piątek, 24 maja 2019.
Strona główna > Wiadomości > Powstaje 100-metrowa flaga na 100-lecie niepodległości

Powstaje 100-metrowa flaga na 100-lecie niepodległości

Powstaje 100-metrowa flaga na 100-lecie niepodległości
Data publikacji: 2018-02-27 19:04
Ostatnia aktualizacja: 2019-04-13 00:37
Wywietleń: 1688 316046

Ochotnicy ze Szczecina szyją 100-metrową, biało-czerwoną flagę na 100. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Flaga powstaje z inicjatywy środowisk patriotycznych Szczecina: Fundacji Polskich Wartości i Bractwa Małych Stópek. Ulicami Szczecina poniosą ją mieszkańcy podczas marszu dla Żołnierzy Wyklętych, który odbędzie się 1 marca. 

Fot. PAP/Marcin Bielecki

Powstaje 100-metrowa flaga na 100-lecie niepodległości Powstaje 100-metrowa flaga na 100-lecie niepodległości Powstaje 100-metrowa flaga na 100-lecie niepodległości

Komentarze

Głowy odrosły hydrze.
Nienawiść do kościoła to była w Hiszpanii i w Francji. Wtedy ojczulków szlachtowali jak wieprzy. Tacy dobrzy ojczulkowie, a tak podpadli Francuzom i Hiszpanom. Głowy odrosły hydrze.
2018-03-01 02:31:45
Brawo !
Brawo koleżanki i koledzy. To piękny patriotyczny gest . Dzięki takim ludziom jak Wy - chce się żyć.
2018-02-28 17:18:24
do niektórych
Wy Polski i Polaków nienawidzicie z osobistych powodów , czy wam ktoś płaci -?Co Was obchodzi ,że Polacy / wiekszość / szanuje barwy narodowe i jest z nich dumna ?Rozgrywacie swoją antypisowską polityczkę ? Kościoła nienawidzicie ? chyba tak .To może większa flagę z czarnym orłem zatknijcie sobie w ....
2018-02-28 13:37:50
Do 2018-02-28 10:51:08.
Do 2018-02-28 10:51:08. Z jakiego powodu wypisujesz takie głupoty ? Nic nikogo nie boli i nie pisze w znienawidzonym języku. Coś ci sie poPiSiło.
2018-02-28 13:03:28
Do komentujących
Skoro kogoś bolą barwy Polski, to co robi w tym kraju i dlaczego pisze w tym znienawidzonym języku?
2018-02-28 10:51:08
Chyba PRZEKLĘTYCH!!!
Marsz nazifaszystów z katabasami na czele!
2018-02-28 09:34:57
ZS
100% normy, 150%.... przodownicy pracy wrócili
2018-02-27 21:27:58
kiedy będzie ?
A marsz dla Księży Wyklętych kiedy będzie ?
2018-02-27 19:46:51