wtorek, 12 listopada 2019.
Strona główna > Wiadomości > Pękła rura w Podjuchach. Kłopoty z wodą

Pękła rura w Podjuchach. Kłopoty z wodą

Pękła rura w Podjuchach. Kłopoty z wodą
Data publikacji: 2019-08-29 14:04
Ostatnia aktualizacja: 2019-08-30 10:16
Wywietleń: 1909 411226

W czwartek (29 sierpnia) rano doszło do awarii magistrali wodociągowej przy ul. Lechickiej w Szczecinie. Z tego powodu mieszkańcy Podjuch i Bukowego mają problemy z wodą – nie leci z kranów albo ma obniżone ciśnienie.

Pracownicy Zakładu Wodociągów i Kanalizacji pracują nad usunięciem awarii. Tymczasem podstawiono beczkowozy na osiedlu Bukowe i w Podjuchach.

Jak podaje ZWiK, awaria powinna zostać usunięta do godz. 15.

(isz)

Fot. Ryszard PAKIESER 

Komentarze

X
Wode puscili dopiero po 21 co z tego jak leci zolte g.... z kranu
2019-08-29 22:43:07
Azotowa Podjuchy
Wody nadal nie ma. Dzwoniąc na numer 994 ciągle jest zajęte, sąsiadka dzwoniła i prosiła o beczkowoz bo w naszym rejonie jest dużo małych dzieci i powiedzieli że nie my jedni mamy małe dzieci ale jeżeli ktoś ma dziecko 4 miesięczne w domu i karmi mlekiem modyfikowanym to jak ma nakarmić. Żeby zrobić synkowi jeść musiałam ubrać synka i jechać do sklepu kupić wodę w baniaku. Kpina jakaś!! Brak słów i żenada 😑😑
2019-08-29 21:34:03
Sindi
21:00 woda zaczęła powoli lecieć zimna ciepłej brak.
2019-08-29 21:02:59
Mieszkaniec Radosnej Podjuchy
Jest godz 20.54 a wody nadal nie ma w kranie . O beczkowozie można pomarzyć. Od 6 godzin próbuję się dodzwonić do pogotowia wodno kanalizacyjnego ale bez rezultatu. To są jakieś żarty. Każdy tylko potrafi brać pieniadze. Ciekawe czy ktoś zostanie pociągniety do odpowiedzialności?
2019-08-29 21:02:26
Luca
20.25 Nadal nic, brak wody, beczkowozów, jakiejkwiek informacji. Nr 994 wciąż zajęty.
2019-08-29 20:26:32
@mario
Idą wybory, ale nie samorządowe. ZWiK to spółka miejska, a prezydent Krzystek jeszcze ponad 4 lata porządzi, więc spoko luz.
2019-08-29 20:14:42
...
Brak słów mogli by dać jakąś informację a tu zero informacji zero wody..
2019-08-29 19:52:45
Asia
Godzina 19.28 a tu wody brak (os.Bukowe) Ciekawe jak długo jeszcze?
2019-08-29 19:29:37
Basia
Kiedy wreszcie ta woda dotrze na Bukowe?
2019-08-29 19:22:17
wkurzeni mieszkańcy Szczecina
Minęła 19 i gdzie jest woda?Zarząd miasta się nie sprawdza
2019-08-29 19:18:41
W kurwiony
Czy ktoś wie, czy dziś jeszcze będzie?
2019-08-29 19:12:01
spragniony
Godz 19 WODY BRAK. TRAGEDIA
2019-08-29 19:11:33
Zły
Brak beczkowozów,brak wody, brak kontaktu ze ZWiK, brak jakiejkolwiek informacji kiedy awaria zostanie usunięta. Szczeciński ZWiK ma wszystkich głęboko w d......
2019-08-29 19:07:54
G
19:06 Wody na Bukowym nadal nie ma. A beczkowozów nigdzie nie widać w pobliżu (ul. Akwarelowa)
2019-08-29 19:07:45
Bynio
18:50 susza w kranach. Na stronie ZWIK napisano Informacja o pracy lub awarii Opis pracy/utrudnień: Awaria magistrali przy ul. Lechickiej. Obniżone ciśnienie w sieci na terenie Bukowego oraz Podjuch. Planowana data zakończenia prac: 29-08-2019 Planowana godzina zakończenia: 15:00 Status prac: Przyjęte Kierownik będzie jutro z kluczami o rury.
2019-08-29 18:54:54
GS niemiecka gazeta!
GS potrafi przekopiować teksty z magistratu i to wszystko. Fabryka wody, netto arena, stadion pogoni a sieć wodociągowa jak i sieć kanalizacyjna nie są w dobrym stanie, nikt się tym nie interesuje! Gdyby nie wędkarze to most cłowy by się zawalił bo podklepywano przeglądy rok w rok bez dokumentacji, która zaginęła. P.S. Wody dalej brak a już prawie 19.
2019-08-29 18:27:01
Bynio
Informacja o pracy lub awarii informacja na stronieZWiK Opis pracy/utrudnień: Awaria magistrali przy ul. Lechickiej. Obniżone ciśnienie w sieci na terenie Bukowego oraz Podjuch. Planowana data zakończenia prac: 29-08-2019 Planowana godzina zakończenia: 15:00 Status prac: Przyjęte Czyli zrobione poszli do domu, kierownik przyjdzie rano z kluczami.
2019-08-29 18:26:38
mario
susza w kranach susza w informacjach Panowie idą wybory
2019-08-29 18:14:49
mario
18.10 susza
2019-08-29 18:12:07
Bukowe
Gdzie beczkowozy,brak informacji w którym miejscu i czy wogule dotarły.Beczkowozy powinny przemieszczać się na osiedlu.Pytanie czy dotarły.Całkowite lekceważenie mieszkańców.
2019-08-29 17:59:14
Mackof11
17.30 i nadal nie ma wody. Ktoś wie czy będzie dziś czy mam się wykąpać gdzie indziej?
2019-08-29 17:30:14
Aa
Kiedy bedzie woda, zadnych informacji. Na infolnie nie mozna sie dodzwonic osiem osob w kolejce I na pierwszej za kazdym razem automat rozlacza. Zero zainteresowana mieszkancami , 15 godzina minela.
2019-08-29 17:26:04
Gdzie korekta informacji?
!6:52 ale wg ZWIK woda będzie do 15:00, chyba, że jest mowa o piątku :) Wypadałoby podac jakąś informację, jest upał, gdzie beczkowozy?
2019-08-29 16:53:28
H2O
Ani beczkowozu ani wody w kranach...
2019-08-29 16:48:56
OK.2010
Ach te mrozy.
2019-08-29 16:06:41
Hgf
Godzina 16:00 a w kranach nadal susza (os. Bukowe).
2019-08-29 15:59:59