wtorek, 17 września 2019.
Strona główna > Wiadomości > „Solidarność” wychodzi do ludzi

„Solidarność” wychodzi do ludzi

„Solidarność” wychodzi do ludzi
Data publikacji: 2019-08-22 22:28
Ostatnia aktualizacja: 2019-08-23 20:13
Wywietleń: 785 409610

W ten weekend NSZZ „Solidarność” Pomorza Zachodniego będzie promowała się w Szczecinie i Policach. W piątek i sobotę na Jasnych Błoniach, przy pomniku Czynu Polaków, rozstawiony zostanie namiot. Rozdawane w nim będą ulotki, gadżety, udzielane będą porady prawne. 

W piątek i sobotę (23-24 sierpnia), na Jasnych Błoniach, przy pomniku Czynu Polaków, rozstawiony zostanie namiot. Rozdawane w nim będą ulotki, gadżety, udzielane będą porady prawne. Uzyskać można też będzie informacje na temat wstępowania w szeregi „Solidarności” oraz korzyści, jakie niesie ze sobą bycie członkiem związku zawodowego. Namiot otwarty będzie w piątek od godz. 10 do 18, a w sobotę 10-14.

W sobotę w Policach rozegrane zostaną zaś zawody sportowe: V Turniej Piłki Nożnej o Puchar Przewodniczącego Zarządu Regionu NSZZ „Solidarność” Pomorza Zachodniego (przy ul. Piaskowej, obok Szkoły Podstawowej nr 8) i V Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Przewodniczącego Zarządu Regionu NSZZ „Solidarność” Pomorza Zachodniego (w Ośrodku Sportu i Rekreacji przy ul. Siedleckiej 2B).

(as)

Fot. Elżbieta Kubowska

 

Komentarze

321
@A dlaczego...? : jak mozesz tak szkalowac najwiekszego koalicjanta obecnej władzy,
2019-08-23 19:51:33
fan
A torta margarynowego bedom dawać?
2019-08-23 12:57:44
A dlaczego...?
Ta "solidarnosc" wychodzi do ludzi - bo Ludzie sie juz Kapneli... i Nie chca juz wiecej wchodzic do tej PO-dejrzanej "mietkowej-solidarnosci" ??
2019-08-23 12:18:29
Odp... do juz
Bo juz od samego po-czatku... tak PZPR, PSL i SLD jak i owczesna SB-cja po-po-wstawialy Swoich Ludzi do owczesnej Solidarnosci w Sierpniu 1980 roku by: gmatwali, utrudniali, mieszali i rozpracowywali NSZZ Solidarnosc 1980 - Metoda "Konia Trojanskiego" i od srodka !! I dlatego tych "owczesnych pseudo-dzialaczy" mamy dalej w calej POKO-Lewicy tak PO dlugosci... jak i PO szerokosci... wraz z Bolakami-Lolkami-Olkami i Kaska gdzie i o Mietkach juz nie ws-PO-mne !!!!!
2019-08-23 11:39:00
Jurek, nie Mietek
Wstyd
2019-08-23 10:19:56
???
niech sie pochwala ile kosztował pewien pomnik w centrum miasta i kto za niego zapłacil !
2019-08-23 08:42:14
śp.Stalin
A co to jest ta zgraja nierobów? polityczne narzędzie reżimu......do budy!
2019-08-23 08:10:21
Kasandra
Skompromitowana Solidarność. Nijakaa. Słaba. PiSuarowa.
2019-08-23 07:36:16
już
był czas, kiedy Krzaklewski z tylnego fotela sterowal Buzkiem, dziś wielki imperator steruje Morawieckim, wtedy też nic dobrego nie wyszło.
2019-08-23 01:24:22
Znaczy sie: "ktora Solidarnosc"... ??
PO-d tym Komunistyczno PRL-kim Pomnikiem... to rozstawiony bedzie Namiot, ale PO-stkomunistycznej Solidarnosci PO-wstalej PO Okraglym Stole dopiero w 1989-1990 roku, ktorej od kilku lat... Przewodniczy na ul. Wojska Polskiego 113 w Szczecinie - byly Komunista z PKP z lat PRL-u i Mysliborza czyli Mieczyslaw Jurek !! A wiec: jest to Solidarnosc nr 2 w Szczecinie, ktora dodatkowo PO-dkradla nazwe Oryginalnej Solidarnosci i Nie ma Nic wspolnego z NSZZ Solidarnosci `80 z Sierpnia 1980 roku - powstalej wowczas w Stoczni im. A. Warskiego w Szczecinie !!!
2019-08-22 23:27:28