wtorek, 22 października 2019.
Strona główna > Wiadomości > Matecki z poparciem europosłanki

Matecki z poparciem europosłanki

Matecki z poparciem europosłanki
Data publikacji: 2019-09-22 13:41
Ostatnia aktualizacja: 2019-09-24 09:55
Wywietleń: 1763 416749

Walkę z katolikofobią i antypolonizmem zapowiada szczeciński radny PiS Dariusz Matecki, kandydujący do Sejmu. Wspiera go w tym Beata Kempa, b. minister, obecnie europosłanka, która specjalnie w tym celu w niedzielne przedpołudnie pojawiła się w Szczecinie.

- Pan Dariusz dał się poznać z dobrej strony, reprezentuje dobre, ugruntowane wartości, ma doświadczenie w pracy w mediach społecznościowych i Ministerstwie Sprawiedliwości, a przede wszystkim ma doświadczenie samorządowca - argumentowała Beata Kempa. - Tacy ludzie są w parlamencie bardzo przydatni, dlatego popieram takich kandydatów z list Zjednoczonej Prawicy, a pana Mateckiego w szczególności.

Sam kandydat, który niedawno "zasłynął" współorganizacją odkażania Szczecina z ideologii i śladów LGBT (później się z tego wycofał) zapowiedział walkę z katolikofobią i antypolonizmem. Chce przy swoim biurze poselskim stworzyć ośrodek wsparcia dla ofiar urzędników i wymiaru sprawiedliwości, bo - jak zapewnia - w swojej pracy samorządowca często spotyka się z takimi przypadkami. Kolejny punkt to walka o godne miejsca pamięci Polaków na Kresach.

- Ale nie tylko. Jesteśmy coraz bogatszym narodem i miejsca pamięci Polaków rozrzucone po całym świecie powinny być godnie utrzymane i pielęgnowane - tłumaczy Matecki. - Poza tym na Kresach żyje wciąż wielu naszych rodaków, żyją w skrajnej biedzie. Im też należy się nasze wsparcie

Radny zapewnił, że jest w trakcie zakładania fundacji, której celem będzie walka o pamięć Polaków, o polskie wartości, których podstawą są m.in. wiara i religia.

- Nie może być tak, że "druga strona" wyciera sobie usta słowami, jak Bóg, honor, ojczyzna, z którymi inni, również mając je na ustach, za Ojczyznę umierali!

- Pan Dariusz reprezentuje prawdziwe wartości, a nasz rząd robi wszystko, by milionom Polaków żyło się lepiej - dodała Beata Kempa. - Nasi konkurenci nie mają programów ani dla pracodawców, ani dla pracowników. Podniósł się właśnie krzyk histerii, bo zorientowali się, że nie mają nic do zaproponowania. My daliśmy się poznać jako wiarygodni i konsekwentni. Mamy nadzieję, że ten ich krzyk histerii wyborcy podsumują 13 października przy urnach. ©℗

ToT

Fot. Tomasz TOKARZEWSKI

 

Komentarze

KokoMiro
Gregor 102................... karawana idzie a nie jedzie, to po pierwsze. Niestety Ziobro, Jaki i Kępa to porażka. Zawsze w nich wierzyłem i członkiem Solidarnej w Szczecinie jestem od chwili jej powstania !!!!! Teraz wyprali mnie z wszystkich wartości. SPADOCHRONA Mateckiego nigdy nie spotkałem i na żadnym zebraniu Solidarnej nie widziałem. TERAZ JUŻ WIEM DLACZEGO TADZIO CYMAŃSKI POSZEDŁ DO OSTATNIEGO RZĘDU.................NIE NADAJE SIE DO TEJ PATOLOGII !!!!!!
2019-09-24 09:14:31
Gość
Takich debili tylko gonić katolikofobia co ci idioci jeszcze wymyśla i do tego idiotka kolejna Beata pisowski dziadostwo
2019-09-23 19:46:48
Kenny
Jaka posłanka (łajza biorąca kasę w Europarlamencie za nic) takie poparcie dla idioty osmieszającego Nasz Szczecin.
2019-09-23 15:32:55
argon
Polacy -bardziej gospodarką i finansami byscie się zainteresowali. a nie światopoglądami i ideologiami. Matecki to zawodowy hejter. na niczym innym się nie zna. Mądrzy na niego nie zagłosują. Macie w Pisie innych, to już na innych zagłosujcie- nie dawajcie głosów facetowi, który Szczecin ma w nosie, tylko zawodowo sieje nienawiść za publiczne pieniądze. to jest pajac.
2019-09-23 11:57:17
Jazon
Matecki to taki Niesiołowski PiS-u.
2019-09-23 10:26:01
dajcie spokój
Ten facet to zwykły oszołom. Od czasu jak został radnym w ogóle nie zajmuje się sprawami Szczecina tylko się promuje
2019-09-23 08:39:09
Joens
co to są te, hmmm........ wartosci religijne? To jakiś sekciarski kanon, spis treści czy.....wykładnik "zasobów" intelektualnych?
2019-09-23 08:07:32
-
Czas odkoloryzować Szczecin, bo od czerwonego zbiera na wymioty.
2019-09-23 07:59:14
Bóg, honor, ojczyzna..
Tak myślę, że to nie oponenci źle mówią o ofiarach, z ust których padały te słowa, tylko ci, którzy obecnie ich używają, dzieląc ludzi na sorty i siejąc przy tym mowę nienawiści.
2019-09-23 07:33:42
Ch. Eng
Ma mój głos za próbe zablokowania nazwy Pl. Pershinga sorry Adamowicza.
2019-09-22 22:39:19
Pan Kleks
Jest lewackie wycie.Znakomicie!!!
2019-09-22 21:38:01
Jarun
A to nie ta pani od pierogów dla Rydzyka? Z taką aparycją może startować w programie "Kuchenne rewolucje" przy garach, a nie promować jakąś miernotę.
2019-09-22 21:36:12
No i prosze
Sam Pan Matecki... doprowadzil az tyyylu PO_nizszych do KO_mentarzowej "Furiii"...! A wiec: 13 Pazdziernika 2019 roku - Glosujmy dalej tylko na PiS i cala Solidarna Polske !!!
2019-09-22 21:15:45
babcia
tłuki się popierają
2019-09-22 21:05:01
@ WYBOECA i inne Pisiory
Dariusz M. to człowiek od brudnej roboty zatrudniony w Ministerstwie Sprawiedliwości przez Zbigniewa Ziobro, odpowiadał też za przygotowanie materiałów do kampanii wyborczej Patryka Jakiego. Do niedawna miał etat w Ministerstwie Sprawiedliwości i podlegał wiceministrowi Piebiakowi, teraz Ziobro asekurując się zmienił formę zatrudnienia z Dariuszem M. na umowę o współpracy. CZYM ZAJMUJE SIĘ DARIUSZ M. W MINISTERSTWIE? Znamy odpowiedź - propagandą "dobrej zmiany", intensywnie skupuje strony internetowe i profile w mediach społecznościowych. Na portalu www.zarabiam.com ten hejter Ziobry znany jest pod nickiem "dart" i masowo skupuje strony na FB i konta na twitterze w celu prowadzenia zmasowanego SPAMu treści prorządowych. Skąd Dariusz M. bierze pieniądze na działania? Zapewnia mu je PiS w sposób, który ma sprawić, że partia będzie miała pozornie czyste ręce. Działa to tak: Gdy Dariusz M. skupi jakąś stronę lub profil podpina ją pod swoje własne strony i konta, na których zamieszcza reklamy amerykańskich firm uzyskując pieniądze z tego tytułu. I nie są to małe pieniądze, chodzi o sumy idące w setki tysięcy złotych. Dlaczego są to tak wysokie sumy? Bo strony administrowane przez Dariusza M. są promowane przez TVP, DoRzeczy, Gazetę Polską, Polskie Radio czy wPolityce.
2019-09-22 20:33:56
WYBOECA
DARKU MASZ MÓJ GŁOS PAMIĘTAJCIE LISTA 2 POZ. 15
2019-09-22 19:48:11
gregor102
No i git, potrzeba więcej takich Patriotów jak p. Matecki. A "polskojezyczni" niech szczekają, karawana jedzie dalej. :)
2019-09-22 19:22:00
Do wyznawców Matołeckiego ( którego Rada Miasta ma w Dudzie..)
„Pospólstwo w Polsce ludzką tylko postawą od nierozumnych się różni zwierząt …jest bałwochwalcze w ostatnim stopniu … Wszystko zwala na Boga, od którego nieustannych chce cudów. Oto takie są skutki bałamutnej nauki duchownych” … Stanisław Staszic (1755-1826)
