poniedziałek, 11 listopada 2019.
Strona główna > Wiadomości > Okradli starszą kobietę. Zostali złapani po pościgu

Okradli starszą kobietę. Zostali złapani po pościgu

Okradli starszą kobietę. Zostali złapani po pościgu
Data publikacji: 2019-09-13 06:48
Ostatnia aktualizacja: 2019-09-13 16:45
Wywietleń: 904 414493

Policjanci z Goleniowa zatrzymali cztery osoby, które okradły mieszkankę gminy Stepnica. Sprawcy wykorzystując nieuwagę 77-letniej kobiety, ukradli z jej mieszkania ponad 5 tys. złotych.

Dyżurny goleniowskiej jednostki otrzymał zgłoszenie o grupie osób, która wykorzystując nieuwagę kobiety ukradła z jej mieszkania ponad 5 tys. złotych. Pokrzywdzona dokładnie opisała sprawców - były to trzy kobiety oraz jeden mężczyzna wyglądający na Romów.

- Na miejsce niezwłocznie zostali wysłani policjanci z goleniowskiej, stepnickiej i przybiernowskiej jednostki oraz pies policyjny z przewodnikiem. W całą akcję włączyli się również funkcjonariusze stepnickiej Straży Miejskie - relacjonuje mł. asp. Anna Dygas.

W okolicy miejscowości Gąsierzyno policjanci namierzyli forda mondeo, którym poruszała się grupa złodziei. Kierowca pojazdu, pomimo wydanym przez policjantów poleceń, nie zatrzymał się i kontynuował jazdę. Ostatecznie sprawcy po kilku kilometrach porzucili pojazd i zaczęli uciekać pieszo, ale zostali zatrzymani przez policjantów.

Zatrzymanym przedstawiono zarzuty za kradzież. Prokurator wystąpił do Sądu Rejonowego w Goleniowie z wnioskiem o zastosowanie wobec nich tymczasowego aresztu na 3 miesiące, do którego sąd się przychylił.

Funkcjonariusze ustalili, że podobnych kradzieży na terenie powiatu goleniowskiego może być więcej. W związku z tym proszą o kontakt osoby, które padły ofiarą tego typu przestępstw. Zawiadomienia należy zgłaszać w Komendzie Powiatowej Policji w Goleniowie lub jednostkach podległych.

(k)

Fot. Ryszard Pakieser

Komentarze

ON
KARA-PO 25LAT
2019-09-13 16:25:21
czytelnik
Romowie ( potocznie w Polsce zwani : Cyganie ) nigdzie nie pracują, utrzymują się wyłącznie z podejrzanych interesów. Należałoby się tych rozwrzeszczanych skupisk ludzi pozbyć z kraju. Niech wracają do Rumunii, tam ich miejsce.
2019-09-13 14:19:36
Czy jest wśród nich jeden co pracuje uczciwie??
.
2019-09-13 11:10:41
VS
Powinni dostać taki w.i.r.o_l! Dopiero aresztować!
2019-09-13 08:08:41
Jest jak jest.
A później fałszywi obrońcy tolerancji biadolą jak to nieładnie ocenia się osoby z tego kręgu, że to pojedyncze przypadki. Ehhh, szkoda gadać.
2019-09-13 06:53:56

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
3
na godz. 00:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Z wielką flagą przez Szczecin

Nekrologi

kondolencje

Henryk Józwa

Sonda

Czy ścieżki wydeptane przez pieszych na trawnikach, poboczach i skwerach powinny być uwzględniane przez projektantów miejskich przestrzeni?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie