piątek, 18 października 2019.
Strona główna > Wiadomości > Parcie do władzy. Za wszelką cenę...

Parcie do władzy. Za wszelką cenę...

Parcie do władzy. Za wszelką cenę...
Data publikacji: 2019-04-07 08:54
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 12:36
Wywietleń: 2527 384578

- Czy parcie do władzy jest tak silne, że dążący do niej, nawet na najniższym szczeblu, za nic mają obowiązujące przepisy? - pyta nasz Czytelnik. - Bo nie sądzę, że mimo obowiązującej ciszy wyborczej samochód z plakatem nawołującym do głosowania na konkretne osoby postawił przypadkowy mieszkaniec.

Samochód ok. godz. 8 stanął przy szkole na ul. Brodnickiej na szczecińskich Gumieńcach, gdzie do godz. 20 będzie można oddać swój głos w wyborach do Rady Osiedla.

Samochód zaparkowano jednak w tzw. strefie zamieszkania, z naruszeniem przepisów. Stąd interwencja straży miejskiej i blokada na kole.

ToT

Fot. Czytelnik
Parcie do władzy. Za wszelką cenę...

Komentarze

InkA
Jeżeli samochód poruszał się w godzinach sobota 0.00 - 24.00 i w niedzielę 0.00 - 21.00 z plakatem to złamał prawo wyborcze, a konsekwencje są ogromne lub tylko wywieszał plakat na szybie samochodu też powinien odpowiadać za złamanie ciszy wyborczej! Dziwne, że Straż Miejska założyła blokadę , a nie interweniowała w sprawie złamania prawa wyborczego?
2019-04-10 13:29:10
@Do Parcie
Jakieś tam grosze dostaje przewodniczący i wicek, a reszta za friko. Ale jest pewne przełożenie RO na RM. Dlatego niektórzy radni miejscy kandydują też do RO. Wokół nich tworzą się grupy lobbingowe. Wystarczy popatrzeć na listy kandydatów i dowiedzieć się, kto z kim trzyma. Również kandydujący do RO pan ToT.
2019-04-07 19:11:55
Do Parcie
Człowieku o jakiej kasie Ty piszesz! Kto Ci naopowiadał takich głupot, że za zasiadanie w Radzie Osiedla dostaje się jakąś kasę?
2019-04-07 16:24:02
Waldi
ODHOLOWAĆ