2019-09-22 17:28:55
niezdecydowany wyborca
Jakie wartości chrześcijańskie i europejskie? 1. Nie będziesz miał Bogów cudzych przede Mną. I dlatego tak wielbią o. Rydzyka ignorując to co mówi Ojciec Święty? 2. Nie będziesz brał imienia Pana Boga swego na daremno. Dlatego tak mieszają Boga z polityką jednej partii? 3. Pamiętaj , abyś dzień świety święcił. Dlatego prowadzą kampanie partyjne w niedzielę? 4. Czcij ojca swego i matke swoją. Dlatego nie dbają o oddziały geriatryczne? 5. Nie zabijaj. Dlatego nie chcą przyjmować imigrantów? 6. Nie cudzołóż. Dlatego co niektórzy posłowie i radni zdradzają żony, a nawet podobno pojawiają się w domach publicznych? I chronią niektórych pedofilii? 7. Nie kradnij. Dlatego pobierali nienależne diety i ich nie zwrócili? 8. Nie mów fałszywego świadectwa przeciw bliźniemu swemu. Dlatego prowadzą kłamliwą propagandę w TVP, mówią, że negocjowali wprowadzenie polski do UE, najwyższe władze kłamią o liczbie uchodźców, wielkości luki VAT (mafii VAT), pomocy niepełnosprawnym itp. itd. 9. Nie pożądaj żony bliźniego swego. Dlatego wielu z nich rozwiodło się i wzięło sobie drugie żony? 10. Ani żadnej rzeczy , która jego jest. Dlatego niszczą służbowe laptopy, korzystają do celów prywatnych z rządowych limuzyn i samolotów i każą sobie usługiwać policjantom? A nie to żydowskie przykazania. Po chrześcijańsku to powinni po prostu miłować swoich bliźnich i nieprzyjaciół. Dlatego mówią o nich gorszy sort, kanalie, że nie wspomnę o gorszych inwektywach szeregowych zwolenników obecnego rządu komentujących na forach internetowych? PiS szczodrze obdarza Kościół. W trzy lata parafie dostały ponad 2000 ha nieruchomości Daniel Drob 17.07.2019 17:19 Od 2015 r. do 2018 r. parafiom w całej Polsce Ministerstwo Rolnictwa przekazało ponad 2,2 tysiące hektarów nieruchomości. W wykazie resortu nie ma wartości działek, ale jeśli przyjąć średnią cenę gruntu w Polsce, PiS w trzy lata mógł oddać Kościołowi ziemie warte 100 milionów złotych.
2019-09-22 16:45:15
Anty Matołecki do sympatyków PIS
Watykańska Korporacja Finansowa dla niepoznaki nazywana Kościołem Katolickim ma umieszczonych agentów w każdej jednostce wojskowej, policyjnej, celnej. W każdej szkole, szpitalu, wiosce i miasteczku. W Kancelarii Premiera, Prezydenta, w Sejmie i Senacie. Przez ponad tysiąc lat doskonalili metody zdziałania i wpływu celem zwiększania głównego zadania tej Korporacji. Przez swoich agentów nie panoszy się w Polsce? Co roku pobiera w różnej formie 18 miliardów złotych z czego tyle transferowane jest czystą gotówką do Centrali Korporacji w Watykanie. I tak to działa z zadufaniem, że tak będzie zawsze.
2019-09-22 16:37:54
Waldi
Chyba pomyliła miasta,bo ona zawsze w Toruniu się kołysze z Rydzem.
2019-09-22 16:23:54
@kangur
Kogo ty nazywasz czerwoną zarazą. Tuska? Czy może tę czerwoną zarazę, która zagnieździła się w szeregach PiS z Piotrowiczem na czele?
2019-09-22 15:53:01
niezdecydowany wyborca
No tak jej hołduje , że może dojdzie do "konsumpcji"...:)))
2019-09-22 15:51:23
Też mi autorytet :))
Beata KLĘPA.... P.S. Wstyd na całą POLSKĘ !!! No , ale skoro tępy suweren to kupuje ...nic tylko czekać KATOTALIBANU I DYKTATURY IV RP , czytaj przeniesienie 64 osobowej firmy do bardziej racjonalnego kraju...
2019-09-22 15:48:43
Praw
Matecki będzie posłem. Lokalny PiS dostanie kociokwiku - coś będą musieli robić poza pokazywaniem się raz na cztery lata
2019-09-22 15:19:14
kangur
Jako jeden z opozycjonistów z PRL-u także wspieram Pana Dariusza i oddam na Niego swój głos.On jako jeden z nielicznych radnych od wielu lat godnie oddaje szacunek osobom,które walczyły z czerwoną zarazą.
2019-09-22 14:57:28
max
Platforma Obywatelska ma nowe hasło wyborcze które pokazała ich kandydatka do Sejmu Klaudia Jachira zamiast "Bóg, Honor, Ojczyzna" - PO ma teraz "Bób, Hummus, Włoszczyzna, Vege". Brawo "patrioci" z PO!
2019-09-22 14:36:13
Co ja widzę
Prawdziwa kępa
2019-09-22 14:10:59
---
Jeszcze tylko brakuje pani krystyny do poparcia ale ona juz przeciez 3 raz sie wycofuje z polityki ?:) a powaznie juz rozne media pisaly ze tworzy sie wewnetrzna grupa w obozie władzy i te kolejne poparcia to nie przypadek.
2019-09-22 14:07:17