wtorek, 12 listopada 2019.
Strona główna > Wiadomości > Nie żyje Hania, urodzona w wyniku błędu przy in vitro

Nie żyje Hania, urodzona w wyniku błędu przy in vitro

Nie żyje Hania, urodzona w wyniku błędu przy in vitro
Data publikacji: 2019-10-22 10:25
Ostatnia aktualizacja: 2019-10-23 16:18
Wywietleń: 17038 423729

Nie żyje 5-letnia Hania, dziewczynka urodzona w wyniku błędu przy zabiegu zapłodnienia in vitro. Odeszła w niedzielę w nocy, w domu, w ramionach mamy.

Historię Hani zna cała Polska. Dziewczynka urodziła się w Szczecinie, przyszła na świat z licznymi wadami genetycznymi, całe jej życie było naznaczone cierpieniem i walką. Jej rodzice robili wszystko, by czuła ich wielką miłość, by nieść jej ulgę, by w koszmarze tej choroby oni sami mogli przeżyć i zapamiętać jak najwięcej dobrego. Codziennością dziecka dzielili się na Facebookowym profilu Przygody Hanki Firanki, pokazując tam również tych, którzy ich wspierają w walce o życie tej dzielnej małej dziewczynki.

W poniedziałek wieczorem Łukasz, tata Hani poinformował, że ich córeczka odeszła: "Wczoraj o godz. 23.15 nasza Hania zakończyła swoja ziemską podróż, wybrała czas i miejsce...w ciepłym domu, który zawsze staraliśmy się jej stworzyć, w ramionach mamy, która kocha jak nikt inny, i bez bólu, którym była naznaczona od pierwszego dnia swoich narodzin. Mały Dzik, bo tak uwielbiałem do niej mówić, musiał się poddać, przeszedł, w co wierzę, na "lepszą stronę mocy". Zostaje pustka i pęknięte serce. Pamiętajcie o Hani, bo dała świadectwo - świadectwo miłości i walki".

(gan)

Fot. Facebook/Przygody Hanki Firanki

Komentarze

Kasia
Przykro mi, i dlatego nie chciałam in vitro. Tylko muszę akceptować że nie mam szansę zajście w ciążę Ale szczęśliwa jestem beze dzieci.
2019-10-23 16:09:08
Odp. Dla krowy
I co ci k....o przeszkadza in vitro. Może ty jesteś rozpłodowa krowa. Nie każdy może mieć szczęście zostać rocicem bez problemu bez
2019-10-22 22:20:18
XYZ
Odzedł człowiek. Mały człowiek. Co sie czuje kiedy odchodzi bardzo bliska osoba ktorą sie bardzo kochało ?
2019-10-22 20:39:07
gdzie jest @ felczer?
- wetło? W demokracji?
2019-10-22 20:38:31
Anna Wiśniewska
Nie jest ważne,że z in vito,skoro już przyszła na świat.Jest tak samo dzieckiem Boga,jak każdy z nas.I Bóg jeden wie,ilu ludzi uczyniła lepszymi.Nie ma mowy o żadnej pomyłce,ta Miłość miała się narodzić!
2019-10-22 19:57:54
cenzura widzę szaleje...
i nie wiadomo co miał na myśli felczer... wiem że modna jest akcja "chciałabym mieć z tobą aborcję" - trudno jest mi nadążyć za wami wszystkimi - nie przeszkadza wam zabijanie dzieci które się nie urodziły ale ronicie łzy nad losem dziecka poczętego in vitro...
2019-10-22 19:12:02
do bsdet
A dlaczego Ty żyjesz, teoretycznie homo sapiens, a z myśleniem nie mający nic wspólnego? Co Cię to obchodzi?
2019-10-22 15:47:44
@@felczer
Problem w tym, felczerze, że Ty niby czytasz, ale niewiele rozumiesz. I nie nie potrafisz uszanować czyjegoś bólu i cierpienia spowodowanego odejściem dziecka.
2019-10-22 13:34:29
@@felczer
Przeczytaj "Nowy wspaniały świat" Huxley'a, może wtedy zrozumiesz.
2019-10-22 13:05:04
bsdet
a dlaczego nie in natura???
2019-10-22 13:01:46
(*)
Szczere wyrazy współczucia.
2019-10-22 12:27:51
@felczer
O co Ci chodzi, człowieku?
2019-10-22 12:17:45
AnkaF
Bardzo przykre że tak mała istota musiała tyle przejść. Wyrazy współczucia dla rodziny mamy taty oraz innych bliskich sercu Hani. Życzę nadzieję na lepsze jutro aby ból który jest po stracie szybko minął jeśli w ogóle jest to możliwe.
2019-10-22 11:22:02
[*]
Nie za dużo tego cierpienia jak na dwoje młodych rodziców? :(
2019-10-22 11:13:12