niedziela, 27 maja 2018.
Strona główna > Wiadomości > Mercedesem w drzewo. Kierowca zginął na miejscu

Mercedesem w drzewo. Kierowca zginął na miejscu

Mercedesem w drzewo. Kierowca zginął na miejscu
Data publikacji: 2018-04-23 15:03
Ostatnia aktualizacja: 2018-04-23 22:03
Wywietleń: 1250 324380

Tragicznie zakończyła się dla 55-letniego mężczyzny jazda po drodze krajowej nr 205. Zginął w prowadzonym przez siebie mercedesie w pobliżu miejscowości Chociwle (gmina Bobolice) w powiecie koszalińskim.

Na miejscu zdarzenia, do którego doszło w poniedziałkowe (23 bm.) popołudnie, stawili się śledczy z policji i prokuratury. 55-latek najprawdopodobniej stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na pobocze, a kierowany przezeń mercedes uderzył w drzewo. Mężczyzna poniósł śmierć na miejscu. ©℗

(m)

Fot. arch.

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
18
na godz. 00:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Za nami 4. Ekobieg
Różne odcienie filharmonii
Zwiedzanie z prezydentem
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy
„Mirosław Kwiatkowski niniejszym przeprasza za bezprawne naruszenie dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury, których to naruszeń dopuścił się w treści sporządzonych przez siebie artykułów pod tytułem: – „Biuro nieruchomości w przepompowni”, „Pośredników ci u nas dostatek”, „Wypaczone notarialne umowy”, „Notariusze naginali przepisy”, „Czarna dziesiątka mijającego roku”, „Chwasty tygodnia”, „Pośrednicy drwią z Temidy” oraz „Wyrok na notariusza” opublikowanych w Kurierze Szczecińskim odpowiednio w dniach 23 stycznia 2015 r., 13 lutego 2015 r., 27 listopada 2015 r., 28 grudnia 2015 r., 31 grudnia 2015 r., 9 września 2016 r. oraz 11 października 2016 r., a także stronie internetowej gazety, w których to artykułach zawarto nieprawdziwe i niesprawdzone informacje na temat sposobu świadczenia usług przez Pana Przemysława Rafała Chmurę, w czasie gdy wykonywał on zawód notariusza, oraz o rzekomych nieprawidłowościach, których miał się dopuścić przy świadczeniu tych usług. Mirosław Kwiatkowski zobowiązuje się również do poszanowania dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury.”