wtorek, 12 listopada 2019.
Strona główna > Wiadomości > Potrącenie pieszego na Energetyków

Potrącenie pieszego na Energetyków

Potrącenie pieszego na Energetyków
Data publikacji: 2019-08-08 17:01
Ostatnia aktualizacja: 2019-08-09 21:47
Wywietleń: 1711 407369

Do potrącenia pieszego doszło w czwartek (8 sierpnia) ok. godz. 16 na ulicy Energetyków w Szczecinie, na nitce w stronę Prawobrzeża. Na miejscu jest karetka pogotowia. W związku z wydarzeniem zablokowany jest lewy pas jezdni w pobliżu skrzyżowania z ulicą Świętego Floriana. Spory korek utworzył się w kierunku Basenu Górniczego. Nie wiadomo do kiedy potrwają utrudnienia.

(KK)

Fot. Facebook Suszą! Szczecin

Komentarze

Do 2019-08-09 16:32:33.
Tak ciężko poczekać chwilkę, aż przejedzie samochód ? Nie zdarzyło mi się czekać dłużej niż 2 minuty. Święta krowa nie będzie czekać, musi wleźć od razu.
2019-08-09 21:45:24
kolejny Janusz
tak ciężko się zatrzymać i przepuścić pieszego... mi to nie sprawia problemu a Janusze w swych rupciach to paniska wielkie, na czerwono mu jeszcze wymalować pas by czuł się jak na gali rozdania oskarów.
2019-08-09 16:32:33
święta krowa wpakowała się.
Jeszcze jedna święta krowa wpakowała się pod samochód. Za leczenie takich głupoli muszą płacić wszyscy.
2019-08-09 10:52:09
Gość
"W związku z wydarzeniem zablokowany jest lewy pas jezdni" Jakoś nie pasuje mi określanie wypadku, mianem wydarzenia.
2019-08-09 10:51:07
kierowca , pieszy i rowerzysta
nie neguję winy kierowcy , ale w dzisiejszych czasach gdzie tylko pośpiech , chamstwo na drodze i buractwo oraz brak myślenia są takimi właśnie tego efektami , poruszam się wszelkimi różnymi sposobami ale jako pieszy np nie wpierdalam się przed kanokadę samochodów nawet jak chcę przejść na drugą stronę , wolę poczekać kilka sekund , no może nawet minutę niż przełaźić na siłę , bo MAM PIERWSZEŃSTWO , to samo dotyczy innych środków transportu , przepis to nie wszystko i cię nie ochroni , tylko zdrowo rozsądkowe pozytywne myślenie , pozdrawiam
2019-08-09 08:45:15
Czytelnik
XXI wiek, a na głównej trasie wyjazdowej znajduje się jeszcze przejście bez sygnalizacji świetlnej. Brawo dla specjalistów z ZDiTM'u!!! Fakt - oni nie mają czasu na takie pierdoły, bo są wiecznie zajęci paraliżowaniem ruchu(patrz pseudo ścieżki/pasy rowerowe, a ostatnio plac Orła Białego).
2019-08-08 21:51:45
aaa
kierowca chyba winny bo skuty kajdankami w asyscie policjanta siedzial na ławce przystanku
2019-08-08 19:46:47
Honorat
Na przejściu prowadzącym na przystanek tramwajowy pod Trasą Zamkową jest bardzo niebezpieczne, gdyż samochody pędzą od strony Mostu Długiego z prędkością co najmiej 70 km. Trzeba długo czekać, aż któryś z kierowców łaskawie się zatrzyma przed przejściem. Nie ma jednak gwarancji, że inny "miszcz" kierownicy na sąsiednim pasie się zatrzyma, zwłaszcza jeżeli gna ciężarówą.
2019-08-08 19:14:50
max
Jak widać "miszcz" lewego pasa w akcji. Rozumiem, że już pożegnał się z prawem jazdy