piątek, 20 lipca 2018.
Strona główna > Wiadomości > Polska Razem popiera Rogowskiego

Polska Razem popiera Rogowskiego

Polska Razem popiera Rogowskiego
Data publikacji: 2017-03-27 16:23
Ostatnia aktualizacja: 2018-07-12 12:18
Wywietleń: 414 228457

Kandydata na prezydenta Stargardu Ireneusza Rogowskiego z PiS oficjalnie poparli reprezentanci zarządu regionalnego Polski Razem. Zdaniem wiceprzewodniczącej tej partii Ewy Chmielewskiej, Rogowski dał się poznać w powiecie jako dobry gospodarz, dlatego bez wątpienia będzie też dobrym gospodarzem miasta.

E. Chmielewska przyznaje, że reprezentanci Polski Razem zapoznali się z sylwetkami wszystkich kandydatów na prezydenta Stargardu i uznali, że przedstawiciel PiS jest najlepszy. Przede wszystkim dlatego, że potrafi doskonale radzić sobie w „tym trudnym obszarze samorządowym, jakim jest powiat".

- Pan Rogowski od trzech lat jest numerem jeden w starostwie - uzasadnia Ewa Chmielewska, wiceprzewodnicząca zarządu regionalnego Polski Razem. - Jako osoba decyzyjna, podpisuje i odpowiada za wszystkie ważne postanowienia dla powiatu stargardzkiego. Natomiast jego rywale zawsze byli numerami dwa albo trzy, którzy wspierają, doradzają, ale nigdy w pełni nie odpowiadają za podjęte decyzje. Poza tym Ireneusz jako kandydat opcji rządzącej ma poparcie nie tylko posłów i wojewody, ale też ministrów i ich zastępców, a dzięki temu może więcej zdziałać dla miasta.

Według E. Chmielewskiej, w Stargardzie nie jest źle, ale może być lepiej. Mankamentem jest to, że dotychczasowe władze nie do końca wykorzystują dostępne programy pozyskiwania wsparcia finansowego. Jako przykład podała m.in. nie w pełni wykorzystany potencjał programu „Maluch 2016" i „Maluch 2017". - A Rogowski, którego hasłem wyborczym jest „Stargard plus" jako prezydent miasta pokaże, że można szybciej, lepiej, więcej i dynamicznie.

E. Chmielewska dodała też, że w połowie czerwca br. do Stargardu przyjedzie Naukobus, dzięki któremu uczniowie pod czujnym okiem animatorów z warszawskiego Centrum Nauki Kopernik będą mogli przeprowadzać doświadczenia z zakresu fizyki. ©℗

Tekst i fot. (gra)

Na zdjęciu: kandydat na prezydenta Stargardu Ireneusz Rogowski (w środku) w towarzystwie wiceprzewodniczącej zarządu regionalnego Polski Razem Ewy Chmielews

Komentarze

Hej Stargard
Nie słuchajcie pani Chmielewskiej, ona nawet w swoich Policach znana jest tylko swoim byłym uczniom.
2017-03-31 20:14:05
k-2
Takie twory jak Polska Razem czy Solidarna Polska, w regionie SP jest pod dowództwem nieudacznego radnego Roberta Stankiewicza, nie istnieją. To 3-4 członków, którzy są przewodniczącymi, skarbnikami, zarządem i sekretarzami.
2017-03-27 16:42:08

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
15
na godz. 00:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Flis przypłynął do Szczecina
Zjazd Młodych Gwiazd 2018 i „Siedem życzeń”
Różankowe urodziny Szczecina
Poprzedni Następny

Nekrologi

W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy