wtorek, 22 października 2019.
Strona główna > Wiadomości > Lewica: Wracamy do Sejmu

Lewica: Wracamy do Sejmu

Lewica: Wracamy do Sejmu
Data publikacji: 2019-10-10 15:36
Ostatnia aktualizacja: 2019-10-11 10:25
Wywietleń: 730 420448

Pokazaliśmy, że Lewica potrafi. współdziałać Zostało kilkadziesiąt godzin kampanii. Idźmy na wybory - zachęcał lider Lewicy w Szczecinie podsumowując tegoroczną kampanię wyborczą do parlamentu.

Przedstawiciele na swoje podsumowanie wybrali szczecińskie Wały Chrobrego.

- Lewica w czasie kampanii pokazała, ze jest w stanie się porozumieć, że jest w stanie zapomnieć o tym co było wcześniej, o rożnych konfliktach. Lewica pokazała, że jest realną alternatywą dla dwóch walczących bloków od wielu, wielu lat. Mieszkańcy zachodniopomorskiego mówią nam w trakcie spotkań: "mamy dosyć tej wojny polsko-polskiej, zróbcie coś. Mamy dosyć konfliktów, obrażania, hejtu, tej fali nienawiści - mówił Dariusz Wieczorek, "jedynka" szczecińskiej Lewicy do Sejmu.

Jego zdaniem Lewica wróci do Sejmu i będzie w nim budować nowoczesne państwo dobrobytu.

- Zostało kilkadziesiąt godzin kampanii. Przestrzegam wszystkich kandydatów, aby pamiętali o ciszy wyborczej, żeby nie było żadnych incydentów. Lewica w okręgu 41 stworzyła wspaniałą ekipę, która przez całą tę kampanię wzajemnie się uzupełniała. Pokazaliśmy jak te trzy pokolenia polskiej Lewicy potrafią ze sobą współdziałać - zapewniał Wieczorek.

(dar)

