wtorek, 15 października 2019.
Strona główna > Wiadomości > Konwencja Bezpartyjnych. Konsekwentna realizacja planu

Konwencja Bezpartyjnych. Konsekwentna realizacja planu

Konwencja Bezpartyjnych. Konsekwentna realizacja planu
Data publikacji: 2018-10-13 16:09
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 12:22
Wywietleń: 1402 356123

Zgrany zespół, konsekwentna realizacja planu i systematyczność. To zdaniem Bezpartyjnych ich główne cechy i to chcą zaoferować mieszkańcom Szczecina oraz regionu. W sobotę odbyła się konwencja przedwyborcza tego ugrupowania.

Bezpartyjni spotkali się na marinie przy Wyspie Grodzkiej, w sąsiedztwie bulwarów i Wałów Chrobrego. Zapewniają, że konsekwentne realizują plan:

- Spotkaliśmy się tu 18 sierpnia - dwa miesiące temu - na otwarcie kampanii. Dwa tygodnie później przedstawiliśmy naszych kandydatów. Po miesiącu konsultacji z mieszkańcami, 29 września w Trafostacji Sztuki przedstawiliśmy program. Od tamtej pory - spotykamy się z mieszkańcami, dziś nasza regionalna ekipa z Aleksandrem Dobą na czele robi wyborczy rajd po regionie z Myśliborza na południu, po Trzebiatów na północy. My takie uporządkowane, systematyczne i planowe działania chcemy zaproponować wyborcom - to jest jedna z cech, która nas wyróżnia - mówił Piotr Krzystek, ubiegający się o reelekcje prezydent Szczecina.

Bezpartyjni zapowiedzieli, wzmożoną aktywność w ostatnim tygodniu kampanii, po to. by przekonać mieszkańców do udziału w wyborach.

- Jak zawsze proszę o udział w wyborach. Nie oddawajmy przyszłości naszego miasta walkowerem. Oczywiście będę wdzięczny za każdy głos oddany na mnie i naszych kandydatów z komitetu Bezpartyjni - zachęcał Piotr Krzystek. - Chcę prosić, abyście przed swoją decyzją spojrzeli wstecz - ocenili nasze miasto, to co przez ostatnie lata razem zrobiliśmy. Następnie spójrzmy w przyszłość, na to, co przed nami... i pójdźmy na wybory. Podejmijmy dobrą decyzję dla siebie i dla Szczecina.

(dar)

Fot. Facebook/Bezpartyjni Szczecin

 


Plebiscyt Czytelników Kuriera. Wybierz swojego kandydata

Wybory samorządowe odbędą się 21 października br. Proponujemy naszym Czytelnikom udział w przedwyborczym plebiscycie. Wystarczy wysłać SMS-a ze wskazaniem na kandydata, którego popieramy w wyborach na wójta, burmistrza czy też prezydenta, w zależności od miejsca zamieszkania. Do naszej sondażowej zabawy wybraliśmy gminy wchodzące w skład Szczecińskiego Obszaru Metropolitalnego oraz kilka innych, w których rywalizacja o fotel włodarza może przysporzyć sporo emocji. Poniżej zamieszczamy listę kandydatów zarejestrowanych w Państwowej Komisji Wyborczej i komitetów ich popierających. Głosować można do 17 października (do końca dnia), a wyniki opublikujemy 19 października w weekendowym wydaniu „Kuriera”.

 

A jak głosować? Wystarczy wysłać SMS na numer 7148 o treści przypisanej każdemu z poniżej zamieszczonych kandydatów. Treść SMS-a znajduje się w nawiasie obok kandydata (koszt SMS-a to 1,23 zł z VAT)

 

AKTUALNE WYNIKI GŁOSOWANIA:

 

Miasto Szczecin:


 

Police:


 

Gmina Dobra:


 

Gmina Stargard:


 

Miasto Świnoujście:


 

Miasto Stargard:

 

Gmina Stepnica:


 

Gmina Stare Czarnowo:


 

Gmina Kołbaskowo:


 

Gmina Choszczno:


 

Gmina Dębno:


 

Gmina Goleniów:


 

Gmina Gryfice:


 

Gmina Gryfino:


 

Gmina Kamień Pomorski:


 

Gmina Kobylanka:


 

Gmina Łobez:


 

Gmina Myślibórz:


 

Gmina Nowe Warpno:


 

Gmina Nowogard:


 

Gmina Pyrzyce:


 

Miasto Kołobrzeg:


 

Miasto Koszalin:


Komentarze

Jaki tytuł!
Agitka jak w prasie peerelowskiej.
2018-10-14 00:35:35
"Az rzekomo 45 %" - chyba ze z PO-lczynem wlacznie ??
Widac wyraznie i w PO-wyzszym Plebiscycie jak Nitras i jego ludzie, nie zaluja Sobie Kasssy... na glosowe SMS-y, by PO raz kolejny PO-nownie "PO-dtumanic"... pewna grupke i Szczecinskich Lewakow do reszty !!!
2018-10-14 00:16:21
zuzu
znajomi znajomych co chcą wkręcić pozostałych w swoje kręgi.
2018-10-13 23:24:33
Lila
Zamiast na bezpartyjnych to już lepiej głosować na PiS tak aby to dotychczasowy administrator miasta "wisiał " u nich u klamki a nie tak jak jest aktualnie.
2018-10-13 18:25:25
Mila
Mam nadzieję że mieszkańcy nie dadzą się nabrać na bezpartyjność. Głosując na bezpartyjnego i bezpartyjnych to głosowanie na dotychczasową koalicję w radzie miasta czyli na beznadzieję przez kolejne 5 lat. To już wszyscy młodzi wyjadą z tego miasta- z tramwajami.
2018-10-13 18:07:21

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
18
na godz. 12:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Chcą prawdziwej szkoły

Nekrologi

Sonda

Gdzie w Szczecinie powinien stanąć pomnik Marszałka Józefa Piłsudskiego?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie