środa, 22 maja 2019.
Strona główna > Wiadomości > Korek z prawobrzeża przez zablokowane torowisko

Korek z prawobrzeża przez zablokowane torowisko

Korek z prawobrzeża przez zablokowane torowisko
Data publikacji: 2018-10-24 07:47
Ostatnia aktualizacja: 2019-04-13 00:58
Wywietleń: 2468 357856

Potężne korki utworzyły się w środę rano na ul. Gdańskiej i innych drogach w kierunku śródmieścia Szczecina. Nie kursują tędy też tramwaje.

Przyczyną problemów komunikacyjnych był wypadek, w efekcie którego zablokowane zostało torowisko na ul. Gdańskiej. Zorganizowano autobusową komunikację zastępczą.

(k)

Fot. Facebook - Suszą! Szczecin 

Komentarze

Jas
Z drugiej strony nie ma takich barier jak na zdjęciu ? to może by tam nie wjechał, powinny być na całej długości, dlaczego tysiące osób mają na tym tracić, jak powoduje wypadek to niech blokuje drogę a nie drogę i torowisko.
2018-10-24 17:10:45
re: beeee
Tanio Ci wyszło, dolicz jeszcze odszkodowania dla ludzi za stanie w korku i spowodowane tym straty. Wiesz, rozlana kawa, stres, ciąża córki, utracone dochody itp. I oczywiście wiesz na pewno, że to nie było zajechanie drogi.
2018-10-24 17:09:39
beeee
Niedostosowanie prędkości do warunków jazdy. Normalne w tym miejscu. Nie ma takiego przepisu prawnego ani elementu infrastruktury drogowej, który zabezpieczy przed skutkami ludzkiej głupoty. Sprawcy zdarzeń drogowych powinni być obciążani kosztami będącymi bezpośrednim skutkiem ich wyczynów. Koszt pracy służb ratowniczych, wstrzymanego ruchu tramwajów. Gdyby takiemu idiocie, który się spieszy, przyszedł rachunek w wysokości 10-15 tys zł, dałoby do myślenia
2018-10-24 16:02:31
Jacek
Rozwiązanie problemów z korkami na Gdańskiej już dawno wymyślili, szkoda że zamiast rozwiązania tego problemu inwestuje się w niepotrzebny most kłodny.. https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_SA6ETCrotEsuxU8u5hw1fQIMNWTXgfdM.jpg
2018-10-24 13:27:28
??
kiedy tam postawią w końcu barierki na całej trasie torów tramwajowych??? Przecież autobusy i tak tamtędy nie jeżdżą.... Ktoś bierze dużo kasy więc nie nadwyręża swoich szarych komórek...
2018-10-24 12:23:26
re: woow
A skąd wiesz, że to jego wina? Może jakiś myśliciel Twojego pokroju zajechał mu drogę?
2018-10-24 11:32:53
wer da
To wy nie wiecie, że nasi kierowcy są prawie najlepsi na świecie. (wyprzedza nas tylko Bangladesz) Reszta to frajerzy nie mający pojęcia o jeździe.
2018-10-24 11:25:13
woow
Jakim idiotą trzeba być, aby dokonać takich akrobacji?
2018-10-24 08:26:12