sobota, 24 sierpnia 2019.
Strona główna > Wiadomości > Marszałek zaśpiewa dla Frania!

Marszałek zaśpiewa dla Frania!

Marszałek zaśpiewa dla Frania!
Data publikacji: 2016-11-06 15:02
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 11:20
Wywietleń: 2197 167768

Dzisiaj,  w niedzielę 6 listopada, o godz. 17 w Starej Rzeźni odbędzie się muzyczne podsumowanie ogólnopolskiej inicjatywy charytatywnej, której celem będzie pomoc 5-letniemu Franiowi cierpiącemu na padaczkę lekoodporną. Ratunkiem dla chłopca może być zagraniczna operacja, na którą trzeba zebrać ponad 30 tysięcy Euro. Niedzielny koncert będzie niezwykłym wydarzeniem, a specjalny koncert zagra zespół Vinders z przewodniczącym SLD Dariuszem Wieczorkiem na perkusji i marszałkiem województwa Olgierdem Geblewiczem za mikrofonem!

- Zdrowie dziecka jest najcenniejszym darem. Wiem to dobrze jako tata trzech córek. Ciesząc się ich zdrowiem, nie potrafię pozostać obojętnym na walkę innych rodziców o zdrowie i szczęście ich dzieci. Tym razem jestem z rodziną Frania i proszę gorąco: przyłączcie się do akcji. Uśmiech wyleczonego Franka i radość jego rodziców będzie przeżyciem nie do opisania. Serdecznie zapraszam na koncert – zapowiada Olgierd Geblewicz.

Co zaśpiewa marszałek? Tego nie chce zdradzić. W tym samym koncercie, a nawet w tym samym zespole swoje muzyczne umiejętności zaprezentuje polityk lewicy Dariusz Wieczorek na co dzień perkusista grupy Vinders:

- Zawsze warto pomagać osobom potrzebującym."Nakrętkomania dla Frania" to właśnie taka akcja bo uśmiech i zdrowie dziecka są najważniejsze. Cieszę się że wspólnie z wieloma ludźmi dobrej woli mogę w tej akcji uczestniczyć i namawiam wszystkich do udziału w koncercie w niedzielę o godz. 17 w Starej Rzeźni – mówi Dariusz Wieczorek.

Franiowi i jego rodzinie pomaga Stowarzyszenie Progressum oraz "Motocykliści o Wielkich Sercach:

- W tym chłopcu ujęła mnie pokora, ogromna chęć życia i poznawania otaczającego świata. Akcję zbierania nakrętek rozpoczęliśmy wspólnie z grupą Motocyklistów o Wielkich Sercach, w krótkim czasie w zbieranie nakrętek zaangażowało się mnóstwo osób o dobrych sercach z całej Polski. Nakrętki zbierane są w szkołach, przedszkolach, instytucjach publicznych, zbierają firmy, osoby prywatne. W akcję zaangażowali się szczecińscy sportowcy, przekazując pozytywne przesłanie i istotę akcji – pięknie obrazuje to filmik nakręcony przez piłkarzy Pogoń Szczecin, zachęcając do zbierania nakrętek – mówi Monika Dyker – Woźniak ze Stowarzyszenia Progressum.

Koncert Nakrętkomania dla Frania odbędzie się w niedzielę 6 listopada o godzinie 17 w Starej Rzeźni. Biletem wstępu jest cegiełka na pomoc dla chłopca zbierającego pieniądze na operację.

(isz)

Fot. Ryszard PAKIESER/archiwum

Komentarze

Kapsel,
Odp. do Moniki... aby tylko za jakis czas nie okazalo sie, ze te nakretki beda w koncu nadawaly sie do rozpatrzenia przez Prokurature - jako kolejne "afero-przekretki"...??
2016-11-07 11:35:34
Bum...bum...bum,
A moze Pan Marszalek, bardziej nadaje sie do roli "jakiegos tam" muzyka... jak PO-litycznego Marszalka ??
2016-11-07 11:30:26
Monika
Dziwią mnie takie komentarze. Polecam następnym razem brać udział w akcjach charytatywnych i wspierać potrzebujących i na takie działania kierować swoją energie a nie na komentarze jak powyżej. Nakrętki są zbierane cały czas i gorąco zachęcam do włączenia się w akcję.
2016-11-06 21:55:41
daro
Ciekawe jak pomoże ludziom zwalnianym dzięki niemu że szpitala Zdunowo ?
2016-11-06 19:50:53
Pomagajmy
Racja, zawsze należy pomagać potrzebującym. Co prawda, nieuniknione jest posądzenie o autopromocję, ale co zrobić - takie życie.
2016-11-06 17:40:15
ostatnia deska ratunku
marszalkowi wizerunkowo bardzo sie ta impreza przyda ... (i nie chodzi tutaj o Frania) juz jego dni policzone i trzeba bedzie szukac nowej pracy ...
2016-11-06 16:15:25

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
25
na godz. 12:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Zawieszanie i zdejmowanie baneru z siedziby PiS

Sonda

Czy trasy alternatywne pozwalają szybciej dojechać nad morze?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie