poniedziałek, 23 września 2019.
Strona główna > Wiadomości > Rozpoczyna się Bud-Gryf, a w nim Strefa Piwna

Rozpoczyna się Bud-Gryf, a w nim Strefa Piwna

Rozpoczyna się Bud-Gryf, a w nim Strefa Piwna
Data publikacji: 2018-03-15 22:30
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 12:05
Wywietleń: 2874 318557

W piątej - 16 marca br. - ruszają trzydniowe targi Bud-Gryf & Home. Organizatorzy zapraszają szczecinian do hali Międzynarodowych Targów Szczecińskich przy ul Struga. Do niedzieli prezentować się będą wystawcy z branż budowlanej, remontowej, energetycznej i wnętrzarskiej. Wstęp wolny.

Podczas trzech dni na odwiedzających targi czekać będzie blisko 180 wystawców na ponad 130 stoiskach. Prezentacje produktów i usług rozpoczną się w piątek o godz. 12.00 i potrwają do 17.00.

Także w piątek, w godzinach od 10.00 do 14.30, odbędzie się XI Konferencja OZE „Odnawialne źródła energii szansą zrównoważonego rozwoju”. Chętnych do uczestnictwa w panelu organizator zaprasza do wcześniej rejestracji, bezpośrednio w hali MTS. W podobnych godzinach (10.00 – 15.30) trwać będzie Międzynarodowa Giełda Kooperacyjna, która umożliwi przedsiębiorcom nawiązanie cennych kontaktów biznesowych.

- Oficjalne otwarcie targów zaplanowane zostało na godz. 12.20. Odbędzie się ono na scenie wewnątrz hali wystawienniczej. Wystawców i pierwszych gości powita m.in. Ireneusz Nowak, Prezes spółki Żegluga Szczecińska Turystyka Wydarzenia, która odpowiada za organizację wydarzenia - informuje Tomasz Owsik-Kozłowski, ŻSTW.

Pierwszy dzień Bud-Gryfu to także dobrze wystawcom znany konkurs „Wyróżniony Wyrób“. Od rana zgłoszone do rywalizacji stoiska odwiedzać będzie komisja konkursowa, która zadecyduje, które produkty w tym roku zasługują na wyróżnienie. Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród zaplanowane jest na godz. 17.15, zaraz po zamknięciu targów dla odwiedzających.

- Piątek to także pierwszy dzień remontu targowego pokoju w ramach strefy Pimp Your Room. Od 14.00 do 15.30 wspólnie ze specjalistami zajmiemy się przygotowaniem pomieszczenia, które w niedzielę, po serii prac ekspertów z różnych branż, stanie się gotowym do zamieszkania pokojem. Szczególnie zachęcamy do odwiedzenia strefy tych, którzy planują budowę lub remont i chcą się ustrzec najczęściej popełnianych błędów - zachęca Tomasz Owsik-Kozłowski.

Od 12.00 do 17.00 do dyspozycji targowych gości będzie także Strefa Ergonomii, gdzie odbywać się będą pokazy i konkursy dla gości. To tam dowiemy się, jak przygotować przestrzeń biurową, magazynową czy socjalną tak, by była ona bezpieczna i wygodna dla pracownika.

- Na terenie targów powstanie także Strefa Piwna, w której spróbować będzie można m.in. Piwa Budowlańca stworzonego specjalnie na Bud-Gryf. Strefa, przygotowana wraz ze znanym już naszym mieszkańcom Szczecin Beer Festem, znajdzie się zarówno w samej hali, jak i tuż przed wejściem. Tak, by po wędrówce między stoiska usiąść, chwilę odpocząć i spróbować różnorodnych piw kraftowych. Partnerem strefy jest Markiz Serwis i Spa Ogrodowe - informuje T. Owsik-Kozłowski.

- Najmłodszych bud-gryfowych gości zapraszamy do wspólnego eksperymentowania w Strefie Małego Inżyniera. To tam udowodnimy, że nauka może być nie tylko niezwykle interesująca, ale także potrafi zaskoczyć różnorodnością barw! Na dzieci czekać będzie także kącik pełen kolorowanek, kredek i klocków oraz warsztaty z Twórczą Cytrynką, podczas których najmłodsi własnoręcznie przygotują kolorowe, słodkie lizaki, cukierki i inne pyszności - dodaje organizator.

Pełny program targów: http://zegluga.szn.pl/pl/wydarzenia/2018/bud-gryf-home-2018/program

Plan hali, rozstawienie stoisk i wykaz wystawców: http://zegluga.szn.pl/pl/wydarzenia/2018/bud-gryf-home-2018/plan-hali

*** 

Targi Bud-Gryf & Home [16-18 marca 2018]:

·         piątek              > 12.00 – 17.00

·         sobota             > 10.00 – 17.00

·         niedziela           > 10.00 – 17.00

(isz)

Na zdjęciu: Obrazki z targów w 2016 roku.

Fot. Marek Klasa

Rozpoczyna się Bud-Gryf, a w nim Strefa Piwna Rozpoczyna się Bud-Gryf, a w nim Strefa Piwna Rozpoczyna się Bud-Gryf, a w nim Strefa Piwna Rozpoczyna się Bud-Gryf, a w nim Strefa Piwna

Komentarze

many
wszędzie piwsko, a potem morderstwa rozboje... ech...
2018-03-16 12:31:12
P
Parking też darmowy?
2018-03-16 06:37:36

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
12
na godz. 03:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Wokalne popisy na pl. Grunwaldzkim

Nekrologi

Sonda

Czy popierasz Marsz Równości?

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie