środa, 20 czerwca 2018.
Strona główna > Wiadomości > PO uczciło Marzec '68

PO uczciło Marzec '68

PO uczciło Marzec '68
Data publikacji: 2018-03-14 15:01
Ostatnia aktualizacja: 2018-03-15 10:39
Wywietleń: 1079 318314

Szczecińscy posłowie i miejscy radni Platformy Obywatelskiej złożyli kwiaty pod pomnikiem Adama Mickiewicza - aby upamiętnić wydarzenia Marca '68. Pięćdziesiąt lat temu studenci, także w Szczecinie, wystąpili przeciwko komunistycznej władzy. Efektem tych zdarzeń była zaaranżowana przez komunistów antysemicka nagonka.

(as)

Fot. Ryszard Pakieser

Komentarze

Jurgen
Pomyśleć tylko że w TYM miejscu stał WSPANIAŁY pomnik Fryderyka Wielkiego.
2018-03-15 10:32:23
Klempa
Kurde. A oni te kwiaty składali, żeby upamiętnić studentów, czy komunistów? Bo jak słyszę "PO", to nie wiem, czy czczą swoich idoli, czy podlizują się studentom i innym normalnym.
2018-03-15 10:31:52
Biały murzyn ze Szczecina
W tych wszystkich pochodach, czarnych marszach i uroczystościach w których biorą udział politycy PO, wszyscy maja białe róże. Nawet w niemieckiej korporacji w której pracuje, dyrektorzy na dzień kobiet rozdawali paniom białe róże...
2018-03-15 09:02:09
Polacy powinni...
...stawiać pomniki Panu Władysławowi Gomułce, który oczyścił wszelkie władze, uczelnie i instytucje z żydostwa!
2018-03-15 08:53:31
antysejmita
Oj, przydalby sie Goumulka aby pognac cale to PO do Izraela
2018-03-15 08:45:10
JJ
Patrzac na wszesniejsze wpisy serce roscie. Nitras i reszta bandy ... Jedyna szansa dla was na dalsze instnienie w polskiej polityce to sfalszowane wybory. A jako kandydat na prezydenta szczecina, to juz jest farsa w najczystej postaci ...
2018-03-15 08:26:42
Polakkatolik
a ile daje PiS za te dziadowskie antysemickie i antypolskie wpisy? 60 tys czy 70 tys?
2018-03-15 08:12:19
@&@
Żydokomuna znowu wyłazi z kanalizacji.
2018-03-15 07:45:09
Myślibórz
Nie rzyczę sobie aby tak zakłamane typy bezcześciły to miejsce swą obecnością.
2018-03-15 06:54:01
shuye
A co tu komentować - zdjęcie mówi wszystko.
2018-03-15 06:48:46
Konrad
Cyniczna obłuda. Nic więcej dodać nic ująć.
2018-03-15 06:46:30
jajca
- w tych czasach każdy dupek robi karierą na tych z których Niemcy robili mydło...Taką mamy pogodę, każdy chce mieć w życiorysie "brata starszego", ale tych zutylizowali (dawniej tego pojęcia nie było) "naziści", a resztę podobno wypędziła "komuna". Niektórzy "bracia" nie wyjechali, uparli się doczekać "octu i musztardy".
2018-03-15 01:31:14
A ciekawe... ?
Czy i tego typu "PO-chodo / WY-pady" w godzinach pracy... sa rowniez oplacane z Pieniedzy Podatnikow...???
2018-03-14 23:59:56
Ekipa POdobna do tej ciągnącej z wielkim natężeniem piękny samolot na grubej linie.
.
2018-03-14 22:44:47
Dlaczego i za co...??
Komunisci w 1968 roku zrobili antysemicka nagonke - pytanie dlaczego i za co...? A 50 lat pozniej w 2018 roku PO-stkomunisci chodza z bialymi rozami i tez pytanie - dlaczego i za co..??
2018-03-14 22:18:32
Wawrzek
Miliony Polaków chciało wyjechać na Zachód- nikt nie dostał paszportu. A ponadto czy Nitras wie kto to Mickiewicz? i po co On tak biegnie? przecież ten Mickiewicz nie ma torebki. Tym "białoróżowcom" polecam film "Lejbuszewo" nie tak dawno wyświetlony w TVP Szczecin
2018-03-14 22:03:03
odnowiciel
jakie muły a gdzie kukła koch,
2018-03-14 21:20:05
odnowiciel
żenada
2018-03-14 21:16:08
obserwator
wstyd!!!!!!!!!1 kogo wy chłopcy reprezentujecie????????????
2018-03-14 19:39:44
Może Martwe
Niektorzy chcieli wyjechać, tam jest cieplejszy klimat, pomarańcza świeże itp Polska dostala zadyszki...
2018-03-14 19:37:37
zibi
Wybory sie zbliżają , gdzie byli w poprzednich latach.
2018-03-14 18:34:57
Czy bardziej żałośni, czy bardziej fałszywi ??
.
2018-03-14 18:19:04
Antynitras.
Nitras ? A on tam po co ?
2018-03-14 16:12:17
,
Co w tym złego, może uczcili członków swoich rodzin,którzy musieli wyjechać.
2018-03-14 16:09:11