizoandryków - osób nienawidzących "białych, heteroseksualnych mężczyn" . Te osoby nawet tego nie ukrywają. Do tego złodzieje radosnego i beztroskiego dzieciństwa.
2019-03-09 14:42:21
Marko
Kobiety pod geyowską flagą
2019-03-09 11:57:18
tlerantka
A jak się komuś nie podoba to w mordę!
2019-03-09 11:40:08
Jarun
Właśnie na Placu Grunwaldzkim zebrały się osoby nienawidzące normalności. Nie dopuszczają myśli, że ktoś może z nimi się nie zgadzać, mieć odrębne zdanie. Kto nie popiera wynaturzeń, dewiacji-ten jest wrogiem. No więc jak osoby nietolerancyjne mogą uczyć tolerancji? Plują na wartości takie jak: moralność, powściągliwość, obyczajność, rodzina, małżeństwo i bezwstydnie obnoszą się ze swoim zdegenerowaniem.
2019-03-09 11:25:39
Ja
@Precz z Cenzurą' !!! Wystarczy zapisać sobie listę z głosowania Rady Miasta ze stron UM ( nie tylko w tej kwestii) aby w przyszłości oddawać ŚWIADOMY GŁOS !!!
2019-03-09 11:12:16
SimoN
Fajnie...Kiedyś aby obejrzeć CYRK trzeba było kupić bilet ; dziś Miasto funduje to za darmo ! Czy to w ramach realizacji Programu Wyborczego Prezydenta Krzystka pn. szerszy dostęp mieszkańców do ...kultury ???
2019-03-09 11:06:59
Ciekaff
O CO IM CHODZI !? Bo te hasełka z karteczek same się wykluczają np. "Przeciw okrucieństwu wobec dzieci" a jednocześnie postulują do "edukowania nawet najmłodszych dziewczynek" ; i to wszystko pod tęczową flagą LGBT ! Natomiast "świadomość, że zawsze i w każdej sytuacji" każdy ma "prawo powiedzieć "NIE!" nie jest niczym niezwykłym w sytuacji kiedy dziecko jest wychowywane przez Rodziców a nie Państwo czy Miasto; do czego pewna Stolica Europejskiego Państwa ( nie pierwsza zresztą ) dąży !! Może najwyższy czas zorganizować manifestację pn." Wzywamy Rząd do powszechnego i bezpłatnego dostępu do porad psychiatrycznych obywateli" !?
2019-03-09 10:58:28
Minionek
Ciekawe czy jak podejść do nich i powiedzieć, że ma się chociaż trochę inne poglądy niż one to tylko naplują w twarz czy jeszcze zwyzywają?
2019-03-09 10:43:01
Precz z Cenzurą' !!!
W tym czasie Ruch Narodowy , zbierał podpisy pod petycją do Rady Miasta , o odwołanie decyzji nadania im.placu Lotników' im.P.Adamowicza, oczywiście , byliscie pierwsi aby ,zrelacjonować wydarzenie' !!!
2019-03-09 10:34:42
Czy na takich sPOtkaniach można się POradzić jak rozkosznie się masturbować ?
.
2019-03-09 10:21:53
NIE
W kazdej sytuacji NIE ? to chlopcy do leczenia u seksuologa.....super
2019-03-09 10:00:04
"Nius" dla Kuriera.
Dziś w Biedronce dwie wściekłe kobiety wyzywały się, by być pierwszą do kasy. To dopiero był protest!
2019-03-09 09:33:48
dobre
Siewcy nienawiści czyli lewactwo apeluje a walkę z nienawiścią?
2019-03-09 08:58:30
Ada
Strasznie dużo nienawiści w tych kobietach,one nienawidzą mężczyzn i zresztą innych kobiet. Tacy ludzie niech mówią za siebie a nie za wszystkie kobiety.
2019-03-09 05:59:50
Hahaha
Ale dno
2019-03-09 03:09:27
nic
Do tych "Pań" zacznijcie od siebie. To nienawiść zniknie.
2019-03-09 00:14:31
zak
Dobre najwięksi mąciciele i siejący nienawiść, protestują przeciwko nienawiści.
2019-03-09 00:06:12
Paragraf
"Kobiety i dzieci", kiedy jest planowany protest przeciwko antypolonizmowi?
2019-03-09 00:03:37
Patriota
Było o wiele więcej ludzi niż na zdjęciu, tylko że nikt nie chcial pozowac ze wzgl na bezpieczeństwo. Dość nienawiści i Faszyzmu
2019-03-08 23:38:41
Gość
Ale tłumy😁😁😁😁😁Nawiedzone kobitki.Zamiast na spacer z dzieckiem to wolą sterczeć na reprezentacyjnym placu miasta I psuć jego naturalne piękno.
2019-03-08 22:39:38
@Myśl
bardzo nieuczesana
2019-03-08 22:01:16
Myśl
Może to garstka ludzi (godz. 17-sta, to za wcześnie), ale protestują właśnie przeciw temu, co w prawie wszyskich komentarzach poniżej - przeciw mowie nienawiści, jezykowi okropnej pogardy. Jest przeciw czemu protestować.
2019-03-08 21:41:35
czytam
Dużo TYCH kobiet /?/ w Szczecinie ! Kobiety , które nie szerzą nienawiści i nie szczują na innych ludzi pozostały w domu , pracowały , bo wiedzą , że miłość pokona nienawiść . A te osoby są chyba zagubione / albo opłacone ?/.
2019-03-08 21:00:22
cdn
Bronmy nasz kochany Szczecin przed lewackim motlochem.
2019-03-08 20:48:08
- to rude stworzenie
z tęczową flagą to kobieta, mężczyzna czy "trzecia płcia"?
2019-03-08 20:27:28
Abc
Małe dziewczynki powinny mówić stanowcze nie seksedukatorom i dewiantom, wymachującym tęczowymi flagami.
2019-03-08 20:24:22
Krótko
Ja tu nie widzę żadnych kobiet, tylko facetów uwięzionych w ich ciałach.
2019-03-08 20:12:27
co za odlot
Kredą na chodniku niczego nie rysowały? Jestem zawiedziony...
2019-03-08 19:36:24
wyrwane z kontekstu
"edukowania nawet najmłodszych dziewczynek, by miały świadomość, że zawsze i w każdej sytuacji mają prawo powiedzieć "NIE!" również na pytania takie jak: czy zamierzasz w końcu odrobić lekcje, posprzątać swoje zabawki, zaprzestać obżerania się słodyczami.
2019-03-08 19:28:58
krzychu
Tłumy że ja cie nie mogę
2019-03-08 19:00:44
Kto obecny?
Kobiety i dzieci? Panowie już świętują dzień kobiet?
2019-03-08 18:59:17
Hipokrytki
Najbardziej nienawidzą swoich dzieci, zwłaszcza tych nienarodzonych.
2019-03-08 18:57:11