poniedziałek, 23 września 2019.
Strona główna > Wiadomości > Spotkanie z Elżbietą Dzikowską. Takich tłumów na Włóczykiju to jeszcze nie było!

Spotkanie z Elżbietą Dzikowską. Takich tłumów na Włóczykiju to jeszcze nie było! [GALERIA]

Spotkanie z Elżbietą Dzikowską. Takich tłumów na Włóczykiju to jeszcze nie było!
Data publikacji: 2019-03-03 13:28
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 12:34
Wywietleń: 1765 378576

Zanim Elżbieta Dzikowska weszła do sali widowiskowo-kinowej Gryfińskiego Domu Kultury, w sobotę (2 marca) festiwalowa publiczność po brzegi wypełniła widownię; poza fotelowymi miejscami, sympatycy znanej podróżniczki sadowili się na materacach, schodach, wolnych skrawkach podłogi... Ale i tak nie dla wszystkich chętnych wystarczyło miejsca; część musiała zadowolić się pozostaniem na poboczu, skąd co prawda prelegentki nie było widać, ale można było przysłuchiwać się opowieściom snutym ze swadą przez E. Dzikowską.

Wielu spośród widzów pamiętało prowadzony przez nią wraz z nieżyjącym już mężem Tonim Halikiem popularny program telewizyjny „Pieprz i wanilia”. Za pośrednictwem kamery podróżników, poznawcza i edukacyjna audycja umożliwiła wielu ludziom „wędrówkę” po różnych zakątkach świata; w wielu osobach zaszczepiła także chęć podróżowania

E. Dzikowska emanowała energią, ciepłem, poczuciem humoru i... dystansem do swoich lat, teraz już z przedziału 80 plus. Festiwalową publiczność zachwyciła nieustająca ciekawość świata i nadal ogromny apetyt podróżniczki na jego smakowanie – zwiedzanie, poznawanie, odkrywanie.

Tekst i fot. (akme)

Spotkanie z Elżbietą Dzikowską. Takich tłumów na Włóczykiju to jeszcze nie było! Spotkanie z Elżbietą Dzikowską. Takich tłumów na Włóczykiju to jeszcze nie było! Spotkanie z Elżbietą Dzikowską. Takich tłumów na Włóczykiju to jeszcze nie było! Spotkanie z Elżbietą Dzikowską. Takich tłumów na Włóczykiju to jeszcze nie było! Spotkanie z Elżbietą Dzikowską. Takich tłumów na Włóczykiju to jeszcze nie było! Spotkanie z Elżbietą Dzikowską. Takich tłumów na Włóczykiju to jeszcze nie było! Spotkanie z Elżbietą Dzikowską. Takich tłumów na Włóczykiju to jeszcze nie było! Spotkanie z Elżbietą Dzikowską. Takich tłumów na Włóczykiju to jeszcze nie było! Spotkanie z Elżbietą Dzikowską. Takich tłumów na Włóczykiju to jeszcze nie było! Spotkanie z Elżbietą Dzikowską. Takich tłumów na Włóczykiju to jeszcze nie było! Spotkanie z Elżbietą Dzikowską. Takich tłumów na Włóczykiju to jeszcze nie było! Spotkanie z Elżbietą Dzikowską. Takich tłumów na Włóczykiju to jeszcze nie było! Spotkanie z Elżbietą Dzikowską. Takich tłumów na Włóczykiju to jeszcze nie było! Spotkanie z Elżbietą Dzikowską. Takich tłumów na Włóczykiju to jeszcze nie było! Spotkanie z Elżbietą Dzikowską. Takich tłumów na Włóczykiju to jeszcze nie było! Spotkanie z Elżbietą Dzikowską. Takich tłumów na Włóczykiju to jeszcze nie było! Spotkanie z Elżbietą Dzikowską. Takich tłumów na Włóczykiju to jeszcze nie było!

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
12
na godz. 03:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Wokalne popisy na pl. Grunwaldzkim

Nekrologi

Sonda

Czy popierasz Marsz Równości?

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie