sobota, 20 października 2018.
Strona główna > Wiadomości > PiS pyta marszałka o podsłuch

PiS pyta marszałka o podsłuch

PiS pyta marszałka o podsłuch
Data publikacji: 2018-10-10 17:33
Ostatnia aktualizacja: 2018-10-12 10:53
Wywietleń: 1884 355618

Portal Onet poinformował, że na słynnych taśmach kelnerów z restauracji Sowa & Przyjaciele znalazła się także nielegalnie nagrana rozmowa Olgierda Geblewicza, marszałka województwa zachodniopomorskiego. W związku z tym politycy związani z Prawem i Sprawiedliwością, kandydująca do sejmiku zachodniopomorskiego Małgorzata Jacyna-Witt oraz kandydujący do rady miasta Szczecin Dariusz Matecki, zadają marszałkowi publiczne pytanie, czy informacja Onetu jest prawdą. A także: "Czy spotkanie to miało charakter towarzyski, czy wynikało z pełnionej przez Geblewicza funkcji przewodniczącego struktur Platformy Obywatelskiej w Szczecinie?", "Czy podczas tego spotkania rozmawiano o rozbudowie Galaxy, której właścicielem była spółka "Echo Investment", a dyrektorem spółki Krzysztof Kwapisz?", "Czy Krzysztof Kwapisz to jest ta sama osoba, co Krzysztof K., biznesmen któremu prokuratura postawiła zarzuty wręczenia korzyści majątkowych znacznej wartości?", "Kto finansował to spotkanie?".

(as)

Fot. Robert Wojciechowski (arch.)

Komentarze

leningardczyk
Wczoraj pacyna władowała się do skrzynek mieszkańców na Kaliny. leżały tam jej ulotki z wyretuszowaną ze zmarszczek szyją. Prawie wszyscy po wyjęcie ze skrzynki wrzucali je - niczym do urny - do stojącego pod skrzynkami kartonu na śmieci. Tak zagłosowali mądrzy ludzie. Polecam zapamiętać to 21 października.
2018-10-12 10:45:20
Piter
Geblewicz pakuj się! Twój czas właśnie minął!
2018-10-11 14:38:53
Z foto wziete
Panie z Goleniowa... a zna Pan to powiedzenie: ze smieje sie ten - kto Smieje sie ostatni !!
2018-10-11 12:49:37
Do... @ z godz: 08:41:19
A skad sie znasz na tym "Halo-perydol...niety" i jaka dawke oraz jak dlugo... Sam juz PO-biersz ??
2018-10-11 12:44:15
czarny delfin czeka
No i po co gościa oczerniacie. Albo coś kompromitującego jest albo nie ma. Jak nie ma to nie ma
2018-10-11 12:33:38
wtz
Neptun , nie należał , do samorządu województwa , ani do PO ani do miasta, więc na sprzedaż go razem z hotelem w Krakowie, Geblewicz nie miał wpływu. Projekt rozbudowy Galaxyy i zmiany w zagospodarowaniu to kompetencja miasta , Krzystka i jego sojuszników z PiS. Pisanie wiec bzdur, że z Geblewczem ktoś coś załatwiał , jest śmieszne, głupie, a przede wszystkim wynika albo ze złej woli , albo braku podstawowej wiedzy o kompetencjach.
2018-10-11 11:44:36
Kanalia
Ciekawe by były rozmowy z "Bohemy" ..... ale jaja by były ;-)))))
2018-10-11 10:05:52
Jarun
Czy on wygląda na marszałka ? Za to zdjęcie powyżej w ZUS-ie renta gwarantowana.
2018-10-11 09:33:00
Czas na prokuratora.
To cuchnąca sprawa z tym Geblewiczem. Podejrzane rozmowy. Podejrzani rozmówcy . Wcześniej dał kilka milionów złotych Niemcom z Bilfingera. zmarowane nasze pieniądze. Szambo.
2018-10-11 08:56:53
@ i PiS-emnie... PO-cisnac
Pamiętaj o lekach. A haloperydol bierz podwójnie.
2018-10-11 08:41:19
Pocisnąć Morawieckiego
Brawo PiS! Drążcie dalej! Pociśnijcie Morawieckiego! Nie może być tak, że partia robi wyjątki dla jakichś świętych krów. Pociśnijcie Morawieckiego i też Piotrowicza. Pokażcie, że nie dzielicie ludzi na swoich i obcych, nie kierujecie się legitymacją partyjną. Czekam, bo naprawdę to co się dzieje napawa mnie smutkiem i nie chcę, żeby moją partię reprezentowali tacy ludzie jak Morawiecki, Piotrowicz czy Szydło.
2018-10-11 08:27:40
gg
A to dlatego szeregowy poseł rozmawiał z premierem i ministrem 13 minut w samochodzie, widocznie na nowogrodzkiej tez nagrywaja tasmy :)
2018-10-11 08:14:32
.....
Przecież wszem i wobec od lat wiadomo że te tasmy to element rosyjskiej wojny hybrydowej, jedną z jej elementów była wygrana Trumpa,Orban,Brexit,potem Włochy,nie udało się tylko we Francji i we Włoszech ale w Polsce się udało-projekt Campridge Anatlitica,antyszczepionkowcy,same taśmy to także efekt tego ze pan F.handlował rosyjskim węglem-tzn go sprowadzał ale poprzedni rząd znacznie to ukrucił i były straty więc trzeba było coś zrobić.Od 3 lat import węgla z rosji corocznie rośnie, ustawa o OZE zaorana, za 1 rok max jak zobaczycie rachunki za prąd o 50% albo 100% wyższe to sie obudzicie.tasmy posluzyły do legalnego obalenia poprzedniego rzadu ,to sie nazywa zamach stanu, a obecne tasmy sluzba takze do wewnetrznej walki politycznej w obecnej ekipie
2018-10-11 07:50:53
Czysty przypadek
Tyle restauracji w Polsce, ale kolacja musiała być akurat tam i to w takim towarzystwie.
2018-10-11 06:52:27
i PiS-emnie... PO-cisnac
Oraz isc dalej PO nitce do klebka...!!
2018-10-10 22:37:32
antyPO
Bardzo dobrze! CIEKAWE CO Z TEGO WYJDZIE!!!??? Ciekawe dlaczego PO głosowała za oddaniem Neptuna?! Ale będą jaja, brawo JKM i Matecki, trzeba ich cisnąć!
2018-10-10 21:11:24
@gebbelsowcy
Jak ktoś się czuje nieswojo to klnie jak Morawiecki i oferuje kasę znajomym? Jakby to był uczciwy człowiek, to by majątku przed wyborcami nie schował. Podobnie jak Szydło. Porobili rozdzielności majątkowe, żeby poukrywać miliony i udawać biedaków, którym "się należało" wydoić suwerena.
2018-10-10 20:42:41
elektorat
To są odsmażane kotlety nawiedzona babo niezależna od pis
2018-10-10 19:47:03
Hal
Pacynka puściła bąka, a usłużny dziennikarz......
2018-10-10 18:57:19
gebbelsowcy
Dziwi atak na Morawieckiego, gdzie starał się rozmawiać z tymi "szychami" i widać, że czuł się nieswojo w tych ich rozmowach. Poza tym nie widzę nic złego w zatrudnianiu zaufanych osób, to samo jest u mnie w pracy. Widać po sposobie zachowania i rozmowy, że PO i to co było na taśmach to ich sposób na życie. Deweloperzy, ukłądy, prywatyzacje, państwa fikcyjne i dojenie ile się da nie patrząc, że będziemy klepać biede przez ich decyzje. Ta partia to rak na organizmie państwowym, ale jacy oni ładni :)
2018-10-10 18:56:41
Ha. ha
Jacyna powinna pytać Morawieckiego. Spec od brudnej kampanii
2018-10-10 18:54:47
kangur
Pan Geblewicz przypadkiem przechodził koło knajpy i spytał się która godzina,a te paskudne pisiory go nagrali.
2018-10-10 18:04:42
Nie zapominajcie o panu Morawieckim
Czy podobne pytania wysłali do premiera? Cisną go?
2018-10-10 18:04:08