czwartek, 18 kwietnia 2019.
Strona główna > Wiadomości > Pędził przez Szczecin na motorze. Kosztowało go to 1350 zł

Pędził przez Szczecin na motorze. Kosztowało go to 1350 zł [FILM]

Pędził przez Szczecin na motorze. Kosztowało go to 1350 zł
Data publikacji: 2019-03-23 19:08
Ostatnia aktualizacja: 2019-04-13 01:12
Wywietleń: 1610 382199

Dwudziestoczteroletni motocyklista pędził przez Szczecin z prędkością sięgającą 210 km/h. Jego zachowanie na ul. Struga nagrała kamera w nieoznakowanym radiowozie. 

Szczecinianina, który jadąc w pierwszy dzień wiosny motocyklem suzuki dozwoloną w tym miejscu prędkość przekroczył o 140 km/h, zatrzymali do kontroli drogowej policjanci.

Jego ryzykowne i nieodpowiedzialne zachowanie na drodze nagrała kamera policyjnego bmw. Jak się okazało w trakcie interwencji, 24 – latek nie miał przy sobie dokumentu odpowiedniej kategorii do prowadzenia pojazdu jednośladowego, nie wykupił też polisy ubezpieczeniowej motoru.

Za te wszystkie przewinienia mundurowi nałożyli na kierującego 4 mandaty na sumę 1350 złotych i 10 punktów karnych. Skierowali również zawiadomienie do prezydenta miasta, który wyda decyzję o zatrzymaniu prawo jazdy na 3 miesiące.

Szaleńcza jazda szczecinianina skończyła się na ul. Struga, bo jego motocykl został odholowany.

(g)

Fot. i film: KMP

Pędził przez Szczecin na motorze. Kosztowało go to 1350 zł

Komentarze

jeżdżcy - najezdzcy
Rozumiem - wiatr we włosach itp. , ale huk motorów zza okna mieszkania i ryk motorów w leśnej głuszy sprawiają ,że mam dość ! Może jedżta sobie na autostradę ?
2019-03-24 13:23:20
Spokojna
Tam jest tak codziennie. Za mało jest policji na drogach. Za mało kontroli. Piraci sa bezkarni .on prędzej czy później i tak się zabije oby tylko nie trafił na mnie moje dziecko.
2019-03-24 12:04:36
10 latek
Zanim ktos sie wypowie na temt np predkosci to warto zapoznac sie z przepisami a te jasno stanowia ze w obszarze miasta-jest to teren zabudowany najwieksza dozwolona predkosc to 70km/h. A tak dla przypomnienia to teren zabudowany zaczyna sie od tablicy "Szczecin" czyli dzielnicy "Ploni" oraz zjazdu z autostrady!!!! Nieodpowiedzialni kierowcy motorow powinni byc tak samo karani jak nieodpowiedzialni kierowcy samochodow, bez roznicy czym porusza sie potencjalny morderca!!!!! Powinno sie jeszcze zwrocic uwage na glosnosc wydechow w motorach!!!!!
2019-03-24 05:43:52
Bartek
A mi bardziej przeszkadza hałas od prędkości z jaką się poruszał, za chwilę zrobi się ciepło i znów zaczną od wieczora do późnych godzin nocnych wyć dawcy organów no swoich szosowych czy czoperowych wynalazkach. Chyba, że wprowadzić w nocy przy budynkach strefę 30km/h jak to jest w Niemczech, w godzinach od 22 do 60 rano. Tylko to uderzy we wszytkich, szczególnie zbuntują się złotówki. Albo niech magistrat zakupi dla policji decybeli mierze i niech policja zatrzymuje hałaśliwe pojazdy.
2019-03-23 23:55:35
Czyli
Miejski Kamikadze...!
2019-03-23 21:40:03
Jaki to Szczecin?
Struga jaki to Szczecin. Droga trzypasmowa i ograniczenie do 70km/h. Paranoja. Tam powinno byc 100-120km/h a nie 70. Ludzie opanujcie sie. Jaka jest roznica tego odcinka z odcinkiem pobliskiej autostrady. o sorry ten odcinek widoczny na zdjeciu od skrzyzowania chyba z Wiosenna do zjazdu na autostrade jest lepsza niz ta zakichana autostrada miedzy zjazdem a Dabiem/Zalomiem. Dodam ze tez jestem pieszym, kierowca samochody jak i jezdze motocyklem. Nie, nie szaleje jak ten mlodzieniec bo mam wiecej lat i wyobrani jednak na tym odcinku smialo rozpedam sie sam do 120km/h jadac zarowno autem jak i motocyklem.
2019-03-23 21:03:52
beee
A ja bym oczekiwał wprowadzenia ograniczenia poruszania się motocykli sportowych po drogach publicznych. Nierealne? A dlaczego normalni ludzie mają ponosić konsekwencje zachowań takich idiotów jak ten?
2019-03-23 20:33:43
czytam
Zaczęło się ! Już jeden pieszy w Polsce zabity przez motocyklistę . Oby to była ostatnia ofiara ścigaczy !
2019-03-23 20:25:58