wtorek, 22 października 2019.
Strona główna > Wiadomości > Plakaty Muchy tuż nad chodnikiem. A tak nie wolno

Plakaty Muchy tuż nad chodnikiem. A tak nie wolno

Plakaty Muchy tuż nad chodnikiem. A tak nie wolno
Data publikacji: 2019-10-08 21:17
Ostatnia aktualizacja: 2019-10-11 11:00
Wywietleń: 961 420053

Nie tylko na ul. Derdowskiego w Szczecinie, ale w wielu innych punktach miasta poseł PiS i jednocześnie kandydat na kolejną karencję Rafał Mucha powiesił swoje plakaty wyborcze tuż nad ziemią co jest niezgodne z uchwałą radnych sprzed kilku lat. Mówi ona o tym, że plakaty muszą wisieć przynajmniuej trzy metry nad ziemią, ale wielu startujących na Wiejską tego nie przestrzega.

Jak widać na zdjęciu plakaty Muchy przeszkadzają pieszym w swobodnym poruszaniu się po chodniku, ale zapewne posłowi partii, która ma w swojej nazwie prawo, łamanie gminnych przepisów - ustalonych także przez jego partyjnych kolegów - nie przeszkadza. O jakości użytego kleju przez kandydatów PiS już pisałem. Większość plakatów zmył deszcz.

Tekst i fot. M. KWIATKOWSKI 

Komentarze

Rencista. 499
Niestety o Ile to prawda co do minimum 3 metrów to większość plakatów wyborczych od zawsze usytuowują dużo poniżej I dotyczy to wszystkich opcji politycznych.To co na zdjęciu oczywiście mocne przegięcie.Do tego te niechlujnie pozawieszane PROWIZORKI NA PŁOTACH ...., na paletach ,np skrzyżowanie Łukasińskiego z Nasienną w Szczecinie.
2019-10-11 10:58:25
plastyk
skąd w Szczecinie plakaty Alfereda Muchy
2019-10-10 06:20:02
Bezprawie i Niesprawiedliwość
Pisowcom wszystko wolno. Mogą lżyć, kraść, kłamać i nikt im nic nie zrobi
2019-10-09 17:28:21
wiadomo
Nic dziwnego, że tylko PiS jest na celowniku byłego TW.
2019-10-09 16:24:39
dexter
ON JEST Z PiS I JEMU SIĘ TO PO PROSTU NALEŻY!!!
2019-10-09 14:31:52
Plakaty Muchy tuż nad chodnikiem
Mucha wysoko nie lata!
2019-10-09 09:41:17
asd
Idealna antyreklama :D
2019-10-09 09:22:18
Szn
Skoro niezgodne to dlaczego wiszą, a nie są zdjęte i zutylizowane. Czyżby miasto nie miało inspektorów, którzy codziennie kontrowaliby ulice pod kątem prawidłowości zawieszania, a przede wszystkim tego, czy wiszą legalnie i są opłacone - tak jak wszystkie reklamowe banery?
2019-10-09 07:16:06
aa
On tamtędy nie chadza!!!
2019-10-09 05:43:22
oj tam, oj tam
Powiszą do 13-ego i znikną - proste, że tak. Nie napędzajcie gównoburzy, tablice każdego kandydata zapewne wiszą niżej, niż je pierwotnie powiesili.
2019-10-08 21:58:51