niedziela, 16 grudnia 2018.
Strona główna > Wiadomości > Kompletnie pijany kierowca. „Wydmuchał” trzy promile

Kompletnie pijany kierowca. „Wydmuchał” trzy promile

Kompletnie pijany kierowca. „Wydmuchał” trzy promile
Data publikacji: 2018-11-13 12:01
Ostatnia aktualizacja: 2018-11-15 06:49
Wywietleń: 1173 361216

Policjanci ze stargardzkiej komendy zatrzymali pijanego, 51-letniego kierowcę, który wydmuchał w alkomat prawie 3 promile.

Do zdarzenia doszło w nocy. Około godz. 1. 20 policjanci patrolujący ul. Szczecińską w Stargardzie zwrócili uwagę na kierującego osobową Kią. Mężczyzna zignorował podwójną linię ciągłą i wykonał manewr skrętu w miejscu niedozwolonym. Kierowca został zatrzymany do kontroli. Wtedy okazało się, że mężczyzna jest pijany. Badanie alkomatem wykazało u niego prawie 3 promile alkoholu  

Za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości 51-latkowi grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności, utrata prawa jazdy nawet do lat 10, a także kara pieniężna. Mężczyzna odpowie również za popełnione wykroczenie.

(reg)

Fot. Robert Stachnik (arch.)

Komentarze

Obcy
Tam, gdzie chamstwo, kompletny brak odopwiedzialnosci i dyscypliny tam zawsze będą pijaczki! Wstyd być polakiem!
2018-11-15 02:16:23
Edmund
3 promile! Aź zazdrość bierze.
2018-11-14 08:24:20
dexter
3 promile i był w stanie prowadzić?? to zatrudnienie w SOP murowane
2018-11-13 17:55:40
ku
A czy nie można tej blokady alk. instalować - NIE , BO O CZYM PISAŁYBY MĄDRALE PO FORACH I CO ROBIŁA BY DROGÓWKA !! No , to trudno - zawsze będa pijani kierowcy .O byści się z nim nie spotkali na drodze !
2018-11-13 17:28:30
Hehe
Pisałem w piątek że PiS-patologia odpowiednio wykorzysta dodatkowy dzień wolnego od Dudy i nie myliłem się
2018-11-13 16:50:25
kangur
Do "No" z 12:35:38 To musiał być wyborca z Twojego bolszewickiego SLD,spadkobiercy zbrodniczej PZPR.
2018-11-13 13:13:41
No
Trzy dni wolnego to i kumulacja promili. Jak widać elektorat PiS godnie świętował setną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości.
2018-11-13 12:35:38
-
Takiego powinno się eliminować na miejscu, dla dobra społeczeństwa.
2018-11-13 12:30:46