środa, 20 czerwca 2018.
Strona główna > Wiadomości > Komendant nagrodził policjantów

Komendant nagrodził policjantów [GALERIA]

Komendant nagrodził policjantów
Data publikacji: 2018-03-13 22:38
Ostatnia aktualizacja: 2018-03-15 11:44
Wywietleń: 1141 318221

Szef zachodniopomorskiego garnizonu insp. Jacek Cegieła wręczył we wtorek (13 marca) kilkudziesięciu mundurowym nagrody pieniężne. W ten sposób komendant wojewódzki policji w Szczecinie podziękował im za wzorowe wykonywanie zadań służbowych, profesjonalizm i zaangażowanie.

Na wręczenie nagród policjanci z zachodniopomorskiego garnizonu zostali zaproszeni razem ze swoimi przełożonymi. Wśród nich znaleźli się m.in. funkcjonariusze z: Oddziału Prewencji Policji w Szczecinie, Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie, Komendy Miejskiej Policji w Szczecinie oraz Świnoujściu, Komend Powiatowych Policji w Choszcznie, Drawsku Pomorskim, Goleniowie, Gryficach, Łobzie, Kamieniu Pomorskim, Kołobrzegu, Świdwinie i Stargardzie.

Nagrody pieniężne od szefa zachodniopomorskiego garnizonu odebrało blisko 50 funkcjonariuszy, którzy w ostatnim czasie wykazali się dużym zaangażowaniem i profesjonalizmem w powierzonych im obowiązkach. Część z wyróżnionych robiła to również poza godzinami służby.

Nagrodzeni policjanci z pionów kryminalnych przyczynili się min. do zatrzymania podejrzewanych o wymuszenia rozbójnicze z użyciem niebezpiecznych narzędzi, ustalenia sprawców korupcyjnych działalności czy też zatrzymań osób powiązanych z grupami przestępczymi. Efektem ich pracy i zaangażowania były również zatrzymania i rozliczenia sprawców popełniających przestępstwa przeciwko zdrowiu i życiu innych osób oraz kradzieży mienia o znacznej wartości. Zajęte przez funkcjonariuszy zachodniopomorskiego garnizonu przedmioty pochodzące lub służące do popełniania przestępstw wyceniono na kilka milionów złotych.

Wśród wyróżnionych policjantów znaleźli się również oficerowie prasowi z KMP w Świdwinie, KPP w Gryficach oraz Kołobrzegu.

(g)

Fot. policja

Komendant nagrodził policjantów Komendant nagrodził policjantów Komendant nagrodził policjantów Komendant nagrodził policjantów Komendant nagrodził policjantów Komendant nagrodził policjantów Komendant nagrodził policjantów Komendant nagrodził policjantów Komendant nagrodził policjantów Komendant nagrodził policjantów Komendant nagrodził policjantów

Komentarze

hm
A co ma MON do policji?
2018-03-14 12:46:05
służyłem totalitarnemu państwu
Błyskawiczna ścieżka awansów jest tylko dla wybranych zauszników w MON.Tam w kilka miesięcy z mjr.można wylądować na płk. Chociaż jak dobrze poszukasz to i w szczecińskim garnizonie Policji znajdziesz takie "kwiatki" pociotki ze szybką ścieżką.Jeden z nich nawet jest komendantem.
2018-03-14 09:30:22
Z Cywila patrzac...
A nie wystarczy dac Awans - co automatycznie powinno podniesc Pensje !
2018-03-13 23:44:48

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
13
na godz. 03:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Finalistki Gryfii na plenerze cz.2
Finalistki Gryfii na plenerze literackim
Plener literacki wystartował
Poprzedni Następny

Nekrologi

W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy