wtorek, 19 listopada 2019.
Strona główna > Wiadomości > Most Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Darłowie

Most Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Darłowie

Most Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Darłowie
Data publikacji: 2019-07-22 20:14
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-24 21:04
Wywietleń: 4846 404342

Już stoi i służy przechodniom nad rzeką Wieprzą, a oficjalne otwarcie z umocowaniem okolicznościowej tablicy na barierze pomalowanego na czerwono obiektu nastąpi 24 lipca br. Zaproszony został Jerzy Owsiak, szef Fundacji WOŚP, który wyraził zgodę na nazwę.

To pomysł Daniela Frącza, radnego powiatu sławieńskiego i pracownika biura promocji w darłowskim magistracie. Przekonał do swej inicjatywy ponad 700 internautów na portalu społecznościowym i miejscowych radnych.

Most to kładka dla pieszych i rowerzystów, co ważne – przystosowana dla osób niepełnosprawnych. Łączy ulicę Witolda Lutosławskiego w Darłowie z Wyspą Łososiową, gdzie znajduje się park Miejski. Z przeprowadzonych pomiarów natężenia ruchu na moście wynika, że tygodniowo porusza się tu blisko 4 tysiące osób. ©℗

(m)

Fot. UM Darłowo

Komentarze

Di
Syn mojej przyjaciółki lat 8 po udarze mózgu leży na OIOM w centrum zdrowia Matki Polki i gdyby nie WOŚP to nie wiem do czego by Kubusia podłączyli. Od sprzętu monitorujacego życie po respirator na materacu przeciw odleżynom kończąc. Ale cóż PIS musi mieć wroga którym jest Owsiak oni tym żyją. A WOŚP ROBI WSPANIAŁE RZECZY DZIĘKI OFIARNOŚCI LUDZI.
2019-07-24 20:45:32
Czerwony? Pasuje.
Jeżeli można jakoś uhonorować syna milicjanta, to tylko czerwonym kolorem.
2019-07-23 19:14:27
Arak
Roger będzie chodził mostem tylko jaroslawa
2019-07-23 13:12:00
Małkowskiego
A mogliśmy mieć w Szczecinie Plac Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Szkoda Więcej Szczecinian wpłaca do puszek WOŚP niż wrzuca do urny głosów na PiS który inicjatywę mieszkańców uwalił.
2019-07-23 12:54:13
Brawo roger
Gdyz PO_stkomuszkow... Prawda zawsze koli i boli !!
2019-07-23 11:59:39
jj
@roger-poowiedz to papiezowi franciszkowi buhaha
2019-07-23 11:34:14
@roger
jesteś ludzkim odpadem
2019-07-23 09:58:48
Brawo
Świetna inicjatywa
2019-07-23 08:32:17
I.
~roger, nie wiem, co bierzesz, że masz takie odloty, ale dobrze radzę, nie rób tego więcej. Albo zmień dilera.
2019-07-23 08:31:55
Hm
Uhonorowanie organizacji, dzięki której wyleczono i wciąż leczy się mnóstwo dzieci i dorosłych to dla niektórych wstyd. Aż tak wam wadzą Polacy, którzy chorują? Wolelibyście się ich pozbyć? To jest dopiero wstyd. Delikatnie mówiąc.
2019-07-23 07:40:45
@roger apel
jesteście thebile
2019-07-23 07:26:32
apel
Co za wstyd dla miasta, opanujcie się w tym Darłowie!
2019-07-22 23:35:12
Do rogera
Czyli maja i PO_stkomunistyczny most ktory PO_laczy ich z LGBT !! Widocznie w Darlowie jest wiecej Czerwonych jak Teczowych - dlatego w ramach "Lewackiej demokracji" taki kolor se PO_wybierali !! I do kompletu po trzebuja jeszcze Owsiaka !
2019-07-22 22:26:07
Edmund
Te,roger!A tobie nie wstyd być.......