wtorek, 20 sierpnia 2019.
Strona główna > Wiadomości > Smród na plaży. Wrzucał rybie głowy do toi toia

Smród na plaży. Wrzucał rybie głowy do toi toia

Smród na plaży. Wrzucał rybie głowy do toi toia
Data publikacji: 2018-08-27 20:05
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 12:18
Wywietleń: 1538 347860

Nie będzie już fetoru unoszącego się w okolicy zejścia na plażę przy ul. Bosmańskiej w podkołobrzeskim Grzybowie. Najpierw znalezione zostało jego źródło, a następnie ustalony został człowiek, który przyczynił się do jego powstania.

Smród psujących się ryb przy ul. Bosmańskiej stał się w pewnej chwili nie do wytrzymania. Okazało się, że ktoś wrzucał rybne odpadki do toalety typu toi toi. Obsługa techniczna opróżniająca zbiornik z fekaliami musiała odseparowywać większe elementy, w tym rybie głowy i ogony od reszty zanieczyszczeń.

Pozostałości oprawianych przez kogoś ryb usuwały służby Gminnego Ośrodka Sportu, Turystyki i Rekreacji. W końcu pracownicy GOSTiR postanowili poczekać na autora „aromatycznej atrakcji turystycznej”. Okazał się nim właściciel jednej z miejscowych wędzarni ryb. Mężczyzna wyraził zdziwienie, gdy usłyszał pretensje dotyczące jego zachowania. Jak tłumaczył, był pewny, że nic złego nie robi. Przyznał przy tym, że odpadki wrzucał do toalety raz na jeden lub dwa dni. Wcześniej resztki ryb wrzucał do rowu melioracyjnego przy ul. Bałtyckiej w Grzybowie. Teraz niefrasobliwym przedsiębiorcą zajmuje się policja. Mężczyzna swoim zachowaniem sprowadzał bowiem zagrożenie epidemiologiczne.

(pw)

Fot. Ryszard PAKIESER

Komentarze

czytam
Ciekawe , czy ręce mył jak z tego toitoi wracał do wędzarni . A moze dym wszystko zabija ? Np. szare komórki . I , ilu letników zniechęcił do Grzybowa na zawsze ?
2018-08-28 10:21:19
j
O ile miał jakiekolwiek pozwolenia na prowadzenie działalności, to należy mu je odebrać i wpisać do rejestru, aby nigdy nie prowadził żadnej działalności. Niech idzie na kasę do supermarketu. A najlepiej, to skoro nie widział nic złego w swoim zachowaniu, zrobić z nim podobnie. Ciekawe, co by powiedział po kąpieli w toitoiu.
2018-08-28 07:21:13
dojenie wczasowicza
Masowy wypoczynek nad morzem rodzi patologie - rak skóry , obsrywanie wydm , sikanie do wody i NOWOŚĆ - wyrzucanie rybich resztek do toi-toi ! REWELACJA !!! Czy byliście już na wczasach nad morzem ? ZAPRASZAMY !!
2018-08-27 21:52:34
Mądry?
Rybi łeb
2018-08-27 20:54:36
123
Jakis Janusz segregacji zapewne okoliczny pseudo restaurator, po co mial cos sam wywozic utylizowac itd. jak mogl tam wrzucic
2018-08-27 20:53:02

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
14
na godz. 03:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Zawieszanie i zdejmowanie baneru z siedziby PiS

Nekrologi

Sonda

Czy trasy alternatywne pozwalają szybciej dojechać nad morze?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie