czwartek, 24 maja 2018.
Strona główna > Wiadomości > Najszybsza rekrutacja w mieście

Najszybsza rekrutacja w mieście

Najszybsza rekrutacja w mieście
Data publikacji: 2017-01-27 21:41
Ostatnia aktualizacja: 2018-02-14 21:54
Wywietleń: 1488 208163

Zaledwie trzy sekundy wystarczyły, żeby zapełniły się miejsca na półkoloniach w szczecińskim Pałacu Młodzieży w dwóch grupach: z pierwszego turnusu - fotografia i ceramika dla starszych uczniów oraz szachy i karate, z drugiego, dla młodszych. Potem jeszcze przed 20 były miejsca w poszczególnych grupach, np. plastyka, gimnastyka, taniec. Rekrutacja odbywała się drogą elektroniczną. 

Jak mówi Monika Wilczyńska z Pałacu Młodzieży,  osoby na liście rezerwowej mogą dowiadywać się o wolne miejsca w dziale organizacyjnym, od środy 1 lutego.
- Można wtedy będzie ewentualnie zmienić grupę. To znaczy jeśli dziecko nie dostało się np. do grupy I i jest tam na liście rezerwowej, a w grupie II będą miejsca, to rodzic może tam zapisać dziecko - tłumaczy pracownica placówki.
(MON)
 
Fot. Robert Stachnik (arch.)

Komentarze

Marian
Nasze miastro prorodzinne to tylko pic na wode. Rodzice chyba to wiedza? Skoro nie ma przedszkoli i szkol dla wystarczajacej liczby dzieci to nie ludzmy sie ze zrobia wiecej miesc i zajec dla malych szczecinian. Szczecin jak i reszta kraju jest antyrodzinna a te 500+ to se w d.... niech wsadza! Wolal bym dla dziecka miec tansze ubranka (vat podniesiony z 7 na 23%) tansze leki dla najmlodszych, tansze szczepienie ( te darmowe nie zawieraja zabezpieczenia przed wszystkimi wirusami i bakteriami, lekarze zalecaja te kupne), tansze bilety do instytucji kulturalnych i komunikacji miejskiej itd itp
2017-01-29 03:42:41
P
Na portalu edukacyjnym jest wykaz 29 placówek oświatowych, które organizują ferie w mieście dla dzieci.
2017-01-28 08:43:50
POTRZEBNA... EXTRA POMOC i dla biednych dzieci,
A Kto ma zamiar POMOC dzieciom z biednych Rodzin.... nie majacych Komputerow, gdzie i ich Rodzice maga byc rowniez "niezaradni" ? Tym dzieciom powinien POMOC... np. MOPS i MOPR oraz Pan DZIELNICOWY, by "nie schodzily" na droge: narkomani, alkoholizmu, prostytucji czy przestepstwa !!!!
2017-01-27 23:12:44

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
14
na godz. 00:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Zwiedzanie z prezydentem
Opóźnienia na szczecińskim dworcu
Otwarcie groty
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

Joannie Walczak
W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy
„Mirosław Kwiatkowski niniejszym przeprasza za bezprawne naruszenie dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury, których to naruszeń dopuścił się w treści sporządzonych przez siebie artykułów pod tytułem: – „Biuro nieruchomości w przepompowni”, „Pośredników ci u nas dostatek”, „Wypaczone notarialne umowy”, „Notariusze naginali przepisy”, „Czarna dziesiątka mijającego roku”, „Chwasty tygodnia”, „Pośrednicy drwią z Temidy” oraz „Wyrok na notariusza” opublikowanych w Kurierze Szczecińskim odpowiednio w dniach 23 stycznia 2015 r., 13 lutego 2015 r., 27 listopada 2015 r., 28 grudnia 2015 r., 31 grudnia 2015 r., 9 września 2016 r. oraz 11 października 2016 r., a także stronie internetowej gazety, w których to artykułach zawarto nieprawdziwe i niesprawdzone informacje na temat sposobu świadczenia usług przez Pana Przemysława Rafała Chmurę, w czasie gdy wykonywał on zawód notariusza, oraz o rzekomych nieprawidłowościach, których miał się dopuścić przy świadczeniu tych usług. Mirosław Kwiatkowski zobowiązuje się również do poszanowania dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury.”