sobota, 20 października 2018.
Strona główna > Wiadomości > Marynarz w barwach kampanii CPT

Marynarz w barwach kampanii CPT [FILM]

Marynarz w barwach kampanii CPT
Data publikacji: 2018-09-18 17:23
Ostatnia aktualizacja: 2018-09-19 16:18
Wywietleń: 837 351912

Szczeciński Marynarz jest już w barwach nawiązujących do kampanii "Codziennie Polskę TworzyMy". 

„Codziennie Polskę Tworzymy” to nazwa rocznego programu obchodów 100-lecia niepodległości naszego kraju. Inicjatywa składa się z wielu działań o zasięgu lokalnym, regionalnym i ogólnopolskim. Ich naczelnym celem jest ukazanie Święta Niepodległości nie tylko w kontekście historycznym, lecz także w świetle codziennego życia i pracy każdego z nas na rzecz Ojczyzny.

Fot. i film Dariusz Gorajski

Komentarze

@tkm
Teraz ,k.... my/ Ty ?/- ile ci płaci po za ten wpis ? 100,00 zl ?
2018-09-19 16:13:04
Jarun
Ciekawy wpis paranoika z obsesją teorii spiskowych: "chyba nie ma bardziej promoskiewskiego środowiska -niż totalna opozycja wynajmowana za niemieckie pieniądze by psuć wizerunek Polski (w Trynidadzie i Tobago-przp. aut). A za tym wszystkim stoją Żydzi, masoni, Soros i Tusk. PS.No i na kremlu Putin otwiera szampana i pije i pije i pije...
2018-09-19 13:37:07
tkm
żałosne te wpisy pisotrolli za 2 zł czy 0,2 zł?
2018-09-19 07:35:16
Baranina na ostro
Jedne barany bawią się w ubieranki, to teraz znaleźli się naśladowcy. W jakim ja, ku*wa, kraju mieszkam?!
2018-09-19 06:54:34
PŻM
Biedny marynarz, zaraz go ludzie ze środowiska LGBTQ+ ubiorą w tęczowe barwy i dowie się że jest gejem.
2018-09-18 22:22:35
chyba nie ma bardziej promoskiewskiego środowiska
niż totalna opozycja wynajmowana za niemieckie pieniądze by psuć wizerunek Polski.
2018-09-18 21:28:17
Marynarz
Jakim prawem oni to robia to jest STERNIK a nie SLUP OGLOSZENIOWY gdzie wladze miasta dlaczego na to pozwalaja
2018-09-18 20:16:56
Nudne. Żałosne. Głupie.
.
2018-09-18 20:00:23
k
Jaki marynarz ? To co tam stoi , to jest zdaje się słup ogłoszeniowy. Nie jestem marynarzem , ale współczuje marynarzom , bo każdy pies olewa pomnik , a kazda suka nęci pod nim swoimi walorami .CIEKAWE- co tam jeszcze zawiśnie -kalesont=y prezydenta z wyprawy po stołek ?
2018-09-18 17:48:59
?
To tez promoskiewskie środowiska zerwą ?
2018-09-18 17:37:46