wtorek, 12 listopada 2019.
Strona główna > Wiadomości > Modernizacja placu Adamowicza. Ograniczenia i utrudnienia

Modernizacja placu Adamowicza. Ograniczenia i utrudnienia

Modernizacja placu Adamowicza. Ograniczenia i utrudnienia
Data publikacji: 2019-08-10 07:02
Ostatnia aktualizacja: 2019-08-13 02:09
Wywietleń: 1369 407525

Przejście chodnikiem i przejazd ścieżką rowerową przez pl. Pawła Adamowicza w Szczecinie będzie jeszcze przez kilka dni niemożliwy. Mocno ograniczone jest też przemieszczanie się pomiędzy dwiema jezdniami al. Jana Pawła II, od strony pl. Żołnierza Polskiego (przejście przez plac do Kaskady). Do czasu zakończenia prac, piesi i rowerzyści muszą niestety nadkładać drogi i omijać teren budowy.

Tekst i fot. (lw)

 

Komentarze

Śmierć Adamowicza pokazała dla Szczecina i innych dużych miast w Polsce,
że każdy prezydent mógłby być na jego miejscu. Ten plac to będzie ostrzeżenie.
2019-08-13 02:01:29
hmmm
ale ja w Szczecinie nie chcę placów (ulic, skwerów, itp) Adamowicza, Kaczyńskiego i całej reszty tej ferajny. Nadawajmy nazwy osób zasłużonych dla Szczecina, Polski i świata. w/w panowie dla Szczecina nie zrobiło nic a nic, dla Polski też niewiele a dla świata to juz w ogóle ....
2019-08-12 11:53:41
Tragiczną śmiercią, to wystarczy.
Każdy prezydent miasta w Polsce mógł znaleźć się w podobnej sytuacji. To, że Szczecin dostrzega tę smutną prawidłowość nie jest niczym dziwnym.
2019-08-12 01:49:31
@Super
CZYM ????
2019-08-11 11:47:50
Super, Adamowicz zasłużył na ten płac.
a pisdyskutanci mogą tylko pokwilić.
2019-08-11 02:02:02
Wirexa
Ten szczeciński złodziej musi się bardzo bać jeżeli ulice nazywa imieniem malwersanta, którego nie zdążono osądzić to takie odpędzanie od siebie.
2019-08-10 23:36:25
@Hubi
Jaka jest Twoja def. nienawiści ?
2019-08-10 22:47:51
HUBI
Jestem zniesmaczony większością komentarzy. Czy oni mają za to płacone, czy naprawdę są tak zaślepieni nienawiścią.
2019-08-10 19:02:58
kurede blaszka
Złodziej uhonorowany nazwą placu. Nasza (zd)Rada Miejska widać tyle samo warta.
2019-08-10 17:33:44
Grześ
Mi to samo mówili Gdańszczanie o czym piszecie
2019-08-10 16:42:34
@KROTKO
Już lepsza byłaby nazwa PLAC BUDYNIU ! niż tego A. !/ zwanego budyniem /. A jeszcze lepsza PLAC PAPRYKARZU SZCZECIŃSKIEGO ! To jest podpowiedz dla radny z pokokodo !
2019-08-10 15:59:55
Czy już jest ostateczna, prawomocna uchwała nadająca taką nazwę ?
.
2019-08-10 15:51:04
PO_doba mi się ta nazwa
Tak samo jak podobają mi PO_słowie mojej ukochane PO_litycznej partii
2019-08-10 12:30:35
KROTKO
WIEKSZOSc SZcZEcINIAN NIE cHcE PLAcU BUDYNIA
2019-08-10 11:43:45
Decyzja
Wbrew woli mieszkańców,a nawet wyborców Partii Oszustów została podjęta przez radnych PO.Nazwiska wszystkich radnych są na stronie Urzędu Miasta Szczecina,łatwo sprawdzić tych nicponi.
2019-08-10 11:43:16
" czytam "
- zaproponował bardzo rozsądne nazwy. Nie dajmy się gnoić tym Adamowiczem!
2019-08-10 11:26:02
Kto imiennie POwziął decyzję o takiej nazwie placu.
Jeśli ktoś wie - podajcie.
2019-08-10 11:21:06
czytam
Podoba mi się propozycja NAZWY "Plac Lotników Dywizjonu 303 " . Skoro nie może być np. Plac Matki / Matki i Ojca , Plac Dziecka /czyli nazwy odwołującej się do rzeczy najważniejszych w życiu każdego człowieka . Plac Lotników Dyw. 303 , to na pewno dobra propozycja w przeciwieństwie do Placu A. , nazwy podyktowanej pychą partyjną , dorażnym interesem politycznym , chęcią dokuczenia przeciwnikowi lub z jeszcze innych niskich pobudek . To prowokacja i wybryk !Nazwa powinna zostać jak najszybciej zmieniona .
2019-08-10 10:57:06
Bolek
Nazwa tego placu to czysta prowokacja.
2019-08-10 09:41:06
do Olek z 08:09:49
lewacki PO_miocie milcz!
2019-08-10 09:39:51
od_PO_wiadam
PatrOnem placu PO_winien być Pan Adamowicz, krystalicznie czysty od_PO_wiedzialny człowiek z mojej kochanej PO. PO_winniśmy szanować decyzję PO_djętą przez prezydenta i radnych
2019-08-10 09:37:29
do @ Olek
- ten plac PO_winien nazywać się "Plac 36 kont bankowych" lub "Walizka pieniędzy od teścia"- przecież teściu "arbajtował w czasach A.H. i się dorobił.
2019-08-10 09:36:51
Nawet sowieci tak nie gnoili Szczecinian.
.
2019-08-10 09:30:51
Ch.Eng
Coß się Panu pomyliło, plac Zgody jest dalej, Wojska Polskiego-Bogusława.A ten to plac Lotników. Powinni zmienić na Pl. Lotników Dywizjonu 303. Mam nadzieję że ta hańbiąca nas nazwa szybko zostanie zmieniona. Na szczęście nie ma konieczności tam przejeżdżać.
2019-08-10 09:27:01
Wódz OTUA
Ile trzeba mieć zarzutów prokuratorskich,by zostać uhonorowanym placem swojego imienia?Nawet platfusiarnia odcięła się od hochsztaplera Budynia.
2019-08-10 08:32:35
Olek
Kiedy na Placu Adamowicza stanie pomnik złodzieja?
2019-08-10 08:09:49
plac
Dla mnie Plac Zgody zawsze był Placem Zgody, mimo że długi czas nosił miano Placu Przyjaźni Polsko - Radzieckiej. Tu będzie tak samo.
2019-08-10 07:25:39