piątek, 25 maja 2018.
Strona główna > Wiadomości > Ma 63 lata i ponad 20 mln zł długu

Ma 63 lata i ponad 20 mln zł długu

Ma 63 lata i ponad 20 mln zł długu
Data publikacji: 2018-02-20 07:01
Ostatnia aktualizacja: 2018-02-20 21:35
Wywietleń: 2644 314984

61-letni mieszkaniec województwa lubelskiego z długiem na ponad 66,1 mln złotych otwiera niechlubną listę największych dłużników w Polsce. W Zachodniopomorskiem najwięcej – ponad 20 mln 790 tys. zł – ma do oddania bankom i instytucjom pewien 63-latek.

Nie oddajemy pożyczonych pieniędzy bankom, firmom pożyczkowym, nie regulujemy rachunków telefonicznych, opłat telewizyjnych, nie płacimy za dostęp do internetu. To tylko kilka punktów na liście płatności, z którymi najczęściej zalegamy. Zadłużeniu Polakom przyjrzało się Biuro Informacji Gospodarczej InfoMonitor SA. Ogólnopolski raport InfoDług powstał na podstawie danych z baz tej instytucji oraz Biura Informacji Kredytowej. Tym razem porównano sytuację z końca roku 2017 do grudnia 2016 r. ©℗

Cały artykuł w „Kurierze Szczecińskim”, e-wydaniu i wydaniu cyfrowym z 20 lutego 2018 r.

(żan)

 

Komentarze

Rada
Wysłać do nich ostrego windykatora, zaraz będą bardziej chętni do oddania nie swoich pieniędzy
2018-02-20 21:33:09
do lolek
To nie banki są winne tylko ludzie którzy bezmyślnie pożyczają z nich pieniądze
2018-02-20 20:46:20
do @ Obs(r)ywatora
BUAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHA :FD:DLDLD WTF :D:D:D dobre !.... Dzadki w ciągu 2-lat naciągneli banki na takie sumy.....PO_tworny debil z ciebie, dodatkowo mieszkający na byłej "zielonej wyspie"...PO_dejrzewam tłuku iż ograbili Amber Gold.
2018-02-20 19:45:47
Ewa wzywa 07
Banki,polskie banki to gorzej niż lichwa.Wszystkie banki,operatorzy to oszuści mniejsi ub więksi ale jednak oszuści!!!Dilerzy samochodów też.Zasada w tych firmach jest jedna: wyrąbać klienta na sprytnie sporządzonej umowie!!! Banki przodują w "ubezpieczaniu kredytu",nieproszonych kartach bankowych z pieniędzmi.Operatorzy multimedialni : telefonie komórkowe/ wszystkie/,platformy cyfrowe TV itd itp.Mówiąc kolokwialnie "walenie w rogi"to nasza narodowa cecha .Frajer jest po to żeby go doić-ot i cała prawda!!!!
2018-02-20 18:33:54
@Iwona
Jeśli w umowie, którą podpisywałaś z bankiem, nie było o tym mowy, idź do jakiegoś prawnika. Nie daj się oszukać! A jeżeli wiedziałaś, że będziesz musiała drugie tyle dopłacić i podpisałaś taką umowę, a teraz wrzeszczysz, że to złodzieje, to jesteś po prostu głupia.
2018-02-20 13:33:36
cap kościelny
a taki frater diaboli-Rydzyk, dostaje dwa merce- Maybachy od bezdomnego, zadłużonego "kredytobiorcy".... I co? I NIC!!! Ludu mój ludu....
2018-02-20 12:39:01
Skonfiskować majątki
a dłużników zapędzić do ciężkich robót, nie spłacają pracą swoje długi
2018-02-20 12:28:25
Iwona
Pożyczam z banku 20tysiecy a oddać muszę im drugie tyle to pytam się grzecznie kto tu jest złodzieje?
2018-02-20 12:26:47
lolek
Największymi złodziejami są banki.To są mordercy ludów
2018-02-20 11:40:55
KTOŚ z tlumu
Do wert . A ciebie debilu do utylizacji.
2018-02-20 11:37:46
Obs.ryver
Te tzw."długi" to przedawnione wierzytelności, którymi handlują tzw."firmy" windykacyjne.Jedna taka hiena sprzedaje drugiemu padlinożercy czyjąś wierzytelność sprzed 10 czy 15 lat , naliczając wczesniej horendalne odsetki. Ta druga hiena robi to samo i sprzedaje trzeciej!!! Problem w tym, że w kaczej PL nie ma instytucji która czysciłaby taki proceder i uwolniła ludzi od molestowania listami i telefonami. To smutne. Stąd tez taka statystyka "długów", bo PRAWO i KONSTYTUCJA leżą w gruzach w kaczej PL!!!
2018-02-20 10:30:14
wert
a nie można tych sześćdziesięcioletnich dziadów zamknąć do więzienia ?
2018-02-20 09:39:21
J
Współczuję prawnukom, a może i praprawnukom tego faceta... :-/
2018-02-20 09:24:49
Brawo dłużnicy
Brawo dłużnicy tak trzymać , trzeba okradać ten porąbany kraj i instytucje , a osoba z nickiem $$$ wogóle się nie wypowiadaj , chleb z margaryną sam czy sama możesz żreć , nara i jeszcze raz wyrazy SZACUNKU I WSPARCIA DLA WSZYSTKICH DŁUŻNIKÓW , BRAWOOOOOOO
2018-02-20 09:18:39
proste
Ktoś kto nie oddaje długu jest zwykłym ZŁODZIEJEM
2018-02-20 07:56:37
$$$
Jak można nie oddać? Bierze się kredyt, pożycza, to potem się spłaca raty i oddaje. Tylko oszuści robią inaczej i złodzieje, bo uczciwy człowiek, gdy nie może spłacić to szuka rozwiązań, pomocy. Kto w ogóle dopuścił do tego, aby ktokolwiek miał dług liczony w dziesiątkach milionów? Nie stać - to jedz chleb z margaryną i też da się żyć.
2018-02-20 07:50:51