środa, 23 maja 2018.
Strona główna > Wiadomości > Koniec przebudowy parku Nadratowskiego

Koniec przebudowy parku Nadratowskiego [GALERIA]

Koniec przebudowy parku Nadratowskiego
Data publikacji: 2017-12-06 22:33
Ostatnia aktualizacja: 2018-02-14 22:39
Wywietleń: 1659 303898

Zakończył się piąty i ostatni etap przebudowy parku im. Stanisława Nadratowskiego. Można śmiało stwierdzić, że dzisiaj park nie przypomina zupełnie tego sprzed kilku lat. Rozpoczyna się właśnie jego procedura odbioru.

W piątym etapie ustawione zostały place zabaw. Znajdują się na nich urządzenia zarówno dla większych jak i małych dzieci. Są zjeżdżalnie, ślizgi rurowe, most, kładka czy tunel linowy. Najmłodsi skorzystają z huśtawek sprężynowych czy zabawki w kształcie samochodu. Urządzenia ustawione są na bezpiecznej nawierzchni. Tuż obok rodzice mogą poczekać na pociechy na ławkach parkowych, które ustawione zostały przy nowych, brukowanych alejkach.

Po drugiej stronie parku wyremontowano istniejące schody. Prace objęły także odwodnienie przylegającej drogi. Przygotowano również miejsca parkingowe. Koszt ostatniego, piątego etapu wyniósł 584 tysiące złotych.

W całym, zapuszczonym dotąd parku, ułożono utwardzone alejki, a teren został oświetlony. Ustawiono ławki, kosze na śmieci, a w centrum tego miejsca skrzynkę z dostępem do prądu. Jest także oryginalny mini amfiteatr otoczony klinkierowym siedziskiem. Przebudowane zostały wejścia do zieleńca oraz powstały nowe schody wejściowe. Mieszkańcy mogą korzystać z rozbudowanej siłowni pod chmurką, stołów do gry w szachy. Zasiano trawniki i posadzono nowe drzewa oraz krzewy.

Ł.T

Fot. ZUK

Koniec przebudowy parku Nadratowskiego Koniec przebudowy parku Nadratowskiego Koniec przebudowy parku Nadratowskiego Koniec przebudowy parku Nadratowskiego

Komentarze

park II
tak pięknie że aż można się zdziwić :ławki przy placu zabaw ustawione tyłem ,rodzice nie widzą bawiących się dzieci ,chodnik kończy się centralnie na drzewie,i do tego piękny kloc w następnej alejce tzw "szczybelisk" gratulace dla Rady Osiedla Drzetowo-Grabowo .
2017-12-07 12:00:04
LM
Ale gdzie jest ten park? Prace objęły także przylegającą drogę? Świetnie, ale jak ona się nazywa?
2017-12-07 07:52:03
park
Bardzo ładnie, oby tylko żulia z Parkowej i okolic nie zrobiła sobie tam miejsca spotkań.
2017-12-07 06:40:46

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
21
na godz. 15:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Zwiedzanie z prezydentem
Opóźnienia na szczecińskim dworcu
Otwarcie groty
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

Joannie Walczak
W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy
„Mirosław Kwiatkowski niniejszym przeprasza za bezprawne naruszenie dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury, których to naruszeń dopuścił się w treści sporządzonych przez siebie artykułów pod tytułem: – „Biuro nieruchomości w przepompowni”, „Pośredników ci u nas dostatek”, „Wypaczone notarialne umowy”, „Notariusze naginali przepisy”, „Czarna dziesiątka mijającego roku”, „Chwasty tygodnia”, „Pośrednicy drwią z Temidy” oraz „Wyrok na notariusza” opublikowanych w Kurierze Szczecińskim odpowiednio w dniach 23 stycznia 2015 r., 13 lutego 2015 r., 27 listopada 2015 r., 28 grudnia 2015 r., 31 grudnia 2015 r., 9 września 2016 r. oraz 11 października 2016 r., a także stronie internetowej gazety, w których to artykułach zawarto nieprawdziwe i niesprawdzone informacje na temat sposobu świadczenia usług przez Pana Przemysława Rafała Chmurę, w czasie gdy wykonywał on zawód notariusza, oraz o rzekomych nieprawidłowościach, których miał się dopuścić przy świadczeniu tych usług. Mirosław Kwiatkowski zobowiązuje się również do poszanowania dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury.”