Fot. Ryszard PAKIESER

Komentarze

PO_d_Wieczorek
to kumpel "czerwono-krzaczasty" tego od "„Z tytułu wynagrodzenia za usługi konsultacyjne. Za to samo równo jeden milion euro otrzymał Aleksander Kwaśniewski. Przelewy szły w dniach od 16 grudnia 2014 do 19 sierpnia 2015 r. na konto w PKO BP (w ujawnionym dokumencie jest nawet dokładny numer rachunku).
2019-10-11 10:18:46
Chcą powtórki .
Pan Wieczorek chce budować nowoczesne państwo dobrobytu. To już przerobiliśmy. SLD rządziło 8 lat w III RP. Tak prywatyzowali Polskę , że cały majątek trafił w ich ręce. To elita finansowa Polski. PO i SLD. Ludzi , którzy prowadzili własny uczciwy biznes i nie zarabiali milionów , jak oni , nazywali nieudacznikami co nie radzą sobie w nowej rzeczywistości. Ale ciągle im mało. Przecież można jeszcze sprywatyzowć czyli ukraść Orlen , KGHM Polska Miedż czy lasy państwowe. Dosyć tego , towarzyszu Wieczorek. Powtórki nie będzie. Gdyby reformę sądownictwa przeprowadzono 30 lat temu to dziś większość towarzyszy- milionerów byłaby żebrakami. Ale konfiskat majątków nie było.
2019-10-11 09:40:52
i fajnie
zagłosuję na lewicę, ale na ostatniego na liście.. ktokolwiek tam jest, może ma ambicje
2019-10-11 00:09:40
Nie, Nie - nie wracamy ?
Tylko zawracamy na Smietnik Lewackiej historii - PO TYM co narobilimy... !!
2019-10-10 22:05:35
Bajki... na po-d Wieczorek
I kto temu Facetowi jeszcze uwierzy ? Byc moze ci z Lewej juz POKO-nywani... i jeszcze troche za-KOD-owani ??
2019-10-10 21:56:17
stary
towarzysze na śmietnik. Won za Don!
2019-10-10 20:47:48
Lambada
Bolszewika... bij, bij, bij... Bolszewika... goń, goń, goń... Od LGBTowskiej zarazy Boże broń, Broń, broń, broń...
2019-10-10 20:38:09
Johny
Brawo, brawo... I jeszcze raz brawo opiniowicze, macie 100% rację PiS pieścił dziesiątkami tysięcy miesięcznie tego niedorajde w golfie i marynarce... gonić jednych i drugich 13 października. Jak się łajdaczą pieniędzmi podatnika WON!!!! P.S. niech wieczorek pomoże bratu a nie pokazuje swój ryj wszem i wobec również za nasze pieniążki...
2019-10-10 20:25:28
Tak ! Wracajcie
Do Moskwy !
2019-10-10 20:24:19
PiSzcząca bida
@ Damian - czyżby Wieczorek wziął przykład z Mateusza M?
2019-10-10 20:06:45
@ zacznijcie od własnej eutanazji panie Wieczorek...
A ja życzyłbym sobie godnego zejścia z tego świata , a nie jak KATOLSTWO karze z zaciśniętymi z bólu szczękami ... Jak twój np. pies śmiertelnie zachoruje to wiesz gdzie szukać Uśpienia , a człowiek ma wyć z bólu i cierpienia , bo prawactwo tak chce ?? Nie !! Dlatego głosuję przeciw Kościołowi i za Lewicą.
2019-10-10 20:06:43
zacznijcie od własnej eutanazji panie Wieczorek...
zbrodniarze komunistyczni podobnie jak zbrodniarze nazistowscy...
2019-10-10 19:17:16
POdtek katastralny
może teraz wieczorkowi uda się koryto zdobyć . bo w samorzadowych nie dal rady
2019-10-10 18:12:38
Obserwatorka
Chętnie bym na nich zagłosowała, ale jak widzę kto jest numerem 1 to niestety, tracą mój głos, jest tylu młodych, którzy chcą coś zrobić pozytywnego to nie, stawiają na "starych wyjadaczy", szkoda.
2019-10-10 18:11:11
Damian
Czy to prawda , że pan Wieczorek przepisał kilka milionów zł na rodzinę , aby jego bogactwo nie drażniło wyborców ? Pan Wieczorek niby nie lubi hejtu i obrażania innych . A co jego żona przez 30 lat pracy w TVP Szczecin robiła ? Agitowała za SLD i obrażała prawicę.
2019-10-10 18:10:05
23 tysiące zł miesięcznie Wieczorka.
Panie Wieczorek , zarabiał pan w państwowej Enei , jako doradca , 23 tysiące złotych miesięcznie. Ponawiam pytanie , jaki jest układ między panem a Brudzińskim i Szałabawką z PIS , że po 2015 roku nie wyrzucili pana z Enei. PIS od 2015 roku ma pełną kontrolę nad tym kto i ile zarabia w państwowych firmach.
2019-10-10 17:59:55
czytam
Jakoś nigdzie nie było widać tej całej lewicy od ostatnich wyborów ! A , nie widziałem ich przy kasie w spółkach .
2019-10-10 17:34:01
@I bardzo dobrze
Jasne ! Najlepiej WRON !/ ew. SB /.
2019-10-10 17:32:03
Pan Witek
Raczej do koryta. Mogli chociaż pokazać kogoś nowego.
2019-10-10 17:27:06
Soens
Lewica tak, ale Wieczorek na jej czele w zach-pomorskim , to wielki obciach, Skoro odrzucono go w wyborach do PE to powinno już wystarczyc . Tych dwóch niedorajdów- Wieczorek i Krystek to masakra dla lewicujacego charakteru regionu.
2019-10-10 17:25:42
PiSzcząca bida
Życzę Lewicy jak najlepiej - jak wrócą do Sejmu to do Sejmu wróci normalność. Nie podzielam poglądów Konfederacji, ale dobrze by było, żeby też dostali się do Sejmu. Wówczas PiS nie będzie miał większości wymaganej do rządzenia. Tego się PiS obawia i tak mocno ostatnio atakuje Konfederację w TVPiS, wypowiedź Sasina itp.
2019-10-10 16:12:18
PiSPO jedno zło
Lewica cały czas jest w sejmie - to PoPiS i ZSL, choć oni różnie każą siebie nazywać.
2019-10-10 16:05:06
bored
Wyłączcie dodawanie komentarzy tutaj, szanowni Państwo, bo zaraz się zlecą trolle. Pozdrawiam :)
2019-10-10 15:49:42
I bardzo dobrze
Ktoś musi kontrolować afery i złodziejstwo pisowców