poniedziałek, 23 września 2019.
Strona główna > Wiadomości > Powstanie nowy basen w SP 51 w Szczecinie

Powstanie nowy basen w SP 51 w Szczecinie

Powstanie nowy basen w SP 51 w Szczecinie
Data publikacji: 2019-08-16 19:56
Ostatnia aktualizacja: 2019-08-21 13:43
Wywietleń: 1653 408766

Miasto Szczecin ogłosiło przetarg na budowę nowoczesnej hali basenowej z zapleczem w Szkole Podstawowej nr 51 przy ul. Jodłowej w Szczecinie. 

Hala basenowa składać się będzie z 25-metrowego basenu pływackiego oraz basenu rekreacyjnego. Basen rekreacyjny zostanie wyposażony w 3 tory do nauki pływania, oraz zjeżdżalnię prostą o długości 9m. W budynku znajdą się przebieralnie, dwie dodatkowe sale fitness i dwie sauny fińskie, trybuna na 149 miejsc oraz galeria widokowa na 73 miejsca.

Termin nadsyłania ofert mija 17 września. Wykonawca będzie miał dwa lata na realizację inwestycji.

Ł.T

Wizualizacja UM

 

Powstanie nowy basen w SP 51 w Szczecinie Powstanie nowy basen w SP 51 w Szczecinie Powstanie nowy basen w SP 51 w Szczecinie Powstanie nowy basen w SP 51 w Szczecinie

Komentarze

Czytelnik
Więcej lokalnych pływalni i ośrodków wodnych zamiast super drogiej Fabryki Wody. Bliżej mieszkańca i bliżej uczniów
2019-08-18 14:34:55
ala66
Podanie adresu inwestycji świadczy o dziennikarskiej solidności. Nie po to płacę za gazetę by po później szukać informacji w google'ach.
2019-08-17 13:29:28
malkontent
kulaj beret i szukaj dalej kota
2019-08-17 12:24:45
szuka kota.
A ja wpisałem w google SP51 Szczecin. Szybciej niż czytanie wypocin malkontentów. Pozdrawiam.
2019-08-17 10:04:57
tylko pytam...
ul.Jodłowa to w lesie na Głębokim ????????????????
2019-08-17 09:54:34
Westbos
Ja nie wiedziałam gdzie się mieści SP 51 i dzięki za podpowiedź ;)
2019-08-17 09:52:41
do ala66
ponieważ sp 51 to tak samo jak jw 12-39 militarne oznaczenia redakcji pozdrawiam
2019-08-17 09:40:37
Ciekawy
Nowy basen powstanie w miejscu starego?
2019-08-17 09:25:15
SP 51, ul. Jodłowa 21.
SP 51, ul. Jodłowa 21. Świerczewo (w pobliżu Pogodno/Turzyn).
2019-08-17 07:06:59
Łokitoki
Ala, przecież to oczywiste. Wszyscy wiedzą gdzie jest SP 51, po co się tak rozpisywać ;)
2019-08-17 01:37:03
ala66
Czy przy okazji nie powinno być napisane przy jakiej ulicy jest szkoła?
2019-08-16 22:36:47