niedziela, 27 maja 2018.
Strona główna > Wiadomości > Ruszył z butelką na chłopca. Obezwładnił go policjant po służbie

Ruszył z butelką na chłopca. Obezwładnił go policjant po służbie

Ruszył z butelką na chłopca. Obezwładnił go policjant po służbie
Data publikacji: 2018-04-26 11:54
Ostatnia aktualizacja: 2018-04-27 16:52
Wywietleń: 1532 324869

Goleniowski policjant, będąc w czasie wolnym od służby obezwładnił mężczyznę, który pod wpływem alkoholu groził chłopcu trzymając w ręku szklaną butelkę i wyzywał przechodniów.

Sierż. szt. Artur Szczepanik, na co dzień przewodnik psa służbowego, spacerował z rodziną w niedzielne popołudnie ul. Szczecińską w Goleniowie, kiedy zwrócił uwagę na zakłócającego porządek mężczyznę. 35-latek, znany funkcjonariuszowi z wcześniejszych interwencji krzyczał i wyzywał przechodniów. W pewnym momencie ruszył energicznie w stronę chłopca, grożąc mu szklaną butelka z piwem, którą trzymał w dłoni.

- Goleniowski funkcjonariusz nie pozostał obojętny. Używając siły fizycznej, obezwładnił agresywnego mężczyznę, a następnie przekazał w ręce kolegów będących na służbie. Zatrzymany 35-latek miał w organizmie 2,5 promila alkoholu. Dzięki zdecydowanej postawie i prawidłowej reakcji funkcjonariusza będącego w czasie wolnym od służby, nie doszło do tragedii - ocenia st. asp. Julita Filipczuk.

Zatrzymany 35-latek za swoje czyny, odpowie przed sądem.

(k)

Na zdjęciu: sierż. szt. Artur Szczepanik na co dzień jest przewodnikiem psa służbowego.

Fot. policja

Komentarze

2222
na sybir i do łagrów za miskę ryzu na 25 lat to sie nauczy kultury patus
2018-04-26 13:26:17
-
"+" CO PROPONUJESZ? SZWADRONY ŚMIERCI, WIĘZIENIE PREWENCYJNE? NIESTETY, POLSKA JAKBY TO ŚMIESZNIE NIE BRZMIAŁO JEST KRAJEM PRAWA. NIE MA TAKICH MECHANIZMÓW PRAWNYCH, KTÓRE POZWOLIŁYBY PREWENCYJNIE ELIMINOWAĆ TEGO TYPU JEDNOSTKI. JEDYNYM MECHANIZMEM JEST AKTYWNA POSTAWA SPOŁECZEŃSTWA TJ. ZAPRZECZENIE HIPSTERSKIEJ IDEOLOGII "BRAWO JA" A DOSTRZEGANIE I REAGOWANIE NA TO, CO SIĘ DZIEJE DOOKOŁA
2018-04-26 13:05:25
Brawo!!
Super policjant! Szkoda tylko, że wciąż brakuje patroli policji na codzień....
2018-04-26 12:53:39
+
Skoro wcześniej był już znany policji, to dlaczego nie można go trwale wyeliminować ze społeczeństwa, zanim kogoś zabije?
2018-04-26 12:07:50

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
18
na godz. 00:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Za nami 4. Ekobieg
Różne odcienie filharmonii
Zwiedzanie z prezydentem
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy
„Mirosław Kwiatkowski niniejszym przeprasza za bezprawne naruszenie dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury, których to naruszeń dopuścił się w treści sporządzonych przez siebie artykułów pod tytułem: – „Biuro nieruchomości w przepompowni”, „Pośredników ci u nas dostatek”, „Wypaczone notarialne umowy”, „Notariusze naginali przepisy”, „Czarna dziesiątka mijającego roku”, „Chwasty tygodnia”, „Pośrednicy drwią z Temidy” oraz „Wyrok na notariusza” opublikowanych w Kurierze Szczecińskim odpowiednio w dniach 23 stycznia 2015 r., 13 lutego 2015 r., 27 listopada 2015 r., 28 grudnia 2015 r., 31 grudnia 2015 r., 9 września 2016 r. oraz 11 października 2016 r., a także stronie internetowej gazety, w których to artykułach zawarto nieprawdziwe i niesprawdzone informacje na temat sposobu świadczenia usług przez Pana Przemysława Rafała Chmurę, w czasie gdy wykonywał on zawód notariusza, oraz o rzekomych nieprawidłowościach, których miał się dopuścić przy świadczeniu tych usług. Mirosław Kwiatkowski zobowiązuje się również do poszanowania dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury.”