piątek, 25 maja 2018.
Strona główna > Wiadomości > Rozdawali Dmowskiego, Paderewskiego i Piłsudskiego

Rozdawali Dmowskiego, Paderewskiego i Piłsudskiego

Rozdawali Dmowskiego, Paderewskiego i Piłsudskiego
Data publikacji: 2018-02-12 20:54
Ostatnia aktualizacja: 2018-02-14 22:47
Wywietleń: 691 313872

Coroczną kampanię społeczną „Kocham Polskę" prowadzili w poniedziałek w stargardzkim śródmieściu przedstawiciele szczecińskiego koła Młodzieży Wszechpolskiej. Organizatorzy akcji rozmawiali z przechodniami i rozdawali im plakaty z wizerunkami Romana Dmowskiego, Ignacego Paderewskiego i Józefa Piłsudskiego, nawiązujące do setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

- Nasze przedsięwzięcie prowadzimy z okazji czternastego lutego, święta zakochanych - twierdzi Filip Iwański, prezes szczecińskiego koła Młodzieży Wszechpolskiej. - Zależy nam na krzewieniu miłości do ojczyzny i kształtowaniu postaw patriotycznych wśród mieszkańców. Poza tym czternastego lutego to dzień utworzenia Armii Krajowej, więc o tej dacie i tej organizacji należy szczególnie pamiętać. ©℗

Tekst i fot. (gra)

Na zdjęciu: Organizatorzy kampanii społecznej „Kocham Polskę" (od lewej): Wojciech Baran, Filip Iwański i Kamil Ścisłowski.

Komentarze

321
5 piw zamowione?i prince polo?nawet kukiz sie was wstydzi.
2018-02-14 10:05:24
@Pikuś.
O edukację młodzieży jestem spokojny. Rosnąc szeregi KOD i światłe przemówienia starszych dam i zasłużonych towarzyszy - obrońców konstytucji, praworządności i powolności sądów, które są na ich zbiegowiskach głoszone światle wyedukują naszą młodzież. Podobnie jak zagraniczne media piszące i nadające w języku polskim i reprezentujące interesy "polskie". Przykładem tak wysoko wyedukowanej osoby jest często goszczący na tym forum @Pikuś. Dziękujemy za dotychczasowe wpisy i prosimy o następne. Równie światłe!
2018-02-13 15:17:57
Pikuś.
Liczebność nacjonalistów ze Szczecina wzrosła o jedną osobę w stosunku do ostatniej pikiety przed UW. To faktyczna potęga. Nie wiadomo tylko dlaczego ich nacjonalizm nie znajduje zrozumienia wśród Polaków. Widocznie jest nazbyt prymitywny. O ich poziomie niech świadczy, że lansują lewaka i socjalistę Piłsudskiego. Coś z wykształceniem tych zagubionych życiowo ludzi jest nie tak.
2018-02-13 00:53:12
@Dumni i Nienawistni
A TieVałeN było naiwniaczku? Na półkę na prawie rok "gorący" materiał odłożyło? Za puściutko w łepetynce, żeby zrozumieć, naiwniaczku.
2018-02-12 23:39:00
k
BRAWO !!!
2018-02-12 22:29:20
młodzież górą!
Pożyteczna akcja. Pozdrowienia!
2018-02-12 22:23:40
Dumni i Nienawistni
''Wafelki'' byli ? Nie ubrali ubranek od Hugo Bossa ? wstydzą się swoich idoli |?
2018-02-12 21:44:28
Super akcja, brawo POLSKA!!!!
Chciałbym taki :( NA pohybel lewakom.
2018-02-12 20:56:06