poniedziałek, 20 maja 2019.
Strona główna > Wiadomości > Kolizja przy Basenie Górniczym w Szczecinie. Tramwaje nie kursują

Kolizja przy Basenie Górniczym w Szczecinie. Tramwaje nie kursują

Kolizja przy Basenie Górniczym w Szczecinie. Tramwaje nie kursują
Data publikacji: 2019-04-21 18:45
Ostatnia aktualizacja: 2019-04-25 12:58
Wywietleń: 1968 387067

Do kolizji samochodów osobowych doszło na wysokości Basenu Górniczego w Szczecinie. Zablokowany jest prawy pas w stronę centrum i lewy w stronę Prawobrzeża. Nie kursują tramwaje w stronę miasta. Torowisko jest zablokowane przez osobowe BMW, które wypadło z drogi. Na miejscu pracuje policja, straż pożarna i pogotowie.

Ł.T

Fot. Facebook/Suszą!Szczecin

Komentarze

Antoni
Podpisuję się pod przerabianiem wydechu w motocyklach! Kontroli jest tak mało, że spokojnie od dwóch, trzech lat mógłbym jeździć bez prawka i pijany. To jest dramat, o którym niestety możemy sobie tylko popisać.
2019-04-22 21:10:42
Maksimum 15% kierowców przestrzega tam nakazanej prędkości.
.
2019-04-22 17:26:46
Mariusz
123 wstydzi sie imienia swojego ale dobrze napisal. spoleczenstwo nie rozumie przepisow o ruchu drogowym. ja jade na tempomat nawet w miescie, czasem nawet ludki na skuterkach mnie wyprzedzaja i sie usmiechaja. od glebokiego gdy zaczynaja sie 2 pasy to jest standard ze noga w gaz. kolejna sprawa ktora ciagle nie jest naglasniana w mediach i nie jest surowo karana to harleye i te glosne wydechy! to ze koierowca cierpi na zbyt niski halas nie oznacza ze cale spoleczenstwo ma miec popsuty sluch przez takich co maja nierowo pod sufitem. koniecznie wysokie mandaty wraz z pracami spolecznymi w kamienilomoach i to bez ochrony sluchu!
2019-04-22 15:54:48
gość
Cz kierowcy bmw to sami de-bile.Jedżz zgdodnie z przepisami
2019-04-22 08:55:37
bartek
stare BMW to stan umysłu, oczywiście brak jakichkolwiek umiejętności prowadzenia tył napędu, gaz do dechy i... szkoda tylko pasażerów i nas innych uczestników ruchu, dlatego Policja powinna dostać parę milionów złotych na narkotesty i wszystkich kierowców BMW, Audi i VW (wiek pojazdu >10, wiek kierowcy<45) badać pod tym kątem. Szybko by prawka potracili. W dodatku kiedy się zabiorą za motocykle ścigacze(szosy), które nie spełniają żadnych norm hałasu? A czy mogliby też zajrzeć nad Głebokie, w Niedziele byłem z dzieckiem w wózku na spacerze i dwóch szczyli na motorach crossach jeździli wokół Gębokiego, na ich szczeście dziecko tak głęboko spało, że się nie obudziło, bo gdyby się obudziło to by święta spędzili w szpitalu. Policja nic niechce zrobić to my sami się tym zajmiemy.
2019-04-22 08:53:33
ewort
@city droga jest dobrze wyprofilowana , tylko '' jeźdźcy '' w swych Bolidach Młodzieży Wiejskiej , zapominają że mają tylny napęd i nie potrafią tym jeździć . Niemcy na takich jeźdźców w BMW mówią ....'' idioten auto ''
2019-04-22 08:38:59
Ewelina
Wiadomo coś o poszkodowanych?
2019-04-22 08:38:35
Radar
Proszę zamontować odcinkowy pomiar prędkości,od Mostu Cłowego do Kijewa.
2019-04-22 08:15:17
city
Przekroczona szybkość powoduje wypadnięcie z pasa drogi, szczególnie tam, gdzie jest nieprawidłowa przechyłka drogowa. Przy Basenie w stronę centrum, jezdnia pochylona jest w lewo, w stronę torowiska, dlatego herosi w BMW tam mają lądowanie. Od lat nikt tego nie poprawia.
2019-04-22 06:51:38
Jednak nie da sie bawić smartfonem
i prowadzić samochód w tym samym czasie - a taką miał mieć podzielna uwagę...
2019-04-22 03:21:46
mc2
może tam jest mniejsze przyciąganie ziemskie ;)
2019-04-21 22:42:37
123
rano policja sprawdzała tam trzeźwosc ale wieczorem juz nie i kazdy debil zapier. 100-150km w tym debile na motorach ,policji nie ma to mozna zapier. co za chory kraj ,banda debili i kretynow na marsa ich wyslac tam niech sobie zyja z dala od cywilizacji ,kiedy sluzby zakaza jazdy debili na motorach z tlumikiem 150 decybeli, takze tm z tych harleyow ,to jest masakra, jak ci debile jada to jest uraz sluchu gwarantowany , k.... ten kraj to jedno wielkie bagno debili !!!!!! od palaczy po kiboli po bolszewie a konczac na debila w bmw i na motorach
2019-04-21 21:58:30
------
kolejny seba wklety z sasiednich powiatow nie ogarnął pojazdu, ile mozna pisac zeby dla tych debili zrobic badania psychiatryczne ,to nie jest samochod dla sebixow szczegolnie made in pl ,!!!!!! do tego dlaczego to torowisko nie ma barierek wtedy jak jeden debil z drugim sie zderzy to blokuja pas drogowy a nie tramwajowy !!!!!!!!DOZYWOTNIO ZABRAC PRAWO JAZDY ,NIECH ZAPIER. PIESZO ALBO ZBIORKOMEM I PLACI NA INNYCH CO JEZDZA BEZ BILETOW= BMW-BRAK MÓZGU WIDOCZNY
2019-04-21 21:55:49
smiechu warte
piekna pogoda , trzy pasy i jeszcze jakaś sierota powoduje stłuczkę. Na pętli BG powinien dyżurować trochę większy Ursus i ściągać wraki w ciągu 10 minut. Za d...ę i droga wolna. Każde spowodowanie kolizji powinno powodować utratę prawka na 3 m-ce. W drobnych otarciach można nie stosować takiej kary.
2019-04-21 21:16:14
Jeżdże tamtędy czasami. Nie wiem czy 15% samochodów stosuje się do nakazów prędkości.
.
2019-04-21 21:15:50
Antoni
Ktoś tu pisał i to jak się nie mylę kilka razy, że nie ma to żadnego znaczenia do faktu, że najczęściej i w sumie regularnie minimum raz w miesiącu rozbija się w okolicach Basenu Górniczego samochód marki BMW. Pewnie każdy z tej marki sądzi podobnie. Tam musi być radar, bo kontrole są niewydajne.
2019-04-21 19:42:41
BMW
Kolejny raz kierowca BMW pokazał swoje niesamowite umiejętności .
2019-04-21 19:15:05