piątek, 22 lutego 2019.
Strona główna > Wiadomości > Nowoczesna apeluje do Krzystka o współpracę z Koalicją Obywatelską

Nowoczesna apeluje do Krzystka o współpracę z Koalicją Obywatelską

Nowoczesna apeluje do Krzystka o współpracę z Koalicją Obywatelską
Data publikacji: 2018-10-25 16:02
Ostatnia aktualizacja: 2018-10-26 10:05
Wywietleń: 1329 358084

Szczecińska Nowoczesna apeluje do prezydenta miasta, aby w nowej kadencji Rady Miasta jego ugrupowanie związało się z Koalicją Obywatelską.

Szczeciński poseł Nowoczesnej Piotr Misiło w czwartek (25 października) podsumował tegoroczną kampanię samorządową.

- To były pierwsze wybory, w których brali udział politycy Nowoczesnej. A była to jedna z najtrudniejszych kampanii, jakie widziałem. Zdobyte doświadczenia będą procentować w przyszłości. Zawsze chce się więcej, choć nie zawsze tak może być. Koalicja Obywatelska odniosła doskonały wynik i mam nadzieję, że dzięki temu uda nam się zatrzymać marsz PiS po władzę w sejmiku województwa - mówił Misiło.

- Nie ma możliwości, abyśmy w drugiej turze wyborów na prezydenta Szczecina poprali Bartłomieja Sochańskiego. To byłyby jeszcze gorsze rządy niż mamy dzisiaj. Ale jest to czas na podjęcie trudnej decyzji dla prezydenta Szczecina. Powinien zdecydować się on na koalicję swojego ugrupowania - Bezpartyjnych i Koalicji Obywatelskiej. Bo to KO odniosła sukces w wyborach, zdobyliśmy najwięcej głosów i przekonaliśmy wyborców do naszych pomysłów - stwierdził Przemysław Słowik, nowy radny Rady Miasta z Koalicji Obywatelskiej.

- Apeluję: prezydencie, nie idź drogą z PiS - dodał Misiło.©℗

(dar)

Fot. Ryszard Pakieser

Komentarze

Jarun
Kto z takim przepocony rozczochrańcem zechce wejść w koalicję? Kilka "panienek" z profesji za pieniądze...+premia za niechlujstwo.
2018-10-26 10:00:04
obserwator
wygląda jak żul
2018-10-26 07:44:35
A no
Facet opowiada dowcipy. Jak tam jest w N. gdy wszedł na konto komornik?
2018-10-26 00:14:43
Misiaczek
Łoj Misiaczek się zorientował iż koryto mu z pod pyska się wysuwa :)
2018-10-25 21:00:31
chester
A co ma Misiło do apelowania? W czyim imieniu, apeluje? 20 wyborców, czy może Lubnauera? Misiek, spadaj na drzewo.
2018-10-25 20:45:25
Prawa reka
Ja bym temu posłowi ręki nie podał. Najgorsze jest to że ta banda chce abyśmy byli niewolnikami rady panów i pracowali dla nich za ćwierć ich stawki a potem pieniądze wydali w ich sklepach a VAT z produktów trafił do ich kolesi. Czy wy wyborcy koalicji złodziejskiej tego nie widzicie??? Sam kiedyś na nich głosowałem ale od 2012 przejrzałem na oczy.
2018-10-25 20:22:29
Superintendent
@Ch.Eng a ty ręce smoluchu
2018-10-25 19:57:46
Tollo
Panie Msilo to Donald Tusk powiedział że Gazoport w Świnoujściu nie powinien być budowany ale w Gdańsku.I co ?
2018-10-25 19:57:04
euroświecki
Jeżeli Krzystek jest uczciwy, to powinien określić z kim chce rządzić przed drugą turą. Oczywiście rozumiem te powyższe wypowiedzi wyborców PiSu, bo wiedzą już że z dziadkiem Sochańskim nie ujadą. Szczecin na mapie wyborów jest po tej lepszej stronie, więc Krzystek nie powinien hańbić tego miasta. Łamanie prawa, niszczenie polskiej edukacji, wywalanie kasy na premie urzędników, ośmieszanie Polski na świecie, wystawianie pajaców na wysokich stanowiskach państwowych... To tylko namiastka stylu partii małego geniusza. Warto nie babrać się w tym łajnie, bo historia w ocenie będzie bezwzględna. Pozdrawiam strajkujących w LOT!
2018-10-25 19:40:06
komornik
misiło trupy przecież nie mówią .A ty z lubnauer juz nimi jesteście.Kto za was zapłaci długi trupy polityczne.Krzystek niezle sie usmiał z twoich wypocin.
2018-10-25 19:27:29
Ch. Eng
Najpierw łeb sobie umyj flejtuchu.
2018-10-25 19:10:09
Ciekawe skad samorzad wezmie pieniadze
Wystarczy by PiS wprowadził restrykcyjną ustawę o limicie długu dla samorządów by skończyły się dotacje z UE...
2018-10-25 18:44:47
poseł Kisiło
Apel przystawki bez elektoratu, wchłoniętej przez Platformę. Z pewnością prezydent Krzystek ma gęsią skórkę czytając te wypociny.
2018-10-25 18:34:03
nielegał
Dzień bez " bolca " , dzień stracony . Pamiętacie " chłopaki nie płaczą " ? To ten sam gościu na 100% , ten sam poziom , te same teksty i wygląd podobny . Kocie ruchy też lubi :)
2018-10-25 17:48:14
Puk puk
To ja komornik! Oddajcie kasę!
2018-10-25 17:41:36
Pan Mięsidło
Panie nie wygłupiaj się pan i lepiej przycichnij bo niedlugo nikt szczurów z zatopionego okrętu nie przyjmie a tak to choć do PiSu wejdziesz pan, no bo co pan panie tego potrafisz?
2018-10-25 17:34:27
Miki
Za to obrzucanie gów...m przez Nitrasa?
2018-10-25 17:10:03
Tak ma być?
KO + Krzystek = KOrzystek
2018-10-25 17:03:34
ha ha
Misiło jak zwykle zabawny. Facet wracaj może na budowę tej Hanza Tower bo znowu coś stanęła i ludzie którzy zapłacili zaliczki za mieszkania będą czekać do świętego nigdy. Was nowoczesna z kropką już nie ma, komornik posprząta, Schetyna łyknie co lepsze spady a takie Misiły zostaną na lodzie.
2018-10-25 16:59:27