środa, 23 maja 2018.
Strona główna > Wiadomości > Ruch po nowym rondzie w Gryfinie

Ruch po nowym rondzie w Gryfinie

Ruch po nowym rondzie w Gryfinie
Data publikacji: 2017-12-06 19:44
Ostatnia aktualizacja: 2018-02-14 22:39
Wywietleń: 2888 304054

Dziś (6 grudnia) na miejscu budowanego w Gryfinie od sierpnia br. ronda na skrzyżowaniu ulic: Wojska Polskiego, Pomorskiej i Kolejowej, w ciągu drogi wojewódzkiej 120, pojawił się  Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego Olgierd Geblewicz i pochodząca z Gryfina radna Sejmiku Województwa Zachodniopomorskiego Ewa Dudar. Wizyta samorządowców związana była z oddaniem ronda zmotoryzowanym. Od południa samochodów przybywało z minuty na minutę. Trwają jeszcze ostatnie prace przy chodnikach; wszystkie mają zakończyć się do przyszłego wtorku (12 grudnia). Budowa ronda kosztowała nieco ponad 2 mln 600 tys. zł. Mikołajki stały się okazją do przekazania wyczekiwanej inwestycji drogowej; jej zadaniem jest usprawnienie ruchu kołowego i poprawa bezpieczeństwa. Prosto z miejsca nowego ronda samorządowcy udali się do Domu Pomocy Społecznej w Nowym Czarnowie, by tradycyjnie przekazać prezenty pensjonariuszom placówki.

Tekst i fot. (akme)

Ruch po nowym rondzie w Gryfinie Ruch po nowym rondzie w Gryfinie Ruch po nowym rondzie w Gryfinie Ruch po nowym rondzie w Gryfinie Ruch po nowym rondzie w Gryfinie Ruch po nowym rondzie w Gryfinie Ruch po nowym rondzie w Gryfinie Ruch po nowym rondzie w Gryfinie Ruch po nowym rondzie w Gryfinie

Komentarze

Rudolf czerwononosy
Pan Marszałek na głównym zdjęciu to ten krasnal z dzwoneczkiem w zielonym kubraczku.
2017-12-07 17:35:46
Do...Jaruna
Kto nadzorowal w rzeczywistosci, to Ci na miejscu ciezko pracujacy Robotnicy... najlepiej wiedza ! Dziwne wiec, ze az przez 70 lat (1945-2015) nic tam nie PO-wstalo ? A teraz nagle "nie dzieki PO-owcom" (?) tylko dzieki dzialaniom Obecnego Rzadu w Warszawie i Unijnym dotacjom !!
2017-12-07 12:17:35
Jarun
Brawo panie marszałku Geblewicz. Dzięki pana nadzorowi tak szybko powstało to rondo.
2017-12-07 09:47:56
@rondo
Jak to gdzie burmistrz...w kościele. Ostatni NORMALNY burmistrz Gryfina nazywa się Wojciech Długoborski. A po nim ...służba kościołowa.
2017-12-07 09:45:02
roger
same buraki. żenujace zachowanie
2017-12-07 07:47:42
Do: odr rondo
Jeżeli ktoś jest gospodarzem, na którego terenie ktoś zasponsorował remont, to oczywiste, że pojawia się, choć może nie wysuwać się do pierwszego szeregu. Poza tym, wypadałoby podziękować ;)
2017-12-07 06:48:45
odp rondo
Władze Gryfina nie przyczyniły się do inwestycji to też ich nie ma, proste...
2017-12-06 22:39:48
Marcin90
Brawo! Inwestycja odciąży Gryfino :)
2017-12-06 22:33:27
rondo
A gdzie burmistrz Gryfina?
2017-12-06 22:07:52
Marszalkowe wypady...
A nie ma ten Marszalek "wazniejszych zadan"... ze probuje robic "PO-lityczne punkty" nawet na rondzie ? Gdzie NAJCIEZEJ napracowali sie robotnicy z Gryfina - a chyba nikt z Goleniowa i Szczecina ??
2017-12-06 21:27:19