piątek, 23 sierpnia 2019.
Strona główna > Wiadomości > Pałac dla Pana Kota

Pałac dla Pana Kota

Pałac dla Pana Kota
Data publikacji: 2019-02-15 21:41
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 12:33
Wywietleń: 744 375790

Tym razem nie w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt lecz w Pałacu Młodzieży szczecinianie będą mieli okazję świętować Międzynarodowy Dzień Kota. Już w sobotę (16 lutego), w samo południe.

Wydarzenie rozpocznie się w samo południe, a potrwa przynajmniej do godz. 13.30. W programie - mnóstwo atrakcji: od konkursów i artystycznych popisów, po fotobudkę i malowanie twarzy.

- Spektakl Teatru La’Fayette pt. „Kot w butach” - zachęcają organizatorzy wydarzenia. - Odbędzie się również projekcja filmu prezentującego czekające na nowe domy koty schroniskowe, a także stoisko adopcyjne ze zdjęciami i informacjami o mruczusiach znajdujących się pod opieką współpracujących ze szczecińskim bidulem organizacji pozarządowych, jak np. Stowarzyszenia Zwierzęcy Telefon Zaufania.

W trakcie imprezy odbędzie się konkurs na najlepsze przebranie. Stąd - nie tylko wśród najmłodszych uczestników wydarzenia - mile widziane stroje kotów.

Wydarzenie będzie świetną okazją do zabawy, ale również do pomagania. Mile widziane będą bowiem wszelkie dary dla czworonożnych podopiecznych placówki. Z oczywistych względów, tym razem przede wszystkim dla kotów: karma sucha oraz mokra (wysokomięsna i specjalistyczna), żwirek drewniany do kuwet, podkłady higieniczne i wszelkie zabawki, które umilą kociakom pobyt w przytulisku.

Schroniskowe kociaki potrzebują nie tylko okazjonalnego wsparcia, ale przede wszystkim nowych domów. Osoby, które chciałby przygarnąć jednego z tych mruczących słodziaków, są proszone o kontakt z biurem placówki: al. Wojska Polskiego 247, tel. +48 91 487 02 81, e-mail: schronisko@schronisko.szczecin.pl. Schronisko jest czynna codziennie, również w soboty i niedziele (oprócz świąt), w godzinach 9-16. Adopcje odbywają się od g. 8.30 do 15.30.

(an)

Fot. Schronisko

 

Komentarze

kot
Dobra wiadomość. Dla kotów też:)
2019-02-16 08:44:54

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
20
na godz. 21:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Zawieszanie i zdejmowanie baneru z siedziby PiS

Sonda

Czy trasy alternatywne pozwalają szybciej dojechać nad morze?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie