środa, 26 czerwca 2019.
Strona główna > Wiadomości > Parking na środku skrzyżowania

Parking na środku skrzyżowania

Parking na środku skrzyżowania
Data publikacji: 2019-03-19 15:02
Ostatnia aktualizacja: 2019-04-13 01:12
Wywietleń: 2470 381270

Wtorek, godz.13.35 plac Lotników w Szczecinie. Na skrzyżowanie zajeżdża dostawczy mercedes szczecińskiej spółki budowlanej na świnoujskich „blachach”. Kierowca staje na środku ulicy, wykonuje manewr cofania i parkuje na powierzchni wyłączonej z ruchu - czyli tam gdzie nie wolno wjeżdżać. Włącza światła awaryjne, zamyka samochód i udaje się do baru Mak-Kwak po posiłek. Po kilku minutach z zamówionym daniem wsiada do samochodu i jedzie w siną dal…

Tekst i fot. M. KWIATKOWSKI

Komentarze

od emka
Sm już się nim zajęła
2019-03-21 12:19:25
!0 latek
A czy bylo zgloszone to zdarzenie do Policji lub SM???
2019-03-21 03:09:05
.h
Może warto przyjrzeć się tej firmie, skoro tak pewnie zachowują się jej pracownicy. Dlaczego ukryto numery auta?
2019-03-20 07:14:27
Marcin
To jest zwyczajne chamstwo, ale budowlańcy z reguły nie grzeszą ogładą.
2019-03-19 21:41:53
No i co?
No i pstro - gdzie jest laweta? - tam są co najmniej dwa samochody zaparkowane tak że stwarzają niebezpieczeństwo dla pieszych...
2019-03-19 21:15:38
Ch. Eng.
Panie Kwiatkowski podobne zdjęcie pan zrobi codziennie rano przy UM, przy przejściu dla pieszych koło dawnej filharmonii. A stojący Strażnik M. uważa że nie ma problemu.
2019-03-19 18:21:21
Mateusz
Co za dzban, zresztą ci przy przejściu dla pieszych nie lepsi...
2019-03-19 18:21:19
?
Wyslac do strazy miejskiej fotke i bedzie mandacik 200zl lub wiecej to sie nauczy ,co to za firma?
2019-03-19 17:46:49
Wódz OTUA
To na pewno krewniak Edmunda Edmundowicza nijaki Sławek Kitras.Ten nawet potrafi łamać przepisy furmanką powożoną przez kunia Romana.
2019-03-19 15:53:04
a w międzyczasie
przejeżdżały dwa radiowozy miejskich nierobów i jeden radiowóz policji, ale spróbuj chodnika nieodśnieżyć, albo piwo przed blokiem otwrzyć :]
2019-03-19 15:42:28
Edmund
Skoro na świnoujskich blachach to radzę podchodzić do tego z rozwagą.Moze sie okazać że to koleś albo nawet krewniak Brudzińskiego.
2019-03-19 15:08:48