piątek, 24 maja 2019.
Strona główna > Wiadomości > Osobówka na torowisku w rejonie Basenu Górniczego

Osobówka na torowisku w rejonie Basenu Górniczego

Osobówka na torowisku w rejonie Basenu Górniczego
Data publikacji: 2019-05-16 18:36
Ostatnia aktualizacja: 2019-05-18 09:04
Wywietleń: 2109 391470

Za mostem Pionierów w Szczecinie (w kierunku centrum) w czwartek (16 maja) ok. godz. 18 samochód osobowy wypadł z drogi i zablokował torowisko. Spowodowało to utrudnienia w ruchu. Tramwaje w obie strony nie kursują. Na miejscu zdarzenia pracuje policja.

Ł.T 

Fot. Arleta Nalewajko

Komentarze

Toja
Ty jesteś też oderwany od taczki, włącz myślenie,niech każdy jedzie przepisowo to będzie ok,zs ,też jeżdżą pozal, się boże
2019-05-18 07:55:45
Mistrz prostej
Ani ZGL, ani ZGR ani żadne inne, tylko po prostu PL i kropka. Polscy kierowcy ( my wszyscy) uważają się za najlepszych w świecie pomimo, iż przeczą temu wszystkie statystyki. Jesteśmy gdzieś pomiędzy Bangladeszem a Botswaną. Przodujemy jedynie pod względem samopoczucia i wysokiej samooceny, a tak w świecie budzimy "litość i trwogę".
2019-05-17 13:35:45
Furman za kierownicą???
Pyrzycki czy stargardzki furman z Kobylanki? Tak jeżdżą ci wieśniacy.... Prawko tata kupili,autko też więc - hajda na szosy i ulice...
2019-05-17 12:50:38
10 latek
Jakby jechal przepisowo 70 to by z drogi nie wypadl!!!! Miejsce dobrze znane wszystkim tylko nie policji!!!! a tak z 2 fotoradary tam postawic zaraz zrobi sie bezpieczniej
2019-05-17 09:37:32
Nazwa
Turysta ZGL, ZGR, ZGY czy jakiś inny to swoją drogą ale to co wyprawiają folksdojcze na niemieckich czy innego kraju blachach też nie są gorsi. Przyjedzie taki do wioski z tramwajami i szpanuje co to nie on. Przepisy są jednakowe wszędzie i wystarczy je respektować a nie naginać!
2019-05-17 09:03:17
do: wrc
Szczecin to miasto zieleni, więc i mamy swoje zielone piekło - nordschleife :)
2019-05-17 09:03:15
@ Jas
Tak, masz rację. Ale przecież w większości to ci prostaccy nowobogaccy co mają wokół Szczecina bogate wille, przebijają się wzajemnie drogimi samochodami i udało im się nie wpaść do więzienia. A tak zwany intelekt wyższy nie jest obligatoryjny.
2019-05-17 08:10:55
Dajdyche
Dac im 1000+ A co!
2019-05-17 04:59:34
Jas
@Rzalosne chejtowanie znafcóf gofruf: problemem nie jest marka pojazdu a pirat i seba za kierownicą @xxx:Pół Szczecina to Zpy,Zgy,Zgr,Zpl,Zst i widać jak oni jezdza, kto im dał prawko i gdzie ?!!!
2019-05-16 22:10:17
Jas
Dlaczego wiele lat temu w czasie remontu nikt nie pomyślał o barierach miedzy torowiskiem a jezdnią ,jeden seba z bmw z drugim wjedzie na tory i juz paraliz połowy miasta !!!!!! widac to bylo za duze wyzwanie umyslowe dla niektorych osob i zdolnosc przewidywania
2019-05-16 22:08:06
xxx
I znowu ZGR
2019-05-16 21:33:36
wrc
Nie każdy sobie radzi na szczecińskim Nürburgringu
2019-05-16 21:23:17
I ja i wielu co trochę tu pisujemy, że tam max. 10% kierowców stosuje się do limitów prędkości.
Drogówko, weź cwaniaków za pysk!!
2019-05-16 19:37:27
Rzalosne chejtowanie znafcóf gofruf
Tylko osobówka ? Jakby to było BMW to redaktorzyna by splazmów orgazmu dostała żeby tylko w nagłówku dać ....
2019-05-16 19:25:56
Kierowca
Wystarczy, że trochę popada. A wystarczy jechać wolniej.
2019-05-16 19:22:35
Pewnie
Jakis turysta zgl zst itp...po co sie tu pchaja oderwani od taczki...