wtorek, 16 lipca 2019.
Strona główna > Wiadomości > Młodzi Demokraci pytali premiera o prom

Młodzi Demokraci pytali premiera o prom

Młodzi Demokraci pytali premiera o prom
Data publikacji: 2019-06-27 14:01
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 12:44
Wywietleń: 2224 399461

"Gdzie jest prom?" - pytali w czwartek w Szczecinie premiera Mateusza Morawieckiego szczecińscy Młodzi Demokraci.

Działacze młodzieżówki PO ze swoim transparentem ustawili się przy budynku Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego, gdzie premier brał udział w uroczystej sesji rady senatu uczelni. 

- Młodzi Demokraci zapytali premiera, gdzie jest prom, którego budowa hucznie zapowiadana była już dwa lata temu  - wyjaśnia Stanisław Kaup, przewodniczący Stowarzyszenia Młodych Demokratów Szczecin. - Do tej pory nic się nie dzieje w Stoczni Szczecińskiej, hula tam wiatr. Stępka, w którą prawie dwa lata temu dumnie pukali politycy PiS, rdzewieje.

Młodzi działacze o prom pytali też europosła Joachima Brudzińskiego, który przed budynkiem uczelni przechodził wraz z premierem.

(k)

Fot. SMD

 

Młodzi Demokraci pytali premiera o prom Młodzi Demokraci pytali premiera o prom Młodzi Demokraci pytali premiera o prom

Komentarze

Czyli
Przyznaje,nie znam sie na budowie statkow.Nie ma to wiekszego znaczenia.Chodzi o to-czy pani Jacyna zna sie lepiej niz czlowiek,ktorego chce pozwac.Zwracanie uwagi na nieprawidlowosci nie zawsze jest szkalowaniem.Czasami to zdrowy rozsadek.
2019-06-28 17:36:52
@Czyli
Nie masz pojęcia o budowie statków, ani o sytuacji w branży. Tak samo jak ten pseudoekspert, z którego okrętowcy się śmieją. Mam nadzieję, że dojdzie do sprawy sądowej, bo to wyjątkowy szkodnik.
2019-06-28 16:07:23
do @Gdzie Prom?
Jesteś w błędzie. Stępkę wykonała szczecińska firma stoczniowa, a nie PiS.
2019-06-28 16:02:59
Czyli
Promu nie ma- jest w fazie zlozonej obietnicy- jak w 2017.Za miesiac cos tam Grobarczyk sypnie nowinkami.Tak obiecal.A jak tam pozew zlozony przez jacyne-o niszczeniu dobrego imienia stoczni?Zlozony?To bylaby dobra lekcja dla tej pani.Spotkac sie w sadzie z kims- kto zna temat stoczniowy.
2019-06-28 14:26:02
wuko
spytajcie się dyndałe gdzie moja forsa zOFE DZBANY
2019-06-28 13:05:27
to jest kpina
prom którego ni ma
2019-06-28 12:50:04
Jade"W"Gości
Młodzi demokraci, niech nie szukają tematu do politycznego buntu, a niech ruszą swoje 4 litery i wezmą się za robotę. Wtedy będzie prom. Ale gdyby mieli oni coś zrobić, to zapewne przy wodowaniu ten prom opadłby na dno. Młode rozpuszczeńce tam tylko działają, stfu
2019-06-28 12:08:25
@Gdzie Prom?
Rozumiem, że tą bezczelnością jest stępka pod prom w wykonaniu PiS.
2019-06-28 11:26:16
Nowy
Prom jest w fazie projektowej.
2019-06-28 11:19:45
Gdzie Prom?
specjalistów od budowy statków, których się kształci latami rządy PO wydaliły i wyeksmitowały z Polski - teraz to trzeba ich znaleźć i wszystko odbudować od zera - a na to trzeba czasu a nie bezczelności
2019-06-28 10:22:31
@krystynka@kaktus
??? zadał/a pytanie. Odpowiecie?
2019-06-28 09:59:28
Kaktus
Przestańcie sobie mordy demokracją wycierać. Błagam.
2019-06-28 09:30:43
Krystynka
Ja pytam Młodych Demokratów,gdzie są moje fanty,które wylicytowalam na aukcjach WOŚP. Sami sa niesłowni,a do innych mają pretensje?
2019-06-28 09:29:45
???
Jak widać, żaden z tu obecnych pisowskich trolli nawet nie próbuje podjąć tematu i spróbować odpowiedzieć na bardzo proste pytanie. Wspaniale im natomiast idzie odwracanie kota ogonem i zmiana tematu na absolutnie nie związane z artykułem. Tak więc, "gdzie jest prom?" Znajdzie się odważny i spróbuje odpowiedzieć?
2019-06-28 08:45:31
Mmmn
MD w majtkach
2019-06-28 08:19:27
Zed
Prom to jedno wielkie pisowskie oszustwo
2019-06-27 23:13:44
Znaczy sie
Ze wschodnich Rodzin... 3-ej mlodzi "demokraci" czyli juz tak wczesnie chca - by Podatnicy mieli czy musieli ich utrzymywac... ?/!!!
2019-06-27 23:04:25
@ '@do demokratów'
A przypomnisz nam cwaniaczku kto w ogóle wysłał składki emerytalne Polaków na żer międzynarodowej finansjery? Z jakich środowiska wywodziła się ta OFErma, bo nie geniusz przecież.
2019-06-27 21:34:39
Chyba nie widzieli
Przecież były próby w wannie
2019-06-27 21:25:55
@No tak
Naiwni, to są tacy, jak ty, którzy łykają bajki, że kiedyś nieistniejąca stocznia wybuduje wirtualny prom.
2019-06-27 20:55:31
No tak
szkoda tych dzieci wysługujących się starym politycznym wyjadaczom. Starzy w Warszawie i Brukseli a dzieci z plakacikami po Szczecinie ganiają. Oj naiwni naiwni
2019-06-27 20:01:48
@do demokratów
Oj, słabiutko. Twoi idole też się dobrali do OFE, a komisja od VAT za cholerę nie może niczego w tej kwestii Tuskowi udowodnić. Powiedziałbym, że z każdym przesłuchaniem Tuska, coraz bardziej się kompromituje, a Tusk ich grilluje, jak chce.😂😂😂
2019-06-27 19:39:32
Wódz OTUA
Io nie młodzi demokraci,to młodzi lewacy.
2019-06-27 18:19:14
do demokratów
Może młodzi demokraci niech się zapytają PO gdzie są pieniądze z OFE, gdzie jest 250 mld zł ukradzione nam przez mafie VATowskie, gdzie są nasze zakłady rozprzedawane za przysłowiową złotówkę, gdzie są nasze stocznie i gdzie jest ten inwestor Katarski poszukiwany przez Tuska??
2019-06-27 17:21:21
@[ P] omarańczowe [O] nuce
Przecież promu nie obiecywali i "stępki" pod niego nie kładli Geblewicz, Krzystek, Litwiński, Nitras, Tusk, Balcerowicz i katarski inwestor, tylko Morawiecki, Brudziński i Gróbarczyk. Pytanie zadane jak najbardziej odpowiednim osobom. Tylko, czy kompetentnym i prawdomównym? W to wątpię. Wystarczy spojrzeć, jak uciekali przed odpowiedzią na proste, acz niewygodne pytanie.
2019-06-27 17:21:04
Ludzie mowia,
Ze prom juz jest,protokol zdawczo-odbiorczy poszczegolnych czesci promu prawie zaakceptowany.Pozostaje tylko "odebrac" ostatnia.Problem w tym(ponoc),ze nie ma chetnego do postawienia krzyzyka w rubryce "DNO";).
2019-06-27 16:23:45
Frliks
Podobno ten prom się nie udał i sprzedali na złom.
2019-06-27 15:48:52
roger
co to za gimnazjum specjalnej troski???????????/ chłopie ubierz spodnie!!!!!!!!!! to nie parada równości!!!!!!!!!!!!!!!!!
2019-06-27 15:38:48
ryba
Niech dadzą spokój, bo jeszcze faktycznie się uprą ten prom tam wybudować. Szkoda PŻB i ludzi którzy mieli by tam pracować. No i szkoda kasy bo wszyscy za to zapłacimy. ciiiii....
2019-06-27 15:24:10
[ P] omarańczowe [O] nuce
Niech im prom wybuduje Geblewicz i Krzystek i Litwiński i Nitras razem z premierem Tuskiem i Balcerowiczem i Katarskim inwestorem .
2019-06-27 15:02:36
.
Premier się pewnie zmartwił, że dzieci, podczas wakacji, tak się bawią bez opieki rodziców.
2019-06-27 14:13:24
kkk
Kaup łamał ciszę wyborczą przy wyborach do RO Pomorzany, dzięki czemu wybory zostały unieważnione. Sprawa wykroczenia tego młodzieńca bez dorobku, bez wykształcenia i bez żadnej moralności toczy się w organach wymiaru sprawiedliwości. Obciach na całego!!!
2019-06-27 14:11:09